Мамандарды колледждерде даярлау үшін мемлекеттік тапсырысты орналастыру, кәсіби мектептер мен лицейлерге қабылдау жоспары туралы
Ақтөбе облыстық әкімиятының 2007 жылғы 11 маусымдағы № 171 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 21 маусымда № 3208 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 26.02.2013 № 45 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 бабына сәйкес және "Жаңа әлемдегі жаңа Қазақстан" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 ақпанындағы Жолдауын, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы № 389 Заңы 31 бабының 2 тармағын, "Қазақстан Республикасында бастауыш және орта кәсіптiк бiлiм берудi одан әрi дамыту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 15 мамырдағы № 721 қаулысын іске асыру мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстың орта кәсіптік білім беру оқу орындарында білікті мамандар даярлауға мемлекеттік тапсырысты қалыптастыру мен орналастыру 1750 адам санында бекітілсін.
2. Облыстың бастауыш кәсіптік білім беру оқу орындарында білікті жұмысшылар даярлауға 2717 адам санында мемлекеттік тапсырыс бекітілсін.
3. "Ақтөбе облысының экономика және бюджеттік жоспарлау департаменті" ММ (Қ.Әлімов) қаржы қарастырсын және 261-009-000 "Орта кәсіптік білімі бар мамандар даярлау" бағдарламасы бойынша 2007 жылға қосымша қаражат бөлу туралы мәселені облыстық мәслихат сессиясының қарауына енгізсін.
4. "Ақтөбе облыстық қаржы департаменті" ММ (С.Еңсегенұлы) орта кәсіптік білім беретін мемлекеттік оқу орындарын уақытында қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.

О размещении госзаказа на подготовку специалистов в колледжах, плане приема в профессиональные школы и лицеи
Постановление акимата Актюбинской области от 11 июня 2007 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 июня 2007 года № 3208. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 26 февраля 2013 года № 45
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 26.02.2013 № 45.
В целях реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 28 февраля 2007 года "Новый Казахстан в новом мире", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года № 389 "Об образовании", постановления Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года № 721 "О мерах по дальнейшему развитию начального и среднего профессионального образования в Республике Казахстан" и в соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить формирование и размещение государственного заказа на подготовку квалифицированных специалистов в учебных заведениях среднего профессионального образования области в количестве 1750 человек.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку квалифицированных рабочих в учебных заведениях начального профессионального образования области в количестве 2717.
3. ГУ "Департамент экономики и бюджетного планирования Актюбинской области" (Алимов К.) изыскать средства и внести на рассмотрение сессии областного маслихата вопрос о дополнительном выделении средств на 2007 год по программе 261-009-000 "Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием".
4. ГУ "Департамент финансов Актюбинской области" (Енсегенулы С.), обеспечить своевременное финансирование государственных учебных заведений среднего профессионального образования.
5. Данное постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.