Алматы облысы әкімдігінің 2005 жылғы 20 шілдедегі "Облыс аумағында карантиндік аймақ белгілеу туралы" N 165 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысының әкімдігінің 2007 жылғы 22 қаңтардағы N 5 қаулысы. Алматы облыстық Әділет басқармасында 2007 жылғы 14 ақпанда N 1981 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі N 286
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2012.09.18 N 286 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілері туралы" Заңының 28-бабының 4-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2005 жылғы 20 шілдедегі "Облыс аумағында карантиндік аймақ белгілеу туралы" N 165 қаулысына (2005 жылғы 8 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1941 нөмірімен тіркелген, 2005 жылғы 6 қыркүйектегі N 100 "Жетісу" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы "244,5" саны "251,004" санымен ауыстырылсын;
жоғарыда келтірілген қаулының 1-қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын;
2-қосымшадағы "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Алматы облыстық аумақтық басқармасы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Алматы облыстық аумақтық инспекциясы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.Ә. Тойбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы баспасөзде алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Алматы облысы әкімдігінің
2007 жылғы 22 қаңтардағы
"Алматы облысы әкімдігінің
2005 жылғы 20 шілдедегі
"Облыс аумағында карантиндік
аймақ белгілеу туралы"
N 165 қаулысына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы" N 5 қаулысының
қосымшасы
Алматы облысы аумағында ауыл шаруашылығы дақылдарының карантиндік нысандарын жоюға арналған карантиндік аймақ
көлемі
N
Аудан
дар
Бар-
лық
залал-
дан-
ған
жер
көле-
мі (га)
соның ішінде карантиндік объектілердің түрлеріне шаққанда
кали
форния
лық
қал
қаншалы
сымы
ры
американ
дық
ақ
көбе
лек
Комс
ток
құрты
шығыс
жеміс
жемірі
жусан
жапы-
рақты
ойран
шөп
жата-
ған у
кекіре
сары
шыр-
мауық
картоп-
тық
алтын
түс-
тес
жұмыр
құрты
1
Алакөл

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Алматинской области от 20 июля 2005 года N 165 "Об установлении карантинной зоны на территории области"
Постановление акимата Алматинской области N 5 от 22 января 2007 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 февраля 2007 года за N 1981. Утратило силу - Постановлением акимата Алматинской области от 18 сентября 2012 года N 286
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Алматинской области от 18.09.2012 N 286.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 20 июля 2005 года N 165 "Об установлении карантинной зоны" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 августа 2005 года N 1941 и опубликованное в газеты "Жетісу" N 100 от 6 сентября 2005 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 цифры "244,5" заменить на цифры "251,004";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции;
в приложении 2 слова "областное территориальное управление Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" заменить словами "областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима области Тойбаева А. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в печати.
Аким области
Приложение 1
к постановлению
акимата Алматинской области
N 5 от 22 января 2007 года
"О внесении изменений и дополнений
в постановление акимата Алматинской
области" N 165 от 20 июля 2005 года
"Об установлении карантинной
зоны на территории области"
Площадь карантинной зоны по ликвидации карантинных объектов сельхозкультур на территории Алматинской области
N
Рай-
оны
Пло-
щадь
зара-
жения всего,
га
в том числе по видам карантинных объектов
кали-
фор
ний-
ская щитовка
амери-
канс-
кая
белая
бабоч-
ка
Чер-
вец
ком-
стока
восточ-
ная
плодо-
жорка
амбро-
зия
полын-
нолист-
ная
горчак
ползу-
чий
пови-
лика
золо-
тистая
карто-
фель-
ная
нема-
тода
1
Ала
коль-
ский