Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі N С-45/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 24 шілдеде N 1-1-64 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 15 қазандағы № С-16/17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 15.10.2008 № С-16/17 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Кодексі 2004 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің" 116 бабы, 5 тармағына және Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2006 жылдың 26 желтоқсанда N 1-1-54 болып тіркелген, 2006 жылғы 28 желтоқсанда "Көкшетау" N 53 және 2006 жылғы 28 желтоқсанда "Степной Маяк" N 53 газеттерінде жарияланған Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2007 жылғы 21 ақпандағы N С-38/7 "Көкшетау" қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсанда N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 27 ақпанда N 1-1-56 болып тіркелген, 2007 жылғы 1 наурызда "Көкшетау" N 9 және 2007 жылғы 1 наурызда "Степной Маяк" N 9 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 30 наурыздағы N С-39/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 3 сәуірде N 1-1-58 болып тіркелген, 2007 жылғы 5 сәуірде "Көкшетау" N 14 және 2007 жылғы 5 сәуірде "Степной Маяк" N 14 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 14 маусымындағы N С-43/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсанда N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылдың 20 маусымында N 1-1-62 болып тіркелген, 2007 жылдың 21 маусымындағы "Көкшетау" N 25 және 2007 жылдың 28 маусымындағы "Степной Маяк" N 26 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 16 июля 2007 года N С-45/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 24 июля 2007 года. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата от 15 октября 2008 года № С-16/17
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 15.10.2008 № С-16/17.
В соответствии с пунктом 5 статьи 116 Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года "Бюджетный Кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 26 декабря 2006 года N 1-1-54, опубликованное в газетах: от 28 декабря 2006 года "Кокшетау" N 53 и от 28 декабря 2006 года "Степной маяк" N 53 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями Кокшетауского городского маслихата: решением от 21 февраля 2007 года N С-38/7 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 27 февраля 2007 года за N 1-1-56, опубликованное в газетах: от 1 марта 2007 года "Кокшетау" N 9 и от 1 марта 2007 года "Степной маяк" N 9; решением от 30 марта 2007 года N С-39/5 "О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 3 апреля 2007 года за N 1-1-58, опубликованное в газетах: от 5 апреля 2007 года "Кокшетау" N 14 и от 5 апреля 2007 года "Степной маяк" N 14; решением от 14 июня 2007 года N С-43/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 20 июня 2007 года за N 1-1-62, опубликованное в газетах: от 21 июня 2007 года "Кокшетау" N 25 и от 28 июня 2007 года "Степной маяк" N 26) следующие изменения и дополнения:

1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"7 238 717,1" санын "8 104 305,1" санымен ауыстырылсын;
"4 755 582" санын "4 747 935" санымен ауыстырылсын;
"2 094 320,1" санын "2 967 555,1" санымен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:
"7 975 503" санын "8 841 091" санымен ауыстырылсын;
3) 6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беруге 518 375 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер 2007 жылға арналған қалалық бюджетте алдын ала қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) ағымдағы нысаналы трансферттер 93 035 мың теңге сомасында, соның ішінде:
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру үшін - 29 610 мың теңге;
жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз ету үшін - 29 500 мың теңге;
жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеу үшін - 5 175 мың теңге;
жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізу үшін - 5 908 мың теңге;
жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасау үшін - 11 162 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізу үшін - 2 707 мың теңге;
мемлекеттік жүйенің жалпы орта білім беруде интерактивті оқыту жүйесін енгізу үшін - 8 973 мың теңге;
2) дамытуға 425 340 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер, соның ішінде:  электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту үшін - 1 800 мың теңге;
Көкшетау қаласының "Приречный" ықшам ауданында 1200 орынды орта мектебін салу үшін - 423 540 мың теңге;
4) 8 тармақта:
"14 732" санын "12 709" санымен ауыстырылсын;
"2 310" санын "287" санымен ауыстырылсын;
Үшінші абзацта "арнайы" сөзі "міндетті" сөзімен ауыстырылсын;
5) 9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9.Облыстық бюджет қаражаты есебінен халықты әлеуметтік қамтамасыз етуге 5 684 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер 2007 жылға арналған қалалық бюджетте алдын ала қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
үйде оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға материалды қамтамасыз ету үшін - 1 060 мың теңге;
Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектердің коммуналдық қызметтері шығынына арналып, әлеуметтік көмек көрсету үшін - 4 624 мың теңге";
6) 11-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "7 238 717,1" заменить цифрами "8 104 305,1";
цифры "4 755 582" заменить цифрами "4 747 935";
цифры "2 094 320,1" заменить цифрами "2 967 555,1";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "7 975 503" заменить цифрами "8 841 091";
3) пункт 6 изложить в новой редакции:
6. Учесть, что в городском бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета на образование в сумме 518 375 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 93 035 тысяч тенге, в том числе:
29 610 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования;
29 500 тысяч тенге - на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования;
5 175 тысяч тенге - на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования;
5 908 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования;
11 162 тысячи тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования;
2 707 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования;
8 973 тысячи тенге - на внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе среднего общего образования;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 425 340 тысяч тенге, в том числе: 1 800 тысяч тенге - на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства;
423 540 тысяч тенге - на строительство средней школы на 1200 мест в микрорайоне "Приречный" города Кокшетау";
4) в пункте 8:
цифры "14 732" заменить цифрами "12 709";
цифры "2 310" заменить цифрами "287";
в абзаце третьем слово "специальные" заменить словом "обязательные";
5) пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в городском бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств областного бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 5 684 тысячи тенге, в том числе:
1 060 тысяч тенге-на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому;
4 624 тысячи тенге - на социальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги";
6) пункт 11-1 изложить в новой редакции:

"11-1. Облыстық бюджет қаражаты есебінен 350 234,1 мың теңге сомасында қаралған нысаналы трансферттер 2007 жылға арналған қалалық бюджетте алдын ала қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) ағымдағы нысаналы трансферттер 115 160,1 мың теңге сомасында, соның ішінде:
Көкшетау қаласының "Т.Сүлейменов" көшесін, "Абылай-хан" даңғылынан "Васильковский" ықшам ауданына дейін күрделі жөндеу үшін - 75 160,1 мың теңге;
Көкшетау қаласының "М.Горький" көшесін, "Ш.Уәлиханов" көшесінен "Юбилейный" стадионына дейін ағымдағы жөндеу үшін - 40 000,0 мың теңге.
2) нысаналы трансферттер дамуға 235 074 мың теңге сомасында, соның ішінде:
Көкшетау қаласының "Т.Сүлейменов" көшесі бойындағы КНС (канализациялық-насостық станция) - 2 коллекторын қайта құру үшін - 104 600 мың теңге;
инженерлі - коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және орналастыру үшін - 10 474 мың теңге;

"11-1. Учесть, что в городском бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 350 234,1 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 115 160,1 тысяч тенге, в том числе:
75 160,1 тысяч тенге - на капитальный ремонт улицы "Т.Сулейменова" города Кокшетау, от проспекта "Абылай-хана" до микрорайона "Васильковский";
40 000,0 тысяч тенге - на текущий ремонт улицы "М.Горького" города Кокшетау, от улицы "Ш.Уалиханова" до стадиона "Юбилейный";
2) целевые трансферты на развитие в сумме 235 074 тысяч тенге, в том числе:
104 600 тысяч тенге - на реконструкцию напорного коллектора КНС (канализационной насосной станции) - N 2 по улице "Т.Сулейменова" города Кокшетау;
10 474 тысячи тенге - на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;

Көкшетау қаласында сыртқы инженерлік жүйелердің құрылысы үшін - 120 000 мың теңге;
7) 13 тармақта:
"1 200 000" санын "1 500 000" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2006 жылдың 26 желтоқсанда N 1-1-54 болып тіркелген, 2006 жылғы 28 желтоқсанда N 53 "Көкшетау" және 2006 жылғы 28 желтоқсанда "Степной Маяк" N 53 газеттерінде жарияланған Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2007 жылғы 21 ақпандағы N С-38/7 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 27 ақпанда N 1-1-56 болып тіркелген, 2007 жылғы 1 наурызда "Көкшетау"
N 9 және 2007 жылғы 1 наурызда "Степной Маяк" N 9 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 30 наурыздағы N С-39/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 3 сәуірде N 1-1-58 болып тіркелген, 2007 жылғы 5 сәуірде "Көкшетау" N 14 және 2007 жылғы 5 сәуірде "Степной Маяк" N 14 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 14 маусымындағы N С-43/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылдың 20 маусымындағы N 1-1-62 болып тіркелген, 2007 жылдың 21 маусымындағы "Көкшетау" N 25 және 2007 жылдың 28 маусымындағы "Степной Маяк" N 26 газеттерінде жарияланған) сессия шешімінің қосымшасы редакцияда баяндалсын.

120 000 тысяч тенге - на строительство наружных инженерных сетей в городе Кокшетау;
7) в пункте 13:
цифры "1 200 000" заменить цифрами "1 500 000".
2. Приложение к решению Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 26 декабря 2006 года N 1-1-54, опубликованное в газетах: от 28 декабря 2006 года "Кокшетау" N 53 и от 28 декабря 2006 года "Степной маяк" N 53 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями Кокшетауского городского маслихата: решением от 21 февраля 2007 года N С-38/7, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 27 февраля 2007 года за N 1-1-56, опубликованное в газетах: от 1 марта 2007 года "Кокшетау" N 9 и от 1 марта 2007 года "Степной маяк" N 9; решением от 30 марта 2007 года N С-39/5, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 3 апреля 2007 года за N 1-1-58, опубликованное в газетах: от 5 апреля 2007 года "Кокшетау" N 14 и от 5 апреля 2007 года "Степной маяк" N 14; решением от 14 июня 2007 года N С-43/5, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 20 июня 2007 года за N 1-1-62, опубликованное в газетах: от 21 июня 2007 года "Кокшетау" N 25 и от 28 июня 2007 года "Степной маяк" N 26) изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.