Көкшетау қаласында үгітпе баспа құжаттарын орналастыру орындары туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 29 маусымдағы N А-6/693 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 11 шілдеде N 1-1-63 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № А-2/386 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011.02.25 № А-2/386 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңның 28 бабы 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына сәйкес, қала әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Көкшетау қаласында үгіт баспа құжаттарын орналастыру орындары анықталсын.
2. Көкшетау қаласы Әділет басқармасындағы 2005 жылғы 22 қазанда N 1-1-23 болып мемлекеттік тіркеу өткен Көкшетау қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 17 қазандағы N А-10/1196 "Үгітпе баспа құжаттарын орналастыру туралы" қаулысының күші жойылды деп саналсын.
3. Осы қаулы Көкшетау қаласының Әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен уақыттан бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.З. Жұпыновқа жүктелсін.
Қала әкімі
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2007 жылғы 29.06. N А-6/693
"Көкшетау қаласында үгітпе баспа
қаттарын орналастыру орындары туралы"
қаулысына қосымша
Көкшетау қаласында үгіт баспа құжаттарын орналастыру орындары
N№
Орналастыру орындары мен нысандар атауы
Функционалдық белгіленуі
1. Үгітпе сөрелер
1.
Абай көшесі, 82 "Алтын ғасыр"» сауда үйі ауданындағы жарнама сөресі
Үгіттеу баспа материалдарын орналастыру
2.
"Юбилейный" мөлтек ауданы, 39 "Бакалея" дүкені ауданы
Үгіттеу баспа материалдарын орналастыру
3.
"Жақсы" дүкені ауданында Абылай хан даңғылы, 30 жарнама сөресі
Үгіттеу баспа материалдарын орналастыру
4.
М. Әуезов, 218 көшесіндегі "Ақмола облыстық мемлекеттік филармония" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ауданы, жарнама-сөре
Үгіттеу баспа материалдарын орналастыру
5.
"Васильковский мөлтек ауданы, 34 "Сырымбет" дүкені ауданы, жарнама-сөре
Үгіттеу баспа материалдарын орналастыру
6.
Ақмола облыстық "Казпочта"» акционерлік қоғамы филиалы Абай көшесі, 108 жарнама-сөре
Үгіттеу баспа материалдарын орналастыру
2. Үгітпе тақталар
7.
"Юбилейный" мөлтек ауданы, 39 "Бакалея" дүкені ауданында үгітпе тақта
Үгіттеу баспа материалдарын орналастыру
8.
Абай көшесі, 130 "Береке" дүкені ауданында үгітпе тақта
Үгіттеу баспа материалдарын орналастыру

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в городе Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 29 июня 2007 года N А-6/693. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 11 июля 2007 года. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 25 февраля 2011 года № А-2/386 N 1-1-63.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 25.02.2011 № А-2/386
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов в городе Кокшетау согласно приложения.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау от 17 октября 2005 года N А-10/1196 "О местах размещения агитационных печатных материалов" зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 22 октября 2005 года N 1-1-23.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня  официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жупинова Б.З.
Аким города
Приложение
к постановлению акимата
города Кокшетау
"Об определении мест
для размещения
агитационных печатных
материалов в городе Кокшетау
N A-6/693 от 29.06.2007г.
Места для размещения агитационных печатных
материалов в городе Кокшетау
N
Наименование мест
и объектов, место расположения
Функциональное
назначение
1. Информационные тумбы
1
Тумба-витрина, улица Абая, 82,
район торгового дома "Алтын гасыр"
Размещение
агитационных
печатных материалов
2
Тумба-витрина, микрорайон
"Юбилейный", 39, район магазина
"Бакалея"
Размещение
агитационных
печатных материалов
3
Тумба-витрина, проспект Абылай-хана,
30, район магазина "Жаксы"
Размещение
агитационных
печатных материалов
4
Тумба-витрина, улица Ауэзова, 218,
район государственного коммунального
казенного предприятия "Акмолинская
областная государственная филармония"
Размещение
агитационных
печатных материалов
5
Тумба-витрина, микрорайон
"Васильковский", 34, район магазина
"Сырымбет"
Размещение
агитационных
печатных материалов
6
Тумба-витрина, улица Абая, 108, район
Акмолинского областного филиала
акционерного общества "Казпочта"
Размещение
агитационных
печатных материалов
2. Информационные щиты
8
Щит информационный, микрорайон
"Юбилейный", 39, район магазина
"Бакалея"
Размещение
агитационных
печатных материалов
9
Щит информационный, улица Абая, 130,
район магазина "Береке"
Размещение
агитационных
печатных материалов

3. Ведомстволық бағыныстағы автобустық  аялдамалардағы үгітпе тақталар

3. Информационные стенды автобусных остановок
ведомственной принадлежности