Әкімдіктің 2005 жылғы 14 қаңтардағы N 1 "Мемлекеттік коммуналдық мүлікті жалға беру ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қаңтарда N 34 қаулысы. Қостанай облысы әділет департаментінде 2007 жылғы 23 қаңтарда N 3564 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 6 тамыздағы № 278 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010.08.06 № 278 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2005 жылғы 14 қаңтардағы N 1 "Мемлекеттік коммуналдық мүлікті жалға беру Ережесін бекіту туралы" қаулысына (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3300, 2005 жылғы 2 ақпандағы «Қостанай таңы», 2005 жылғы 15 ақпандағы «Костанайские новости» газеттерінде жарияланған, әкімдіктің 2005 жылғы 23 қарашадағы N 380 "Әкімдіктің 2005 жылғы 14 қаңтардағы N 1 "Қостанай облысының мемлекеттік коммуналдық мүлікті жалға беру Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тіркеу нөмірі 3525, 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 150 "Қостанай таңы", 2005 жылғы 31 желтоқсандағы N 179 "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Ереженің 6-тармағының 2-абзацындағы "су құбырлары" деген сөзден кейін "және жылу желілері" деген сөздермен толықтырылсын;
Ереженің 37-тармағы мынадай редакцияда жазылсын: "Келісім-шарт ауданның (қаланың) қаржы бөлімдерінде тіркелуі тиіс";

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 14 января 2005 года N 1 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 15 января 2007 года N 34. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 23 января 2007 года N 3564. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 6 августа 2010 года № 278
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 06.08.2010 № 278.
В соответствии со  статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области" от 14 января 2005 года  N 1 (номер государственной регистрации 3300, опубликовано в газетах от 2 февраля 2005 года "Костанай таны", от 15 февраля 2005 года "Костанайские новости", вносилось изменение постановлением акимата от 23 ноября 2005 года N 380 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 14 января 2005 года N 1 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области", номер государственной регистрации 3525, опубликовано в газетах от 21 декабря 2005 года "Костанай таны"»N 150, от 31 декабря 2005 года "Костанайские новости" N 179) следующие изменения и дополнения:
абзац 2 пункта 6 Правил после слова "водопроводов" дополнить словами "и тепловых сетей";
пункт 37 Правил изложить в новой редакции: "Договор должен быть зарегистрирован в отделах финансов городов (районов)";

Ереже мынадай мазмұндағы 37-1 тармағымен толықтырылсын:«"Қаланың (ауданның) қаржы бөлімдері ай сайын есепті айдан кейінгі айдың 10-ына дейін осы Ереженің қосымшасына сәйкес жалға берілген объектілер жөнінде нысан бойынша департаментке есеп береді";
осы қаулының қосымшасына сәйкес Ереже қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің орынбасары А.П. Рауға жүктелсін.

дополнить Правила пунктом 37-1. следующего содержания "Отделы финансов городов (районов) ежемесячно до 10 числа месяца, следующего за отчетным, предоставляют в Департамент отчет по предоставленным в аренду объектам по форме согласно приложению к настоящим Правилам".";
дополнить Правила приложением согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Костанайской области Рау А.П.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі
Әкімдіктің
2007 жылғы 15 қаңтардағы
N 34 қаулысына қосымша
________________ жағдайы бойынша _________________
(есепті кезеңнің датасы) (ауданның немесе қаланың атауы)
N
Жалға беру объектісінің атауы
Баланс ұстаушы
Жалға алушы
Жалға берілетін мүліктің мекенжайы
Жалға берілетін мүліктің техникалық сипаттамасы
Жалға берілетін мүлікті мақсатты пайдалану
Баспаға ақпараттық хабарды жариялау датасы
Конкурсты өткізу датасы
Шарттың датасы мен нөмірі
Шарттың колданылу мерзімі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Таблицанның жалғасы
Ғимарат үшін жалға беру ақысын есептеу
Негізгі үшін жалға беру ақысын есептеу
Бір алға жалға беру ақысының сомасы
Шарттың жалпы сомасы
Ескерту
Рп
Қ1
Қ2
Қ3
S
PB
N
АО
БС
СР
РВ
N
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Ескерту:
К1 - ғимараттың аумақтық керек-жарағын есепке алатын коэффициент;
К2 - Қостанай қаласындағы объектінің орналасқан жерін есепке алатын коэффициент;
К3 - үй-жайдың тұрпатын есепке алатын коэффициент;
S  - жалға берілетін аумақ;
РВ - бір жылғы жұмыс уақытының балансы;
N  - бір жылғы сағат саны;
АО - амортизациялық аударымдардың сомасы;
БС - баланстық құны;
СР - Қазақстан Республикасы Халық Банкінің қайта қаржыландыру ставкасы;
РП - жалға беру ақысының базалық ставкасы (1 айлық есепті көрсеткіші).

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области
Приложение
к постановлению акимата
от 15 января 2007 года N 34
Информация о коммунальном имуществе, предоставляемом в аренду
________________________  по состоянию на _________________
(наименование района или города) (дата отчетного периода)
N
Наи
мено
вание
объек
та
арен
ды
Ба
лан
соде
ржа
тель
Аре
нда
тор
Ад
рес
арен
дуе
мого
иму
щест
ва
Техни
ческая характе
ристика
арендуе
мого
имуще
ства
Целе
вое
испо
льзо
вание
имуще
ства
Дата
опубли
кования
информационно
го сооб
щения
в
печати
Дата
прове
дения
кон
курса
Дата
и
номер
дого
вора
Срок
дейс
твия
дого
вора
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Продолжение таблицы
Расчет арендной
платы для зданий
Расчет арендной платы для основных средств
Сумма
арендной
платы в месяц
Общая сумма договора
При
меча
ние
Рп
K1
K2
K3
S
PB
N
АО
БС
СР
РВ
N
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Примечание:
К1 - коэффициент, учитывающий территориальную принадлежность здания;
К2 - коэффициент, учитывающий месторасположение объекта в городе Костанае;
К3 - коэффициент, учитывающий тип помещения;
S  - арендуемая площадь;
РВ - баланс рабочего времени в год;
N  - количество часов в год;
АО - сумма амортизационных отчислений;
БС - балансовая стоимость;
СР - ставка рефинансирования Национального банка Республики Казахстан;
РП - базовая ставка арендной платы (1 месячный расчетный показатель).