Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2007 жылғы 29 маусымдағы N 1730 қаулысы. Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 09 шілдеде N 3-1-74 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 4 мамырдағы N 1019 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009.05.04 N 1019 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 6 тармағына, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2007 жылғы 21 маусымдағы N 89/165 "Төртінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарының кезектен тыс сайлауына әзірлік және өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың Күнтізбелік жоспарын бекіту туралы" қаулысына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2007 жылғы 21 маусымдағы N 89/166 "2007 жылғы 18 тамызға тағайындалған Қазақстан Республикасының мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауын өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың Күнтізбелік жоспарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындардың ұсынылған тізімі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Ақтөбе қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ (Е.Б.Омаров) аталған орындарды қалқан-стендтермен жарақтандырсын.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми түрде жарияланған соң күнтізбелік он күн өткеннен кейін өз күшіне енеді.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.М. Қалдығұловаға жүктелсін.
Қала әкімі
Қала әкімдігінің 2007 жылғы
29 маусымдағы N 1730 қаулысына
Қосымша
Ақтөбе қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
ТІЗІМІ
ОкругN
Стендтер орналастырылатын орын
Атауы
Саны
1
Кобозев к-сі, 12 - "Актюбхимпласт" автобус аялдамасы
қалқан-стенд
1
2
Ломоносов к-сі, 26 - "Жиһаз дүкені"
қалқан-стенд
1
3
Шернияз және Некрасов көшелерінің бұрышы
Шернияз к-сі (Пушкин атындағы саябақ)
Некрасов к-сі ("Фиалка" салоны)
тумба
тумба
тумба
орнатылды
орнатылды
орнатылды
4

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 29 июня 2007 года № 1730. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Актобе Актюбинской области 29 июня 2007 года № 3-1-74. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 4 мая 2009 года № 1019
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 4 мая 2009 года N 1019.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 21 июня 2007 года N 89/165 "Об утверждении Календарного плана основных мероприятий по подготовке и проведению внеочередных выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан четвертого созыва", а также согласно постановлению Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 21 июня 2007 года N 89/166 "Об утверждении Календарного плана основных мероприятий по проведению очередных выборов депутатов маслихатов Республики Казахстан, назначенных на 18 августа 2007 года" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить список мест для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению.
2. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Актобе" (Умаров Е.Б.) оснастить указанные места щитами-стендами.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Калдыгулову С.М.
Аким города
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата города
от "29" июня 2007 года N 1730
СПИСОК
мест по городу Актобе, для размещения агитационных
печатных материалов
N округа Место установки стендов Наимено-
вание
Кол-во
1.
ул. Кобозева,12 - автобусная остановка "Актюбхимпласт"
щит-стенд
1
2.
ул. Ломоносова,26 - магазин "Мебель"
щит-стенд
1
3.
угол улиц Шернияза и Некрасова
тумба
установлена
ул. Шернияза (парк
им.Пушкина)
тумба
установлена
ул. Некрасова (салон
"Фиалка")
тумба
установлена
4.