Мәртөк ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 18 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Әділет басқармасында 2007 жылғы 27 желтоқсанда N 3-8-47 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 151 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 01.06.2018 № 151 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2010.04.23 № 166 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2 тармақтан қараңыз) шешімімен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 17.04.2014 № 120 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ ҚРЗ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66-ІІІ ҚРЗ "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына және 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319-ІІІ ҚРЗ "Білім беру туралы" Заңының 53 бабының 2 тармағының 2 тармақшысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Мәртөк ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін біржолғы ақшалай өтем ақы ретінде 3000 теңге мөлшерде әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 17.04.2014 № 120 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2) Экономика және бюджеттік жоспарлау бөліміне (А.Жұмабаева) аудандық бюджетте қажетті қаражаттар қарастырсын.
3) Осы шешім алғашқы рет аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
И.Жұмабаев
Аудандық мәслихат
хатшысы
А.Смағұлов

О социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мартукского района
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2007 года N 18. Зарегистрировано управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 27 декабря 2007 года за N 3-8-47. Утратило силу решением Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 1 июня 2018 года № 151
Сноска. Утратило силу решением Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 01.06.2018 № 151 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата Мартукского района Актюбинской области от 17.04.2014 № 120 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148-ІІ ЗРК, пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года № 66-ІІІ ЗРК, подпунктом 2 пункта 2 статьи 53 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года № 319-ІІІ ЗРК районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Предоставить специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мартукского района, социальную помощь на приобретение топлива в виде единовременной денежной компенсации в размере 3000 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Мартукского района Актюбинской области от 17.04.2014 № 120 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Отделу экономики и бюджетного планирования (Жумабаева А.) предусмотреть необходимые средства в районном бюджете.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования в районной газете "Мәртөк тынысы".
Председатель сессии
районного маслихата
И. Жумабаев
Секретарь
районного маслихата
А. Исмагулов