Облыс әкімдігінің "Бастауыш және орта білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2007-2008 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" 2007 жылғы 8 маусымдағы N 164 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысының әкімдігінің 2007 жылғы 13 тамыздағы N 281 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 27 қыркүйекте 1978 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 01-30-1050 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.16  № 01-30-1050 хатымен.
" Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы ", " Білім туралы " Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес және "Бейнеу гуманитарлық - экономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына және "Қарақия кәсіптік мектебі" мемлекеттік мекемесіне жаңа мамандықтарға лицензия беруіне байланысты, облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің "Бастауыш және орта кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2007-2008 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру туралы" 2007 жылғы 8 маусымдағы N 164 (НҚА тізілімінде N 1972 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2007 жылғы 14 маусымда N 127 (9838) жарық көрген)  қаулысының қосымшасына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 4 тармақ мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
3026001-Локомотив машинисі көмекшісі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
осы тармақта "Барлығы" деген бағанда "125" цифры "150" цифрымен ауыстырылсын.
2) 5 тармақ мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
5-1               Қарақия кәсіптік мектебі
0821001-Тамақтандыру кәсіпорындарының маманы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл
10 ай
3705001 - Электронды - есептеу  және есептеу машиналарының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл
10 ай
"Бастауыш кәсіптік білім беру оқу орындары бойынша" бағанасында "935" цифры "1010" цифрымен ауыстырылсын;
3) 10 тармақтағы "О. Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі" "2006002 - Мұнай-газ құбырларын және мұнай-газ қоймаларын салу мен пайдалану, 25, 9 сынып, қазақша, 3 жыл 10 ай" деген сөз алынып тасталсын;
"1814002 - Мұнай және газ кенорындарының геологиясы мен барлауы" бағанасындағы "25" цифры "50" цифрмен ауыстырылсын;
4) 13 тармақ мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
0314002-Бастауыш жалпы білім беру
(0314022-Бастауыш мектептегі информатика пәнінің мұғалімі)
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0303002 - Негізгі мектепте математика пәні мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 8 июня 2007 года N 164 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2007-2008 учебный год"
Постановление Акимата Мангистауской области от 13 августа 2007 года N 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 сентября 2007 года N 1978. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 16 июля 2012 года № 01-30-1050
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 16 июля 2012 года № 01-30-1050
В соответствии с законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан ", " Об образовании " и в связи с выдачей лицензии на новые специальности государственному коммунальному казенному предприятию "Бейнеуский гуманитарно - экономический колледж" и государственному учреждению "Каракиянская профессиональная школа", акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата Мангистауской области от 8 июня 2007 года N 164 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2007-2008 учебный год" (зарегистрированного в реестре НПА за N 1972, опубликованного в газете "Огни Мангистау" от 14 июля 2007 года N 127 (9838)) следующие изменения и дополнения в приложение к указанному постановлению:
пункт 4 дополнить строкой следующего содержания:
3026001 Помощник
машиниста локомотива
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
заменить цифру "125" в графе "Итого" данного пункта на цифру "150".
2) пункт 5 дополнить строкой следующего содержания:
5-1       Каракиянская профессиональная школа
0821001 Специалист
предприятий питания
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
3705001 Оператор
электронно-вычислительных
и вычислительных машин
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
в графе "По учебным заведениям начального профессионального образования" цифру "935" заменить на цифру "1010";
3) в пункте 10 "Жанаозенский колледж нефти и газа" исключить слова "2006002 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ, 25, 9 классов, казахский, 3 г. 10 мес.";
в графе "1814002 Геология и разведка нефтяных и газовых сооружений" заменить цифру "25" на цифру "50";
пункт 13 дополнить строками следующего содержания:
0314002 Начальное общее
образование (0314022
Учитель информатики в
начальной школе)
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
0303002-Учитель
математики в основной
школе
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.

осы тармақта "Барлығы" деген бағанда "50" цифры "100" цифрымен ауыстырылсын.
"Орта кәсіптік білім беретін оқу орындары бойынша" бағанда "1115" цифры "1165" цифрымен ауыстырылсын, "Облыс бойынша" бағандағы "2050" цифры "2175" цифрымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Г.С. Сейтмағанбетоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                   Қ. Көшербаев

заменить цифру "50" в графе "Итого" данного пункта на цифру "100";
В графе "По учебным заведениям среднего профессионального образования" заменить цифру "1115" на цифру "1165", в графе "ПО ОБЛАСТИ" заменить цифру "2050" на цифру "2175".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Сейтмаганбетову Г.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Аким области                         К. Кушербаев