Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 284 "2007 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" әділет басқармасында 2007 жылғы 9 қаңтарда N 3-1-63 санымен тіркелген шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс отыз сегізінші сессиясының 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 329 шешімі. Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 28 сәуірде N 3-1-70 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әділет басқармасының 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 1-06/82 хатымен
Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің   91 ,   111 ,   116 , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының   6, 7  баптарына, сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 284 "2007 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 9 қаңтарда N 3-1-63 санымен тіркелген шешіміне , мәслихаттың 2007 жылғы 12 ақпандағы кезектен тыс жиырма алтыншы сессиясының Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 22 ақпандағы N 3-1-68 санымен тіркелген N 309 шешімімен енгізілген толықтырулар есепке алынып келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
"15631082" саны "16783672" санына ауыстырылсын;
"5899200" саны  "6321200" санына ауыстырылсын;
"200800" саны   "351800" санына ауыстырылсын;
"6651000" саны  "6901000" санына ауыстырылсын;
"2880082" саны  "3209672" санына ауыстырылсын;
"14456713" саны "15555003" санына ауыстырылсын;
"1174369" саны  "1228669" санына ауыстырылсын.
2 тармақ келесі мазмұндағы 2-1, 2-2 тармақшаларымен толықтырылсын:
2-1. Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің   111 ,   116 баптарына сәйкес және Ақтөбе қаласының салық комитетінің ұсыныстары негізінде, түсімдердің жылдық көлемі 831000 мың теңгеге көбейтілсін, соның ішінде:
1) 101201 "Төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы" 26794 мың теңгеге;
2) 101202 "Кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы" 30000 мың теңгеге;
3) 104101 "Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық" 25000 мың теңгеге;
4) 105202 "Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген арақ" 270600 мың теңгеге;
5) 105223 "Құмар ойын бизнесі" 32606 мың теңгеге;
6) 108102 "Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж" 45000 мың теңгеге;

О внесении изменений и дополнений в решение очередной тридцать пятой сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года N 284 "О бюджете города Актобе на 2007 год", зарегистрированного в управлении юстиции 9 января 2007 года за N 3-1-63
Решение внеочередной тридцать восьмой сессии Маслихата города Актобе от 16 апреля 2007 года N 329. Зарегистрировано в Управлении юстиции 28 апреля 2007 года за N 3-1-70. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом управления юстиции города Актобе Актюбинской области от 10 января 2008 года N 1-06/82
В соответствии со статьями 91, 111, 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, 6 и 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148-II, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной тридцать пятой сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года N 284 "О бюджете города Актобе на 2007 год", зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 9 января 2007 года за N 3-1-63, с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением внеочередной тридцать шестой сессии маслихата от 12 февраля 2007 года N 309, зарегистрированного в управлении юстиции 22 февраля 2007 года за N 3-1-68, следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
цифру "15631082" заменить цифрой "16783672";
цифру  "5899200" заменить цифрой  "6321200";
цифру   "200800" заменить цифрой   "351800";
цифру  "6651000" заменить цифрой  "6901000";
цифру  "2880082" заменить цифрой  "3209672";
цифру "14456713" заменить цифрой "15555003";
цифру  "1174369" заменить цифрой  "1228669".
Пункт 2 дополнить подпунктами 2-1, 2-2 следующего содержания:
2-1. В соответствии со статьями 111, 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548, на основании предложения налогового комитета по г.Актобе увеличить годовой объем поступлений на 831000 тыс.тенге, в том числе:
1) 101201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемый у источника выплаты" на 26794,0 тыс.тенге;
2) 101202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" на 30000,0 тыс.тенге;
3) 104101 "Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей" на 25000,0 тыс.тенге;
4) 105202 "Водка, произведенная на территории Республики Казахстан" на 270600 тыс.тенге;
5) 105223 "Игорный бизнес»на 32606,0 тыс.тенге;
6) 108102 "Госпошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по выдачи дубликата исполнительного листа, с заявлении о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов" на 45000 тыс.тенге;

7) 206109 "Жергілікті бюджеттегі салыққа жатпайтын өзге де түсімдер" 151000 мың теңгеге;
8) 303101 "Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер" 250000 мың теңгеге.
2-2. Заңнама өзгеру негізінде және бюджеттің сапалы орындалуы мақсатында салықтың келесі түрлеріне жылдық көлемі түсімдері 8000 мың теңгеге азайтылсын, соның ішінде:
1) 101203 "Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы" 8000 мың теңгеге.
17 тармақ келесі мазмұндағы 17-1, 17-2 тармақшаларымен толықтырылсын:
17-1. Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 4 сәуірдегі отызыншы сессиясының N 336 шешімімен облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер, бағытталғаны еске алынсын:
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 50 млн. теңге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 150 млн. теңге, "Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру" бағдарламасына 30 млн. теңге, "Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану" бағдарламасына 6 млн. теңге, "Қаланың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру" бағдарламасына 100 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасына 590 мың теңге;
17-2. Осы шешіммен бұрын республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасы 7 млн. теңгеге кемітілді.
18 тармақ келесі мазмұндағы 18-1, 18-2, 18-3, 18-4, 18-5, 18-6, 18-7, 18-8, 18-9 тармақшаларымен толықтырылсын:
18-1. "Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шұғыл шығындарға арналған қаланың жергілікті орындаушы органының қоры" бағдарламасы бойынша қаражаттары 3 млн. 968 мың теңгеге кемітіліп, "Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасына бағытталсын;
18-2. "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасы бойынша қаражаттары 46 млн. 326 мың теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 18 млн. 900 мың теңге, "Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану" бағдарламасына 27 млн. 426 мың теңге бағытталсын;

7) 206109 "Прочие неналоговые поступления" на 151000,0 тыс.тенге;
8) 303101 "Поступления от продажи земельных участков" на 250000,0 тыс.тенге.
2-2. На основании изменений в законодательстве и в целях более качественного исполнения бюджета уменьшить годовой объем поступлений на 8000,0 тыс.тенге, в том числе:
1) 101203 "Индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам" на 8000,0 тыс.тенге.
Пункт 17 дополнить подпунктами 17-1, 17-2 следующего содержания:
17-1. Принять к сведению, что решением тридцатой сессии областного маслихата от 4 апреля 2007 года N 336 выделенные целевые трансферты из областного бюджета, направлены:
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 50 млн. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 150 млн. тенге, "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 30 млн. тенге, "Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" 6 млн. тенге, "Организация сохранения эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности" 100 млн. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 590 тыс. тенге;
17-2. Данным решением уменьшены целевые трансферты ранее выделенные из республиканского бюджета ГУ "Отдел образования города Актобе" по программе "Общеобразовательное обучение" на 7 млн. тенге.
Пункт 18 дополнить подпунктами 18-1, 18-2, 18-3, 18-4, 18-5, 18-6, 18-7, 18-8, 18-9 следующего содержания:
18-1. ГУ "Отдел финансов города Актобе" уменьшить средства по программе "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты" 3 млн. 968 тыс. тенге и направить на программу "Резерв местного исполнительного органа на исполнение обязательств по решениям судов";
18-2. ГУ "Отдел строительства города Актобе" уменьшить средства по программе "Развитие объектов благоустройства" на 46 млн. 326 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 18 млн. 900 тыс. тенге, "Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" 27 млн. 426 тыс. тенге;

18-3. "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша қаражаттары 1 млн. 757 мың теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын;
18-4. "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша қаражаттары 863 мың теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 368 мың теңге, "Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 495 мың теңге бағытталсын;
18-5. "Ақтөбе қаласы экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша қаражаттары 500 мың теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ішкі саясат бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 342 мың теңге, "Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 158 мың теңге бағытталсын;
18-6. "Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы бойынша қаражаттары 1 млн. теңгеге кемітіліп, "Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі" бағдарламасына бағытталсын;
18-7. "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша қаражаттары 119 млн. 800 мың теңгеге кемітіліп, "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 99 млн. 800 мың теңге және "Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасына 20 млн. теңге бағытталсын;
18-8. "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қаражаттары 12 млн. теңгеге кемітіліп, "18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасына бағытталсын;
18-9. "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 7-ші функционалдық топтағы "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасы бойынша қаражаттары 41 млн. 500 мың теңгеге кемітіліп, 10-шы функционалдық топтағы "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасына бағытталсын.
Мына мазмұндағы 19 тармақпен толықтырылсын:
Түсімдер өсімінің есебінен түскен 823 мың теңге қаражаттар бағытталсын:

18-3. ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ" на 1 млн. 757 тыс. тенге и направить ГУ "Аппарат акима города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности акима";
18-4. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 863 тыс. тенге и направить ГУ "Аппарат акима города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности акима" 368 тыс. тенге, ГУ "Отдел предпринимательства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 495 тыс. тенге;
18-5. ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение деятельности отдела экономики и бюджетного планирования" на 500 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел внутренней политики города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела внутренней политики" 342 тыс. тенге, ГУ "Отдел предпринимательства г. Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 158 тыс. тенге;
18-6. ГУ "Отдел культуры и развития языков г.Актобе" уменьшить средства по программе "Поддержка культурно-досуговой работы" на 1 млн.тенге и направить на программу "Функционирование районных (городских) библиотек";
18-7. ГУ "Отдел образования г.Актобе" уменьшить средства по программе "Общеобразовательное обучение" на 119 млн.800 тыс.тенге и направить на программу "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 99 млн.800 тыс.тенге и ГУ "Отдел финансов города Актобе» на программу "Резерв местного исполнительного органа на исполнение обязательств по решениям судов" 20 млн.тенге;
18-8. ГУ "Отдел занятости и социальных программ г.Актобе" уменьшить средства по программе "Государственная адресная социальная помощь" на 12 млн.тенге и направить на программу "Государственные пособия на детей до 18 лет";
18-9. ГУ "Отдел строительства города Актобе" уменьшить средства в 7-ой функциональной группе по программе "Развитие системы водоснабжения" на 41 млн. 500 тыс. тенге и направить в 10-ую функциональную группу на программу "Развитие системы водоснабжения".
Дополнить пунктом 19 следующего содержания:
За счет увеличения доходов на 823 млн. тенге средства направить:

"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 18 млн. теңге, "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасына 122 млн. теңге, "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасына 18 млн. теңге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 299 млн. теңге, "Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру" бағдарламасына 2 млн. теңге, "Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру"бағдарламасына 65 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтармен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу" бағдарламасына 17 млн. теңге, "Жалпы білім беру" бағдарламасына 86 млн. 500 мың. теңге, "Балалар мен жасөспірімдер үшін қосымша білім беру" бағдарламасына 7 млн. 500 мың. теңге, "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарынің қызметін қамтамасыз ету" 32 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 8 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 55 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасына 12 млн. теңге, "Тұрғын үй салу" бағдарламасына 78 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 млн. теңге.
Мына мазмұндағы 20 тармақпен толықтырылсын:
Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіруден түскен түсімдер 5 млн. 700 мың теңге қаражаттар бағытталсын:
"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 500 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 5 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бағдарламасына 200 мың теңге.

ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Освещение улиц в населенных пунктах" 18 млн. тенге, "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 122 млн. тенге, "Развитие транспортной инфраструктуры" 18 млн. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 299 млн. тенге, "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 2 млн. тенге, "Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" 65 млн. тенге;
ГУ "Отдел образования города Актобе" на программы "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования" 17 млн. тенге, "Общеобразовательное обучение" 86 млн. 500 тыс. тенге, "Дополнительное образование для детей и юношества" 7 млн.500 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения» 32 млн.тенге;
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программу "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 8 млн. тенге;
ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц" 55 млн. тенге;
ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программы "Развитие объектов благоустройства" 12 млн. тенге, "Строительства жилья" 78 млн.тенге;
ГУ "Аппарат акима г.Актобе" на программу "Обеспечение деятельности акима" 3 млн.тенге.
Дополнить пунктом 20 следующего содержания:
Поступление средств от приватизации объектов коммунальной собственности в сумме 5 млн. 700 тыс.тенге направить:
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программу "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 500 тыс. тенге;
ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц" 5 млн. тенге;
ГУ "Аппарат акима г.Актобе" на программу "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" - 200 тыс. тенге.

2. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс отыз алтыншы сессиясының 2007 жылғы 12 ақпандағы N 309 "Ақтөбе қаласы мәслихатының кезекті жиырма үшінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 284 "Ақтөбе қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" әділет басқармасында 2007 жылғы 22 ақпандағы N 3-1-68 санымен тіркелген шешімінің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Приложения 1, 2, 3 к решению внеочередной тридцать шестой сессии маслихата города Актобе от 12 февраля 2007 года N 309 "О внесении изменений и дополнений в решение N 284 очередной двадцать третьей сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года "О бюджете города Актобе на 2007 год", зарегистрированного в управлении юстиции 22 февраля 2007 года за N 3-1-68 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

600
96
Өндірушілер бөлшек саудада өткізетін, өз өндірісінің (авиациялықты қоспағанда), сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин
53602
97
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
27178
3
Табиғи ж ә не бас қ а ресурстарды пайдаланғаны  үшін түсетін түсімдер
125000
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
125000
4
Кәсіпкерлік ж ә не кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
174500
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
14000
1
2
3
4
5
6
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым
19000
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені үшін алынатын алым
9500
04
Аукциондардан сатудан алынатын алым
5000
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын салуды мемлекеттік тіркегені үшін алым
8000
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алым
14000
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
35000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
70000
08
Заңды қ  мәнді іс- әрекеттерді жасағаны  үшін ж ә не (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдардың  құ жаттар бергені  үшін алынатын міндетті төлемдер
105580
1
Мемлекеттік баж
105580
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан  (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
135000
04
Азаматтық хал актілері тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
5500
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
850
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

600
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
53602
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
27178
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
125000
15
Плата за пользование земельными участками
125000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
174500
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
14000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
19000
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств
9500
04
Сбор с аукционов
5000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
8000
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
14000
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
35000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
70000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
150580
1
Государственная пошлина
150580
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а  также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностр-анных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
135000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
5500
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
850
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан

