Үшінші шақырылған Жамбыл облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 21-2 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 наурыздағы N 22-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 09 сәуірде N 1655 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № 16-19 Шешімімен
Еркерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009.10.29 № 16-19 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Үшінші шақырылған Жамбыл облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 21-2 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 1654 болып тіркелген, 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 203 (16.378) "Ақ жол" және N 200 (16.625) "Знамя труда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"42673876" деген сандар "42902162" деген сандармен ауыстырылсын;
"6947770" деген сандар "7047770" деген сандармен ауыстырылсын;
"35686663" деген сандар "35814949" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"42828690" деген сандар "43165938" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"-154814" деген сандар "-263776" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"732100" деген сандар "623138" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"-732100" деген сандар "-623138" деген сандармен ауыстырылсын;
13 тармақта:
"300000" деген сандар "322609" деген сандармен ауыстырылсын;
15 тармақта:
"4615533" деген сандар "4591388" деген сандармен ауыстырылсын;
16 тармақта:
"880440" деген сандар "980440" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы "2007 жылға арналған облыстық бюджетте 12 қосымшаға сәйкес, республикалық бюджет қаржысы есебінен аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне 24145 мың теңге электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін" деген 20-1 тармақпен толықтырылсын;
6 қосымшада :
"Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға" жолындағы "132239" деген сандар "108094" деген сандармен ауыстырылсын; "БАРЛЫҒЫ" жолындағы "4615533" деген сандар "4591388" деген сандармен ауыстырылсын;
8 қосымшада :
"Инвестициялық бағдарламалар" бөлігіндегі "261 Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)"бюджеттік бағдарламасының әкiмшiсiне:
"014 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
"116 Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту" бюджеттік бағдарламалары қосылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата третьего созыва от 12 декабря 2006 года N 21-2 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Маслихата Жамбылской области от 30 марта 2007 года N 22-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 09 апреля 2007 года за N 1655. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29 октября 2009 года № 16-19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29.10.2009 № 16-19.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Жамбылского областного маслихата третьего созыва от 12 декабря 2006 года N 21-2 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1654, опубликовано 26 декабря 2006 года в газетах N 203 (16.378) "Ақ жол" и N 200 (16.625) "Знамя труда") следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "42673876" заменить цифрами "42902162";
цифры "6947770" заменить цифрами "7047770";
цифры "35686663" заменить цифрами "35814949";
в подпункте 2):
цифры "42828690" заменить цифрами "43165938";
в подпункте 3):
цифры "-154814" заменить цифрами "-263776";
в подпункте 5):
цифры "732100" заменить цифрами "623138";
в подпункте 6):
цифры "-732100" заменить цифрами "-623138";
в пункте 13):
цифры "300000" заменить цифрами "322609";
в пункте 15):
цифры "4615533" заменить цифрами "4591388";
в пункте 16):
цифры "880440" заменить цифрами "980440";
дополнить пунктом 20-1 следующего содержания: "Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства в сумме 24145 тысяч тенге согласно приложению 12 ";
в приложении 6 :
в строке "На развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства цифры "132239" заменить цифрами "108094";
в строке "ВСЕГО" цифры "4615533" заменить цифрами "4591388";
в приложении 8 :
в разделе "Инвестиционные программы" 261 администратор бюджетной программы "Департамент (Управление) образования области" дополнить бюджетными программами:
"014 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства";
"116 Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства";

көрсетілген шешімдегі 1 және 7 қосымшалар осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
аталған шешім, осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес 12 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2007 жылдың 1 қантарынан қолданылады.
Облыстық мәслихат                  Облыстық мәслихаттың
сессиясының                       төрағасы хатшысы
Д. ЖҰМАБАЕВ                          Ә. ӘСІЛБЕКОВ
Жамбыл облыстық мәслихатының
2007 жылғы 30 наурыздағы
N 22-4 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының
2006 жылғы 12 желтоқсандағы
N 21-2 шешіміне 1 қосымша
2007 жылға арналған облыстық бюджет
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Сыныпша
Атауы
1
2
5
І. КІРІСТЕР

приложения 1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 12, согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции и вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии            Секретарь областного маслихата областного маслихата            А. АСИЛЬБЕКОВ
Д. ЖУМАБАЕВ
Приложение 1
к решению Жамбылского областного маслихата
от "30" марта 2007 года N 22-4
Приложение 1
к решению Жамбылского областного маслихата
от "12" декабря 2006 года N 21-2
Областной бюджет на 2007 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

62693
001
Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
20959
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
10513
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
31221
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1978344
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1848344
001
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органының қызметін қамтамасыз ету
1814103
002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
33685
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
556
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
130000
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
130000
04
Бiлiм беру
5097628
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (білімі)
532050
006
Балалар мен жеткіншектерге спорт бойынша қосымша білім беру
418853
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
113197
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1960244
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
585685
005
Білім берудің мемлекеттік облыстың ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37333
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
209957
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
47120
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға ағымдағы нысаналы трансферттер
114211
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
794326
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
28115
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
47875
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер

62693
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) мобилизационной подготовке,гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
20959
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
10513
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
31221
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1978344
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
1848344
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из областного бюджета
1814103
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
33685
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
556
271
Департамент (Управление) строительства области
130000
003
Развитие объектов органов внутренних дел
130000
04
Образование
5097628
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
532050
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
418853
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
113197
261
Департамент (Управление) образования области
1960244
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
585685
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов  для государственных областных организаций образования
37333
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
209957
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
47120
013
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
114211
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
794326
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
28115
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
47875
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования

6542
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
830000
016
Аудандық (облыстың маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметі көрсетудің ағымдағы нысаналы трансферттер
17947
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
43684
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
43259
004
Ақпараттық жүйелер құру
425
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2327632
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1757712
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
140038
012
Аудандық (облыстың маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік  коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму  трансферттері
1617674
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
427560
011
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
417560
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
10000
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық департаменті (басқармасы)
20456
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық департаментінің
20456
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
121904
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
121904
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
934509
262
Облыстың мәдениет департаменті (басқармасы)
174376
001
Мәдениет департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
16262
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
19156
005
Жергілікті маңызы бар тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
36055
007
Жергілікті маңызы бар театр және музыка өнерін қолдау
102903
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
326277
001
Дене шынықтыру және спорт басқармасының (білімінің) қызметін қамтамасыз ету
15720
003
Облыстың деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
10000
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
300557
259
Облыстың мұрағат және құжаттама басқармасы (бөлімі)

6542
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
830000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной  программой  реабилитации  инвалида
17947
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ области
43684
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных  программ
43259
004
Создание информационных систем
425
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2327632
271
Департамент (Управление)  строительства области
1757712
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
140038
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие и обустройство  инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1617674
271
Департамент (Управление)  строительства области
427560
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
417560
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
10000
279
Департамент (Управление) энергетики и коммунального хозяйства области
20456
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управление)
20456
271
Департамент (Управление) строительства области
121904
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
121904
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
934509
262
Департамент (Управление) культуры области
174376
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) культуры
16262
003
Поддержка культурно-досуговой работы
19156
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
36055
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
102903
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
326277
001
Обеспечение деятельности Управления (Отдела) физической культуры и спорта
15720
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
10000
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
300557
259
Управление (Отдел) архивов и документации области