2006 жылғы 30 мамырдағы № 1068 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 31 шілдедегі № 1923 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 5 қыркүйекте № 9-1-89 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 23 қарашадағы № 2012 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қалалық әкімдігінің 2009.10.23 № 2012 қаулысымен, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы"  Заңының 7 және 20-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының  31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы"  қаулысына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 30 мамырдағы N 1068 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" (тіркеу нөмірі 9-1-51, 2006 жылғы 23 маусымдағы № 69 "Қостанай" газеті, 2007 жылғы 17 мамырдағы N 1179 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысымен толықтырулар енгізілген, тіркеу нөмірі 9-1-82, 2007 жылғы 07 маусымдағы № 45 "Қостанай" газеті) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы нұсқаулығына:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбекақысына, тиісті жылға республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген ең төменгі жалақының бір жарымдық көлемінде төленген, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру және әлеуметтік салық қорына әлеуметтік аударымдарға жұмыс берушілердің шығыны қалалық бюджет қаражатынан өтеледі. Бюджет қаражаты жұмыс берушілердің есеп шотына аударылады.".
2. Осы қаулы 2007 жылдың 01 шілдесінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары Х.С. Ержановқа жүктелсін.
Қала әкімі
КЕЛІСІЛДІ

О внесении изменений в постановление от 30 мая 2006 года N 1068 "Об утверждении инструкции об организации и финансировании общественных работ"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 31 июля 2007 года N 1923. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 5 сентября 2007 года N 9-1-89
В соответствии со статьями 7 и 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Костаная  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 30 мая 2006 года № 1068 "Об утверждении инструкции об организации и финансировании общественных работ" (регистрационный номер 9-1-51, газета "Костанай" от 23 июня 2006 года № 69, внесены дополнения  постановлением от 17 мая 2007 года № 1179 "О внесении дополнения в постановление от 30 мая 2006 года № 1068 "Об утверждении инструкции об организации и финансировании общественных работ", регистрационный номер 9-1-82, газета "Костанай" от 07 июня 2007 года № 45) следующие изменения:
в инструкцию об организации и финансировании общественных работ:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Городской бюджет возмещает расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ в полуторном размере минимальной заработной платы, установленной Законом о республиканском бюджете на соответствующий год, на социальные отчисления в фонд государственного социального страхования и социальный налог. Бюджетные средства перечисляются на расчетные счета работодателей.".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 01 июля 2007 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Ержанова Х.С.
Аким города
СОГЛАСОВАНО