Қарағанды облысының кейбір ауылдық елді мекендерін қайта атау туралы
Бірлескен Қарағанды облысының әкімдігінің 2007 жылғы 5 қарашадағы N 23/03 қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының IІI сессиясының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 50 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2008 жылғы 14 қаңтарда N 1840 тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңдарын, Жезқазған қаласы мен Шет ауданының әкімдіктері мен мәслихаттарының бірлескен шешімдерін ескере келе Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысының келесі ауылдық елді мекендері:
Жезқазған қаласы бойынша:
"Промышленный" бөлімшесі Қорғанбай ауылы болып;
2) Шет ауданы бойынша:
Қызылтау ауылдық округі Кәрім Мыңбаев ауылдық округі болып қайта аталсын.
2. Осы облыс әкімдігі мен облыстық мәслихаттың бірлескен қаулысы мен шешімінің орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің орынбасары А.Е. Базарбаевқа және облыстық мәслихаттың әлеуметтік - мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Әдекенов).
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Қарағанды облысының әкімі
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихатының хатшысы

О переименовании некоторых сельских населенных пунктов Карагандинской области
Совместное постановление акимата Карагандинской области от 5 ноября 2007 года N 23/03 и решение III сессии маслихата Карагандинской области от 14 декабря 2007 года N 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 января 2008 года N 1840.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая совместные решения акиматов и маслихатов города Жезказган и Шетского района акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие сельские населенные пункты Карагандинской области:
1) по городу Жезказган:
отделение "Промышленный" в аул Корганбай;
2) по Шетскому району:
Кызылтауский аульный округ в аульный округ Карима Мынбаева;
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления областного акимата и решения областного маслихата возложить на заместителя акима Карагандинской области Базарбаева А.Е. и постоянную комиссию областного маслихата по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Адекенов С.М.).
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Карагандинской области
Н. Нигматулин
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата
Б. Жумабеков