ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 14 наурыздағы ХХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласында азаматтардың жекелеген топтарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының III шақырылған XLV сессиясының 2007 жылғы 31 қаңтардағы N 2 шешімі. Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 15 ақпанда N 8-1-49 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2007 жылғы 1 қаңтардан бастап Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтан төленетiн зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн арттыру туралы" 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1212 Қаулысының 1 тармағына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 14 наурыздағы ХХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласындағы азаматтардың жекелеген топтарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-25, "Взгляд на события" газетінде 2006 жылғы 5 сәуірде N 13 (129) жарияланған) өзгертулер енгізілсін:
1-тармақтың 1-тармақшасында "10236" саны "10815" санына ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және халықты әлеуметтік қорғау мәселесі бойынша тұрақты комиссияға жүктелсін (төрайымы Оспанова Майра Мәжікенқызы).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
ІІІ шақырылған қалалық
мәслихаттың кезекті XLV
сессиясының төрайымы                       М.Оспанова
Қалалық мәслихат хатшысы                   Қ.Бексұлтанов

О внесении изменений в решение N 4 XXVIII сессии от 14 марта 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды"
Решение XLV сессии III созыва Карагандинского городского Маслихата от 31 января 2007 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 15 февраля 2007 года за N 8-1-49. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О Республиканском бюджете на 2007 год" пунктом 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 N 1212 "О повышении размера пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий с 1 января 2007 года" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменение в решение N 4 XXVIII сессии от 14 марта 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-25, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 5 апреля 2006 года N 13 (129):
в подпункте 1 пункта 1 цифру "10236" заменить на цифру "10815".  <*>
Сноска. Решение Карагандинского городского маслихата N 4 от 14 марта 2006 года в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Оспанова Майра Мажкеновна).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель очередной
XLV сессии городского
маслихата III созыва                      М. Оспанова
Секретарь городского маслихата            К. Бексултанов