Азаматтарды 2007 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы.
Павлодар облысы әкімиятының 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 113/5 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 3 мамырда N 3088 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi "Әскери мiндет және әскери қызмет туралы" Заңы 19-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2007 жылғы 17 сәуiрдегi "Белгiленген әскери қызмет мерзiмiн өткерген мерзiмдi әскери қызметтегi әскери қызметшiлердi запасқа шығару және азаматтарды 2007 жылдың сәуiр-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыру туралы" N 318 Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 30 маусымдағы "Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткiзу ережесiн бекiту туралы" N 623 қаулысына сәйкес, Павлодар облысында азаматтарды мерзiмдi әскери қызметке шақыруды ұйымшылдықпен өткiзу мақсатында облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Павлодар облысының азаматтарын 2007 жылдың сәуiр-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзiмдi әскери қызметке шақыруды ұйымшылдықпен өткiзу қамтамасыз етiлсiн.
2. Азаматтарды мерзiмдi әскери қызметке шақыруды ұйымдастыруға басшылық жасау мен бақылауды үйлестiру үшiн қосымшаға сәйкес құрамда облыстық шақыру комиссиясы құрылсын.
3. Облыс қаржы департаментi азаматтарды мерзiмдi әскери қызметке шақыруды  қамтамасыз етуге байланысты iс-шараларды қаржыландыруды 2007 жылға арналған облыстық бюджетте белгiленген шығыстарға сәйкес қамтамасыз ететiн болсын.
4. Облыс денсаулық сақтау департаментi азаматтарды әскери қызметке шақыру кезiнде қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармалар мен бөлiмдердiң өтiнiмдерiне сәйкес дәрiгерлiк комиссиялардың құрамында тиiстi санаттағы және әскери-дәрiгерлiк сараптамада тәжiрибесi бар дәрiгер қызметкерлердiң қажеттi санын бөлсiн.
5. Облыс iшкi iстер департаментi (келiсiм бойынша):
iшкi iстер органдарында есепте тұрған және бас бостандығынан айырылмай айыпталған азаматтардың тiзiмдерiн шақыру комиссияларына дер кезiнде беретiн болсын;
әскерге шақырылған азаматтарды әскерге аттандыратын кезеңде облыстық жиналу пунктi мен темiржол сапаржайында милиция жасақтарының кезекшiлiгiн ұйымдастырсын.
6. Қалалар мен аудандар әкiмдерi:
қалалар мен аудандар қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармалары мен бөлiмдерi  бастықтарының төрағалық етуiмен қалалық және аудандық шақыру комиссияларын құрсын;
қалалар мен аудандардың бюджеттерiне сәйкес азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткiзу iс-шараларын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн;
шақырылғандарды медициналық куәландыру және шақыру комиссияларының жұмыс iстеуi үшiн қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармалар мен бөлiмдер бастықтарына жабдықталған орындар берсiн, өтiнiмдерге сәйкес көлiкпен, сондай-ақ тиiстi санаттардағы дәрiгерлiк және техникалық қызметкерлерi қажеттi санының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ететiн болсын;
мерзiмдi әскери қызметке шақырылған азаматтардың отбасыларына Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген жеңiлдiктер мен жәрдемақы берудi қамтамасыз етсiн;
азаматтарды әскерге шақыру және аттандыру кезiнде әскерге шақыру пункттерiнде жұмыс iстеуге қатыстырылатын шақыру комиссиялары мүшелерiнiң, дәрiгерлiк құрам мен техникалық қызметкерлер жұмыс орындарының, атқаратын қызметтерi мен орташа еңбекақыларының сақталуын қамтамасыз етсiн;
запасқа шығарылған әскери қызметшiлердi еңбекке орналастыруға көмектесетiн болсын.

Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2007 года.
Постановление Акимата Павлодарской области от 20 апреля 2007 года N 113/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 мая 2007 года N 3088. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с пунктом 3 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", пунктом 3 Указа Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2007 года N 318 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2007 года", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 623 "Об утверждении Правил организации и проведения призыва граждан на воинскую службу", в целях организованного проведения в Павлодарской области призыва граждан на срочную воинскую службу акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Обеспечить организованный призыв граждан Павлодарской области на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2007 года.
2. Создать областную призывную комиссию для координации руководства и контроля за организацией призыва граждан на срочную воинскую службу в составе согласно приложению.
3. Департаменту финансов области обеспечить финансирование мероприятий, связанных с организацией призыва граждан на срочную воинскую службу, согласно расходам, определенным областным бюджетом на 2007 год.
4. Департаменту здравоохранения области на период призыва граждан на срочную воинскую службу выделить, согласно заявкам управлений и отделов по делам обороны, для работы в составе медицинских комиссий необходимое количество медицинских работников соответствующих категорий, имеющих опыт военно-врачебной экспертизы.
5. Департаменту внутренних дел области (по согласованию):
своевременно предоставлять призывным комиссиям списки призывников, состоящих на учете в органах внутренних дел и осужденных к наказанию, не связанному с лишением свободы;
организовать в период отправки в войска призывников дежурство нарядов полиции в областном сборном пункте и на железнодорожном вокзале.
6. Акимам городов и районов:
создать городские и районные призывные комиссии под председательством начальников управления и отделов по делам обороны городов и районов;
обеспечить финансирование мероприятий по организации и проведению призыва граждан на срочную воинскую службу в соответствии с бюджетами городов и районов;
предоставить начальникам управлений и отделов по делам обороны оборудованные помещения для медицинского освидетельствования призывников и работы призывных комиссий, обеспечить, согласно заявкам, транспортом, а также необходимым количеством медицинских работников соответствующих категорий и техническими работниками;
обеспечить семьям граждан, призванных на срочную воинскую службу, предоставление установленных законодательством Республики Казахстан льгот и пособий;
обеспечить членам призывных комиссий, медицинскому персоналу и техническим работникам, привлекаемым для работы в призывных пунктах на период призыва и отправки в войска призывников, сохранение мест работы, занимаемых должностей и средней заработной платы;
оказать содействие в трудоустройстве военнослужащих, уволенных в запас.

