ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының III шақырылған LII сессиясының 2007 жылғы 18 шілдедегі N 10 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 16 тамызда N 8-1-59 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне (нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiндегі тіркелген нөмірі - 8-1-46), "Взгляд на события" газетінде 2006 жылғы 20 желтоқсанда N 69 (185) жарияланған), ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 10 қаңтардағы XLIV сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 3 шешімімен(нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiндегі тіркелген нөмірі - 8-1-48), "Взгляд на события" газетінде 2007 жылғы 14 ақпанында N 18 (206) жарияланған), ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 11 сәуірдегі XLVІІ сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 3 шешімімен (нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiндегі тіркелген нөмірі - 8-1-54), "Взгляд на события" газетінде 2007 жылғы 9 мамырында N 51 (239) жарияланған) өзгертулер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"18 567 377" сандары "18 889 385" сандарына ауыстырылсын;
"11 334 101" сандары "11 314 692" сандарына ауыстырылсын;
"4 957 865" сандары "5 299 282" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"18 536 928" сандары "18 734 706" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:

О внесении изменений и дополнений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год"
Решение LII сессии III созыва Карагандинского городского маслихата от 18 июля 2007 года N 10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 16 августа 2007 года N 8-1-59. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан,  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 8-1-46, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 20 декабря 2006 года N 69 (185), внесены изменения и дополнения решением внеочередной XLIV сессии городского маслихата от 10 января 2007 года N 3 "О внесении изменений и дополнений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 8-1-48, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 14 февраля 2007 года N 18 (206), решением внеочередной XLVII сессии городского маслихата от 11 апреля 2007 года N 3 "О внесении изменений и дополнений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 8-1-54, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 9 мая 2007 года N 51 (239) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "18 567 377" заменить цифрами "18 889 385";
цифры "11 334 101" заменить цифрами "11 314 692";
цифры "4 957 865" заменить цифрами "5 299 282";
в подпункте 2):
цифры "18 536 928" заменить цифрами "18 734 706";
в подпункте 3):

10) келесі мазмұндағы 6-25 тармағымен толықтырылсын:
"6-25. қалалық бюджет шығындарының құрамында білім саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге 70 256 мың теңге сомада нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
11) 9 тармақтағы:
"94 653" сандары "103 815" сандарына ауыстырылсын;
12) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

10) дополнить пунктом 6-25 следующего содержания:
"6-25. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования в сумме 70 256 тысяч тенге.";
11) в пункте 9:
цифры "94 653" заменить цифрами "103 815";
12) приложения 1234-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
III шақырылған қалалық мәслихаттың
кезекті LII сессиясының төрайымы           Е. Сарсембаева
Қалалық мәслихат хатшысы                   Қ. Бексұлтанов
2007 жылғы 18 шілдедегі
N 10 шешіміне 1 қосымша
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 5 шешіміне 1 қосымша
Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель очередной LII сессии
городского маслихата III созыва            Е. Сарсембаева
Секретарь городского маслихата             К. Бексултанов
Приложение 1
к решению N 10
от 18 июля 2007 года
Приложение 1
к решению N 5
от 15 декабря 2006 года
Бюджет города Караганды на 2007 год
категория
Сумма,
тысяч
тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы