"Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидаларын бекіту туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 29 қарашадағы N 37/352 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/40 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 16 қаңтарда N 8-4-94 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010 жылғы 30 шілдедегі N 32/259 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.07.30 N 32/259 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабының 2 тармағына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 29 қарашадағы N 37/352 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-4-52, "Балқаш өңірі" газетінің 2006 жылғы 22 желтоқсандағы N 104 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2006 жылғы 22 желтоқсандағы N 90-91 санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 27 маусымдағы N 44/430 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидаларын бекіту туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 29 қарашадағы N 37/352 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-4-79, "Балқаш өңірі" газетінің 2007 жылғы 20 шілдедегі N 60 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2007 жылғы 20 шілдедегі N 79-80 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) шешімнің тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызметтерді және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақыларын беру Қағидаларын бекіту туралы";
2) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 29 ноября 2006 года N 37/352 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей и телекоммуникаций"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2007 года N 4/40. Зарегистрировано управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 16 января 2008 года N 8-4-94. Утратило силу - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 30 июля 2010 года N 32/259
Сноска. Утратило силу - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 30.07.2010 N 32/259.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 29 ноября 2006 года N 37/352 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей и телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8-4-52, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 22 декабря 2006 года N 104, "Северное Прибалхашье" от 22 декабря 2006 года N 90-91), внесено изменение решением городского маслихата от 27 июня 2007 года N 44/430 "О внесении изменения в решение городского маслихата от 29 ноября 2006 года N 37/352 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей и телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8-4-79, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 20 июля 2007 года N 60, "Северное Прибалхашье" от 20 июля 2007 года N 79-80) следующие изменения и дополнения:
1) заголовок решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилища, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций";
2) пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызметтерді және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақыларын беру Қағидалары бекітілсін (қосымша)";
3) көрсетілген шешіммен бекітілген, Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидаларында:
тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызметтерді және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақыларын беру Қағидалары";
кіріспеде "2004 жылғы 9 қыркүйектегі N 949" сөздерінен кейін "қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" 2006 жылғы 15 маусымдағы N 553" сөздерімен толықтырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасында "тұрғын үйді" сөзі "кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеу шығындарына, тұрғын үйді" сөздерімен ауыстырылсын;
2 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Тұрғын үй жәрдемақысы осы елді мекенде тұрақты тұратын адамдарға мынандай жағдайда, егер тұрғын үйді ұстау, кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеу, өтемақы шараларымен қамтамасыз етілетін, тұрғын үй ауданының мөлшері шегінде коммуналдық қызметтерді тұтыну, бірақ нақты тұратын жалпы ауданнан, тұрғын үйді ұстаға және коммуналдық қызметтерді тұтыну, сондай-ақ қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуы шығындар мөлшерлерінен артық емес отбасы бюджетінде осы мақсаттарға рұқсат етілетін шығындар шегіндегі үлесінен артық болса беріледі.
Коммуналдық қызметтерді тұтыну және тұрғын үйді ұстауды төлеуге рұқсат етілетін шығындар шегіндегі үлесі отбасының жиынтық табысына 11 пайыз мөлшерде белгіленеді.";
3 тармақтың 2 тармақшасының алтыншы абзацында "облыстың қалалары мен аудандарында қалыптасқан көмір бағасы пайдаланылады" сөздері "Балқаш қаласында қалыптасқан көмір бағасы қолданылады" сөздерімен ауыстырылсын;
3 тармақтың 3 тармақшасы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3) cуық, ыстық және фекальдық суларды, қоқыс төккішті, эксплуатациялық шығындарды тұтыну нормалары және кондоминиум объектісінің мүлкін күрделі жөндеу шығындары басқару нысанына байланыссыз (пәтер иелерінің кооперативі, өзін-өзі басқару комитеті, үй комитеттері және әрі қарай), тарифтерді бекітетін органдармен белгіленеді.";
4 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"1. Утвердить Правила предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилища, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций (приложение).";
3) в Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций, утвержденных указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилища, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций";
в преамбуле после слов "от 9 сентября 2004 года N 949" дополнить словами ", постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы" от 15 июня 2006 года N 553";
в подпункте 5 пункта 1 слово "жилья" заменить словами "жилища, расходов на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума,";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Жилищные пособия предоставляются лицам, постоянно проживающим в данном населенном пункте, в том случае, если расходы на оплату содержания жилья, капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума, потребление коммунальных услуг в пределах нормы площади жилья, обеспечиваемой компенсационными мерами, но не более фактически занимаемой общей площади, нормативов расходов на содержание жилища и потребление коммунальных услуг, а также повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций в бюджете семьи превышают долю предельно допустимых расходов на эти цели.
Доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилища и потребления коммунальных услуг устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 11 процентов.";
в абзаце шестом подпункта 2 пункта 3 слова "применяются цены на уголь, сложившиеся в городах и районах области" заменить словами "применяется цена на уголь, сложившаяся в городе Балхаш";
подпункт 3 пункта 3 изложить в новой редакции следующего содержания:
"3) нормы потребления холодной, горячей и фекальных вод, мусороудаления, эксплуатационных расходов и расходы на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума независимо от формы управления (кооператив собственников квартир, комитет самоуправления, домовые комитеты и так далее) устанавливаются органом, утверждающим тариф.";
пункт 4 изложить в новой редакции следующего содержания:

"4. Тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтерді белгіленген мөлшерден жоғары тұтыну төлемі жалпы негізде жүргізіледі.";
5 тармақта "жоғарыда көрсетілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен белгіленген тәртіпте тұрғын үй жәрдемақысы механизмі арқылы" сөздері "Қазақстан Республикасы Үкіметімен белгіленген тәртіпте" сөздерімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеу шығындарының өтемақысы Қазақстан Республикасы Үкіметімен белгіленген тәртіпте тұрғын үй жәрдемақысы механизмі арқылы жүзеге асырылады.";
7 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Жеке меншігінде біреуден көп тұрғын үйі бар (пәтер, үй) немесе тұрғын үйлерін жалдайтын (жалға беретін) немесе қосымша жалдайтын отбасылары тұрғын үй жәрдемақысын алуға құқықтарын жоғалтады.";
8 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Күтімге мұқтаж деп танылған, сексен жастан асқан адамдарға және мүгедектерге күтім жасайтын, немесе үш жасқа дейінгі баланы тәрбиелеумен (біреу және одан да көп), сондай-ақ кіші баланың бірінші сыныпты аяқтауына дейін төрт және одан да көп балаларды тәрбиелеумен айналысатын (бірақ тоғыз жастан аспайтын) адамдарды, кіші бала сегіз жасқа толғанға дейін балаларға және өзіне арналған асыраушысынан айрылғандығы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларды есепке алмағанда, отбасылардың, егер оларда, жұмыс істемейтін, оқудың күндізгі нысаны бойынша оқымайтын, әскер қатарында қызмет етпейтін, жұмыспен қамту органдарында жұмыссыз ретінде тіркелмеген және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушы болып табылмайтын еңбекке қабілетті адамдар бар болса тұрғын үй жәрдемақысын алуға құқығы жоқ.";
10 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"10. Тұрғын үй жәрдемақысының мөлшері кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеу шығындарының сомасынан және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуы, коммуналдық қызметтер, тұрғын үйді ұстау үшін нақты есептелген соммасынан артылуы мүмкін емес."
келесі мазмұндағы 10-1 тармағымен толықтырылсын:
"10-1. Тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер үшін нақты есептелген сома туралы мәліметтер уәкілетті органның сұранымы бойынша қызмет көрсетушілермен қағаз немесе электрондық тасығыштарда, не жеке тұлғалармен қағаз тасығыштарда беріледі.";
11 тармақтың бірінші абзацы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Тұрғын үй жәрдемақысы қолма-қол немесе қолма-қол ақысыз беріледі.
Қолма-қол ақысыз нысаны – бұл тұрғын үй жәрдемақысының тең сомасына коммуналдық қызметтер және тұрғын үйді ұстау үшін төлемді азайту. Тұрғын үй жәрдемақысының соммасы коммуналдық қызметтерді жеткізушіге аударылады.";
15 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"4. Оплата содержания жилища и потребления коммунальных услуг сверх установленной нормы производится на общих основаниях.";
в пункте 5 слова "через механизм жилищного пособия в порядке, установленном вышеуказанным постановлением Правительства Республики Казахстан" заменить словами "в порядке, установленном Правительством Республики Казахстан";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Компенсация расходов на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума осуществляется через механизм жилищного пособия в порядке, установленном Правительством Республики Казахстан.";
пункт 7 изложить в новой редакции следующего содержания:
"7. Семьи, имеющие в частной собственности более одной единицы жилища (квартиры, дома) или сдающие жилые помещения в наем (аренду) или поднаем, утрачивают право на получение жилищного пособия.";
пункт 8 изложить в новой редакции следующего содержания:
"8. Не имеют право на получение жилищного пособия семьи, если в них имеются трудоспособные лица, которые не работают, не учатся по дневной форме обучения, не служат в армии, не зарегистрированы в качестве безработного в органах занятости и не являются получателями государственного социального пособия, за исключением лиц, осуществляющих уход за инвалидами и лицами старше восьмидесяти лет, признанными нуждающимися в уходе, или занятых воспитанием ребенка (одного и более) в возрасте до трех лет, а также воспитанием четырех и более детей до окончания младшим ребенком первого класса (но не старше девяти лет), получателей государственного социального пособия по случаю потери кормильца на себя и на детей, до исполнения младшему ребенку восьми лет.";
пункт 10 изложить в новой редакции следующего содержания:
"10. Размер жилищных пособий не может превышать суммы фактически начисленной платы за содержание жилища, коммунальные услуги, повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций и суммы расходов на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Сведения о фактически начисленной сумме за содержание жилища, коммунальные услуги предоставляются по запросу уполномоченного органа услугодателями на бумажных или электронных носителях, либо физическими лицами на бумажных носителях.";
абзац первый пункта 11 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Жилищные пособия предоставляются в наличной и безналичной форме.
Безналичная форма – это уменьшение платежа за содержание жилища и коммунальные услуги на сумму равную сумме жилищного пособия. Сумма жилищного пособия перечисляется поставщикам коммунальных услуг.";
пункт 15 изложить в новой редакции следующего содержания:

"15. Коммуналдық қызметтерге тарифтер мен ставкалардың және коммуналдық қызметтерді, тұрғын үйді ұстауды төлеуге отбасының рұқсат етілетін шығындар шегінің үлесі өзгерген жағдайда тиісті өзгерістер болған сәттен бастап бұрын тағайындалған жәрдемақылардың қайта есептеуі жүргізіледі.";
17 тармақтың 3 тармақшасы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3) тұрғын үйге құқығын белгілейтін құжаттың көшірмесі (ордер, жекешелендіру туралы шарт, сатып алу-сату шарты, сыйға тарту шарты, мұраға құқық туралы куәлік, жалдау (жалға беру) шарты, тұрғын үйге меншік құқығын тану туралы сот шешімі және басқалар);";
17 тармақтың 7 тармақшасы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7) тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер үшін төлегені жөніндегі шығындар туралы мәліметтер (түбіртек);";
20 тармақта келесі мазмұндағы екінші сөйлем алынып тасталсын:
"Келісім-шарт екі данада жасалып, оның біреуі тұрғын үй алушыда сақталады.";
"ол" сөзінен кейін "келісім-шартқа тіркеліп және" сөздерімен толықтырылсын;
22 тармақта "тұрғын үйді ұстау мен коммуналдық қызметтерді пайдалану" сөздері "тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтерді пайдалану, кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеу шығындарына" сөздерімен ауыстырылсын;
32 тармақтың 1 тармақшасының оныншы абзацында "төлеген несие" сөздері "төлеген, өтелінген несиелер, кредиттер" сөздерімен ауыстырылсын;
"несиені өтеудің" сөздері "кредитті, несиені өтеудің" сөздерімен ауыстырылсын;
32 тармақтың 2 тармақшасының оныншы абзацы келесі мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Орта білім беру, сондай-ақ жоғары және орта арнаулы білім беру жүйесінде оқытудың күндізгі нысаны ақылы негізде шәкіртақы алмай оқитын студенттерге, студентпен ерікті мәлімделген табысы, жиынтық табыста ескеріледі.";
35 тармақтың 4 тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Салық комитетінде тіркелген, өзiн-өзi жұмыспен қамтыған адамдардың табысы, азаматтармен жазбаша өтiнiш және салық комитетінің анықтамасымен расталады.";
37 тармақ алынып тасталсын;
42 тармақ келесі мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
"қамқорлыққа алғандығы рәсімделген балаларға алимент төлеуден бас тартқан (қамқорлыққа алғандағы туралы құжатты тапсырғанда);";
54 тармақтың 13 тармақшасында келесі мазмұндағы абзац алынып тасталсын:
"Орта білім беру, сондай-ақ жоғары және орта арнаулы білім беру жүйесінде ақылы негізде күндізгі бөлімде оқитын шәкіртақы алмайтын студенттердің жиынтық табысына ерікті айтылған табысы есептеледі.";
123 қосымшаларындағы "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидаларына" сөздері "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызметтерді және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақыларын беру Қағидалары" сөздерімен ауыстырылсын.

"15. При изменении доли предельно допустимых расходов семьи на оплату содержания жилища и коммунальных услуг, ставок и тарифов на коммунальные услуги, производится перерасчет ранее назначенных пособий с момента наступления соответствующих изменений.";
подпункт 3 пункта 17 изложить в новой редакции следующего содержания:
"3) копия правоустанавливающего документа на жилище (ордер, договор о приватизации, договор купли-продажи, договор дарения, свидетельство о праве на наследство, договор найма (аренды), решение суда о признании права собственности на жилище и другие);";
подпункт 7 пункта 17 изложить в новой редакции следующего содержания:
"7) сведения (квитанция) о расходах по оплате за содержание жилища, коммунальных услуг;";
в пункте 20 исключить предложение второе следующего содержания:
"Договор составляется в двух экземплярах, один из которых хранится у получателя жилищного пособия";
после слова "который" дополнить словами "прилагается к договору и";
в пункте 22 слова "содержание жилья, потребление коммунальных услуг" заменить словами "содержание жилья и потребление коммунальных услуг, расходов на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума";
в абзаце десятом подпункта 1 пункта 32 слова "кредита, выплаченные" заменить словами "погашенных ссуд, кредитов, выплаченных";
слова "погашения кредита" заменить словами "погашения ссуды, кредита";
абзац десятый подпункта 2 пункта 32 дополнить предложением следующего содержания:
"Студентам, обучающимся в системе среднего образования, а также на платной основе очной формы обучения высшего и среднего специального образования без получения стипендии, в совокупном доходе учитывается доход, добровольно заявленный студентом.";
подпункт 4 пункта 35 дополнить абзацем следующего содержания:
"Доходы самостоятельно занятых лиц, зарегистрированных в налоговом комитете, подтверждается гражданами письменным заявлением и справкой налогового комитета.";
пункт 37 исключить;
пункт 42 дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"уклоняется от уплаты алиментов на детей, над которыми оформлено опекунство (при предоставлении документа об опекунстве);";
в подпункте 13 пункта 54 исключить абзац следующего содержания:
"Студентам, обучающимся в системе среднего образования, а также на платной основе очной формы обучения высшего и среднего специального образования без получения стипендии в совокупный доход учитывается добровольно заявленный доход";
в приложениях 123 слова "к Правилам предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" заменить словами "к Правилам предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилища, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет, адам құқығын қорғау, әлеуметтік сала бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (Е.Қ. Баймағанбетов).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Г. Ахрименя
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Сторожко
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімі                                 Тейлянов Қ.Г.
12 желтоқсан 2007 жыл
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          Адамова Қ.Қ.
12 желтоқсан 2007 жыл
Қаржы бөлімінің
меңгерушісі                                Томпиева Ж.Қ.
12 желтоқсан 2007 жыл

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету, экономике, законности и правам граждан, по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Баймаганбетов Е.К).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Г. Ахрименя
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города                                Тейлянов К.Г.
12 декабря 2007 года
Начальник
отдела занятости и
социальных программ                        Адамова К.К.
12 декабря 2007 года
Заведующая
отделом финансов                           Томпиева Ж.К.
12 декабря 2007 года