Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N C-37/5 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 14 қыркүйектегі N С-3/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 17 қыркүйекте N 1-1-65 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 15 қазандағы № С-16/17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 15.10.2008 № С-16/17 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Кодексі 2004 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің" 111 бабы, 5 тармағына және Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2006 жылғы 26 желтоқсанда N 1-1-54 болып тіркелген, 2006 жылғы 28 желтоқсанда "Көкшетау" N 53 және 2006 жылғы 28 желтоқсанда "Степной Маяк" N 53 газеттерінде жарияланған Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2007 жылғы 21 ақпандағы N С-38/7 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсанда N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 27 ақпанда N 1-1-56 болып тіркелген, 2007 жылғы 1 наурызда "Көкшетау" N 9 және 2007 жылғы 1 наурызда "Степной Маяк" N 9 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 30 наурыздағы N С-39/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсанда N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 3 сәуірде N 1-1-58 болып тіркелген, 2007 жылғы 5 сәуірде "Көкшетау" N 14 және 2007 жылғы 5 сәуірде "Степной Маяк" N 14  газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 14 маусымдағы N С-43/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсанда N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 20 маусымда N 1-1-62 болып тіркелген, 2007 жылғы 21 маусымда "Көкшетау" N 25 және 2007 жылғы 28 маусымда "Степной Маяк" N 26 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 16 шілдедегі N 45/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсанда N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылдың 24 шілдеде N 1-1-64 болып тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Көкшетау" N 30 және 2007 жылғы 2 тамызда "Степной Маяк" N 31 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер  енгізілсін:

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N C-37/5 "О городском бюджете на 2007 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата от 14 сентября 2007 года N С-3/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 17 сентября 2007 года N 1-1-65. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата от 15 октября 2008 года № С-16/17
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 15.10.2008 № С-16/17.
В соответствии с пунктом 5 статьи 111 Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года "Бюджетный Кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 26 декабря 2006 года N 1-1-54 опубликованное в газетах: от 28 декабря 2006 года "Кокшетау" N 53 и от 28 декабря 2006 года "Степной маяк" N 53 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями Кокшетауского городского маслихата: решением от 21 февраля 2007 года N С-38/7 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 27 февраля 2007 года за N 1-1-56, опубликованное в газетах: от 1 марта 2007 года "Кокшетау" N 9 и от 1 марта 2007 года "Степной маяк" N 9; решением от 30 марта 2007 года N С-39/5 "О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 3 апреля 2007 года за N 1-1-58, опубликованное в газетах: от 5 апреля 2007 года "Кокшетау" N 14 и от 5 апреля 2007 года "Степной маяк" N 14; решением от 14 июня 2007 года N С-43/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 20 июня 2007 года за N 1-1-62, опубликованное в газетах: от 21 июня 2007 года "Кокшетау" N 25 и от 28 июня 2007 года "Степной маяк" N 26; решением от 16 июля 2007 года N С-45/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 24 июля 2007 года за N 1-1-64, опубликованное в газетах от 26 июля 2007 года "Кокшетау" N 30 и от 2 августа 2007 года "Степной маяк" N 31) следующие изменения:

1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"8 104 305,1" санын "8 244 305,1" санымен ауыстырылсын;
"4 747 935" санын "4 863 435" санымен ауыстырылсын;
"63 851" санын "73 851" санымен ауыстырылсын;
"324 964" санын "339 464" санымен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:
"8 841 091" санын "8 880 591" санымен ауыстырылсын;
"3) 1 тармақтың 3) тармақшасында:
"-736 785,9" санын "-636 285,9" санымен ауыстырылсын;
4) 1 тармақтың 5) тармақшасында:
"42 800" санын "143 300" санымен ауыстырылсын;
"45 000" санын "145 500" санымен ауыстырылсын;

1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "8 104 305,1" заменить цифрами "8 244 305,1";
цифры "4 747 935" заменить цифрами "4 863 435";
цифры "63 851" заменить цифрами "73 851";
цифры "324 964" заменить цифрами "339 464";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "8 841 091" заменить цифрами "8 880 591";
3) в подпункте 3) пункта 1:
цифры "-736 785,9" заменить цифрами "-636 285,9";
4) в подпункте 5) пункта 1:
цифры "42 800" заменить цифрами "143 300";
цифры "45 000" заменить цифрами "145 500";

5) 3 тармақта: "121 301,1" санын "141 811,7"»санымен ауыстырылсын;
"18 666,1" санын "39 176,7" санымен ауыстырылсын;
2. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2006 жылғы 26 желтоқсанда N 1-1-54 болып тіркелген, 2006 жылғы 28 желтоқсанда N 53 "Көкшетау" және 2006 жылғы 28 желтоқсанда "Степной Маяк" газеттерінде жарияланған Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2007 жылғы 21 ақпандағы N С-38/7, Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 27 ақпанда N 1-1-56 болып тіркелген, 2007 жылғы 1 наурызда "Көкшетау" N 9 және 2007 жылғы 1 наурызда "Степной Маяк" N 9 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 30 наурыздағы N С-39/5, Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 3 сәуірде N 1-1-58 болып тіркелген, 2007 жылғы 5 сәуірде "Көкшетау" N 14 және 2007 жылғы 5 сәуірде "Степной Маяк" N 14 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 14 маусымдағы N С-43/5 шешімі, Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 20 маусымда N 1-1-62 болып тіркелген, 2007 жылғы 21 маусымда "Көкшетау"№N 25 және 2007 жылдың 28 маусымда "Степной Маяк" N 26 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 16 шілдедегі N С-45/5 шешімі, Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 24 шілдеде N 1-1-64 болып тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Көкшетау" N 30 және 2007 жылғы 2 тамызда "Степной Маяк" N 31 газеттерінде жарияланған) сессия шешімінің қосымшасы редакцияда баяндалсын.

5) в пункте 3:
цифры "121 301,1" заменить цифрами "141 811,7";
цифры "18 666,1" заменить цифрами "39 176,7";
2. Приложение к решению Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 26 декабря 2006 года N 1-1-54 опубликованное в газетах: от 28 декабря 2006 года "Кокшетау" N 53 и от 28 декабря 2006 года "Степной маяк" N 53 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями Кокшетауского городского маслихата: решением от 21 февраля 2007 года N С-38/7, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 27 февраля 2007 года за N 1-1-56, опубликованное в газетах от 1 марта 2007 года "Кокшетау" N 9 и от 1 марта 2007 года "Степной маяк" N 9; решением от 30 марта 2007 года N С-39/5, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 3 апреля 2007 года за N 1-1-58, опубликованное в газетах: от 5 апреля 2007 года "Кокшетау" N 14 и от 5 апреля 2007 года "Степной маяк" N 14; решением от 14 июня 2007 года N С-43/5, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 20 июня 2007 года за N 1-1-62 опубликованное в газетах: от 21 июня 2007 года "Кокшетау" N 25 и от 28 июня 2007 года "Степной маяк" N 26; решением от 16 июля 2007 года N С-45/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 24 июля 2007 года за N 1-1-64, опубликованное в газетах от 26 июля 2007 года "Кокшетау" N 30 и от 2 августа 2007 года "Степной маяк" N 31) изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.