7. Облыс қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментiнiң бастығы (келiсiм бойынша)  әскерге шақыру жұмысына дайындалу және оны өткiзу кезiнде облыстық жиналу пунктiнiң техникалық қызметкерлерiнiң уақытша штатын жасақтау үшiн облыстық бюджет есебiнен Павлодар қаласы азаматтарынан 14 адамды жұмысқа тартсын.
8.  Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтiзбелiк күн өткеннен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң бiрiншi орынбасары А.Ф. Вербнякқа жүктелсiн.
Облыс әкiмi                             Қ. Нұрпейiсов
Келiсiлдi:
блыс iшкi iстер департаментi
бастығының мiндетiн атқарушы             Ж. Сүлейменов
Облыс қорғаныс iстерi жөнiндегi
департаментiнiң бастығы                  Ә. Оразалинов
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң
2007 жылғы 20 сәуірдегі
"Азаматтарды 2007 жылдың сәуiр-маусым
және қазан-желтоқсан айларында кезектi
мерзiмдi әскери қызметке шақыру туралы"
N 113/5 қаулысына
қосымша
Облыстық шақыру комиссиясының құрамы
Алдажаров Асайын Кинашович
облыс қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментiнiң бастығы, төраға (келiсiм бойынша)
Иманғалиев Тiлеуберген Темiржанұлы
облыс жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментi директорының орынбасары, төрағаның орынбасары (келiсiм бойынша)
Казанцева Вера Васильевна
облыстық аурухананың медициналық бибiсi, хатшы
Комиссия мүшелерi:
Каримов Олег Наильевич
облыстық әскери-дәрiгерлiк комиссиясының төрағасы
Мәмбетов Абай Қамалұлы
облыс iшкi iстер департаментi бастығының орынбасары (келiсiм бойынша)
Маутин Сержан Тiлектесұлы
облыс қаржы департаментiнiң мемлекеттiқ, қорғаныс, қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк органдарынын қаржыландыру жоспарларын жүргiзу және рұқсатнамалар беру бөлiмiнiң бастығы
Парканов Александр Владимирович
облыс қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi әскери қызметшiлердi контракт және шақыру бойынша жинау басқармасының бастығы (келiсiм бойынша)
Сүлейменов Мұрат Құснұлұлы
облыс денсаулық сақтау департаментi директорының орынбасары
Төлебеков Бахадир Жамалбекұлы
облыс  қорғаныс  iстерi жөнiндегi департаментi бастығының орынбасары - пункт бастығы (жинау) (келiсiм бойынша)
Ескерту: Облыстық шақыру комиссиясының құрамына өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 2007 жылғы 28 қыркүйектегі N 234/8 қаулысы .

7. Начальнику департамента по делам обороны области (по согласованию) привлечь за счет областного бюджета 14 человек из числа граждан города Павлодара для укомплектования временного штата технических работников областного сборного пункта на период подготовки и проведения призыва.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня официального опубликования.
9. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Вербняк А.Ф.
Аким области К. Нурпеисов
Согласовано:
Исполняющий обязанности
начальника департамента
внутренних дел области           Ж. Сулейменов
Начальник департамента
по делам обороны области         А. Уразалинов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 20 апреля 2007 года N 113/5
"Об очередном призыве
граждан на срочную воинскую
службу в апреле-июне
и октябре-декабре 2007 года"
Состав
областной призывной комиссии
Алдажаров Асайын
Кинашович
- начальник департамента
по делам обороны области,
председатель
(по согласованию)
Имангалиев Тлеуберген
Темиржанович
- заместитель директора
департамента по
мобилизационной подготовке,
гражданской обороне,
организации предупреждения и
ликвидации аварий и
стихийных бедствий области,
заместитель председателя
(по согласованию)
Казанцева Вера
Васильевна
- медицинская сестра
областной больницы, секретарь
Члены комиссии:
Каримов Олег Наильевич
- председатель областной
военно-врачебной комиссии
Мамбетов Абай Камалович
- заместитель начальника
департамента  внутренних дел
области (по согласованию)
Маутин Сержан
Тлектесович
- начальник отдела ведения
планов финансирования и
выдачи разрешений
государственных органов,
обороны, общественного
порядка и безопасности
департамента финансов области
Парканов Александр
Владимирович
- начальник управления
набора военнослужащих
по контракту и призыва
департамента по делам
обороны области
(по согласованию)
Сулейменов Мурат
Куснуллович
- заместитель директора
департамента здравоохранения
области
Тулебеков Бахадир
Жамалбекович
- заместитель начальника
департамента по делам
обороны области - начальник
пункта (сборного)
(по согласованию)
Сноска: В состав областной призывной комиссии было внесено изменение - постановлением   акимата Павлодарской области от 28 сентября 2007 года N 234/8.