3000
1
2
3
4
5
6
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
210
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
4200
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
320
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық қызметтік қарудың (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоса алғанда) әрбір бірлігін  тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
550
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
950
2
САЛЫ Қ ТЫ Қ  ЕМЕС   ТҮСІМДЕР
351800
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
30000
5
Мемлекет меншігіндегі  мүлікті жалға  беруден  түсетін кірістер
30000
04
Коммуналдық меншікке мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
30000
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды ( жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
800
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды ( жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
800
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
800
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын,  сондай-а қ Қ Р  Ұлттық  Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасы) ұсталатын ж ә не қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар,  өндіріп алулар
150000
1
2
3
4
5
6
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасы) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
150000
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар
150000
06
Бас қ а да салы қ ты қ  емес   түсімдер
171000
1
Салы ққ а жатпайтын  бас қ а да түсімдер
171000
09
Жергілікті бюджетке түсетін салыққа жатпайтын басқа да түсімдер
171000
3
НЕГІЗГІ   КАПИТАЛДЫ
САТУДАН   ТҮСЕТІН ТҮСІМДЕР
6901000
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
5901000
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
5901000
03
Жеке азаматтардан үй сатудан түсетін түсімдер
5901000
03
Жерді ж ә не материалды қ  емес активтерді сату
1000000
1
Жерді сату
1000000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
1000000
4
РЕСМИ ТРАНСФЕРТТЕРДЕН
ТҮСЕТІН ТҮСІМДЕР
3209672
02
Мемлекеттік бас қ арудың жоғарғы тұрған органдарынан түсетін трансферттер
3209672
2
Облысты қ  бюджеттен түсетін трансферттер
3209672
01
Ағымдағы мақсатты трансферттер

3000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан  и прекращении гражданства Республики Казахстан
210
08
Государственная пошлина, за регистрацию места жительства
4200
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
320
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждый единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бес-ствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
550
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
950
2
НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ
351800
01
Доходы от государственной собственности
30000
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
30000
04
Доходы от  аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
30000
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
800
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
800
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
800
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан
150000
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан
150000
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными  государственными органами
150000
06
Прочие неналоговые поступления
171000
1
Прочие неналоговые поступления
171000
09
Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
171000
3
ПОСТУПЛЕНИЯ
ОТ ПРОДАЖИ ОСНОВНОГО КАПИТАЛА
6901000
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
5901000
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
5901000
03
Поступления от продажи гражданам квартир
5901000
03
Продажа земли и нематериальных активов
1000000
1
Продажа земли
1000000
01
Поступления от продажи земельных участков
1000000
4
ПОСТУПЛЕНИЯ ОФИЦИАЛЬНЫХ ТРАНСФЕРТОВ
3209672
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3209672
2
Трансферты из областного бюджета
3209672
01
Целевые текущие трансферты

010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
016
18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
9
Әлеуметтік көмек ж ә не  әлеуметтік  қамтамасыз ету салаларындағы  өзге де  қызметтер
451
Жұмыспен  қамту ж ә не  әлеуметтік бағдарламалар б өлімі
001
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімнің қызметін қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
013
Белгіліленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
07
Тұрғын  ү й  - коммуналды қ шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуынды ұйымдастыру
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2
Коммуналды қ шаруашылық
458
Тұрғын й коммуналды қ шаруашылық , жолаушылар көлігі ж ә не автомобиль жолдары б өлімі
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет ету
026
Қаланың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
458
Тұрғын й коммуналды қ шаруашылық , жолаушылар көлігі ж ә не автомобиль жолдары б өлімі
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
017
Жерлеу орындарын күтіп-ұстап және туысы жоқтарды жерлеу
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1
Мәдениет саласындағы  қызмет
455
Мәдениет ж ә не тілдерді дамыту бөлімі
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт б өлімі
465
Ауданның  ( облысты қ  маңызы бар қаланың) дене шынықтыру ж ә не спорт б өлімі
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командалардың мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3
Ақпараттық кеңістік
455
Мәдениет ж ә не тілдерді дамыту бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ішкі саясат б өлімі
002
Бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттік ақпарат саясатын жүргізу
9
Мәдениет, спорт, туризм ж ә не ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де  қызметтер
455
Мәдениет ж ә не тілдерді дамыту бөлімі
001
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің қызметін қамтамасыз ету

010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
451
Отдел занятости и социальных программ
001
Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности
3
Благоустройство населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
015
Освещение улиц в населенных пунктах
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
455
Отдел культуры и развития языков
003
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
465
Отдел физической культуры и спорта
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3
Информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков
006
Функционирование районных (городских) библиотек
007
Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана
456
Отдел внутренней политики
002
Проведение государственной информационной политики через средства массовой информации
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма  и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков
001
Обеспечение деятельности отдела культуры и развития языков