Жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізбесін келістіру туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2007 жылңы 14 желтоқсандағы № 36 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 15 қаңтарда № 9-19-63 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2008 жылғы 16 сәуірдегі № 66 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.04.2008 № 66 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238 бабының 3-тармағына орындау үшін, Ұзынкөл аудандық әкімдігінің 2007 жылғы 7 желтоқсандағы № 264 "2008 жылғы арналған аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес пайызға лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы" қаулысын қарап, сондай-ақ Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2008 жылғы арналған аудандық бюджет қаражаты есебінен, қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес келістірілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үшінші сессияның төрайымы                  р. Есенәлина
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой

О согласовании перечня должностей гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 14 декабря 2007 года № 36. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 15 января 2008 года № 9-19-63. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 16 апреля 2008 года № 66
Сноска. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.04.2008 № 66.
Во исполнение пункта 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, рассмотрев постановление акимата Узункольского района от 7  декабря 2007 года № 264 "Об определении перечня должностей гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышение не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета на 2008 год", а также в соответствии с пунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Согласовать перечень должностей гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета на 2008 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель третьей сессии                Р. Есеналина
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой