Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 30 шешімі. Қостанай облысы әділет департаментінде 2008 жылғы 8 қаңтарда № 3584 тіркелді. Күші жойылды - іс-әрекет мерзімі өткендігі бойынша Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 10 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - іс-әрекет мерзімі өткендігі бойынша Қостанай облысы мәслихатының 2011.01.13 № 10 хатымен.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238 - бабының 3 - тармағын, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  18 - бабының 4 - тармағын орындау мақсатында, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  6 - бабының 1 - тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда 2008 жылға арналған облыстық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Екінші сессиясының төрағасы
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы
КЕЛІСІЛДІ

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности
Решение маслихата Костанайской области от 12 декабря 2007 года № 30. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2008 года № 3584. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Костанайской области от 13 января 2011 года № 10
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Костанайской области от 13.01.2011 № 10.
Во исполнение  пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан,  пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", а также в соответствии с подпунктом 15)  пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Костанайский областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Установить повышение на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств областного бюджета на 2008 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель второй сессии
Секретарь Костанайского областного маслихата
СОГЛАСОВАНО