Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 23/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 10 желтоқсанда N 1836 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 12/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 18.02.2021 № 12/02 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения
Постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года N 23/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2007 года N 1836. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18 февраля 2021 года № 12/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18.02.2021 № 12/02 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

"Жануарлар әлемін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10 бабының 2 тармағының 3 тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 бабына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылып отырған жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізімі бекітілсін.

В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения.

2. Қарағанды облысы әкімдігінің "Жергілікті балық шаруашылығы су айдындарының (учаскелерінің) тізбесін бекіту туралы" 2005 жылғы 28 маусымдағы N 12/09 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.Х. Мұсатаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Облыс әкімі
Н. Нығматулин
Қарағанды облысы әкімдігінің
2007 жылғы 30 қазандағы
N 23/02 қаулысына
қосымша
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің
ТІЗБЕСІ

2. Отменить постановление акимата Карагандинской области от 28 июня 2005 года N 12/09 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов (участков) местного значения".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Мусатаева М.Х.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Нигматулин
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 30 октября 2007 года N 23/02
Перечень
рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения