Облыстық мәслихаттың (III сайланған XXXII сессясы) 2006 жылғы 12 желтоқсандағы "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 99/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 38/3 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 21 желтоқсанда N 3098 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексiнiң 111-бабы 2-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI :
1. Облыстық мәслихаттың (III сайланған ХХIII сессиясы) 2007 жылғы 23 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (III сайланған ХХII сессиясы) 2006 жылғы 12 желтоқсандағы "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N№99/22 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (2007 жылғы 23 қаңтардағы мемлекеттiк тiзiлiмде N 3078 болып тiркелген, 2007 жылғы 1 ақпандағы N№13 "Сарыарқа самалы" газетiнде, 2007 жылғы 3 ақпандағы N№14 "Звезда Прииртышья" газетiнде жарияланған) N 3/23 шешiмiмен, облыстық мәслихаттың (III сайланған  ХХIV сессиясы) 2007 жылғы 13 сәуiрдегi "Облыстық мәслихаттың (III сайланған ХХII сессиясы) 2006 жылғы 12 желтоқсандағы "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 99/22 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (2007 жылғы 17 сәуiрдегi мемлекеттiк тiзiлiмде N083 болып тiркелген, 2007 жылғы 17 мамырдағы N№57 "Сарыарқа самалы" газетiнде, 2007 жылғы 28 сәуiрдегi N 48 "Звезда Прииртышья" газетiнде жарияланған) N 17/24 шешiмiмен, облыстық мәслихаттың (III сайланған ХХVI сессиясы) 2007 жылғы 13 шiлдедегi "Облыстық мәслихаттың (III сайланған ХХII сессиясы) 2006 жылғы 12 желтоқсандағы "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N№99/22 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (2007 жылғы 16 шiлдедегi мемлекеттiк тiзiлiмде N 3089 болып тiркелген, 2007 жылғы 9 тамыздағы N№93 "Сарыарқа самалы" газетiнде, 2007 жылғы 28 шiлдедегi N№87 "Звезда Прииртышья" газетiнде жарияланған) N№55/26 шешiмiмен, облыстық мәслихаттың (IV сайланған  II сессиясы) 2007 жылғы 19 қазандағы "Облыстық мәслихаттың (III сайланған ХХII сессиясы) 2006 жылғы 12 желтоқсандағы "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N№99/22 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (2007 жылғы 22 қазандағы мемлекеттiк тiзiлiмде N№3095 болып тiркелген, 2007 жылғы 6 қарашадағы N№128 "Сарыарқа самалы" газетiнде, 2007 жылғы 2 қарашадағы N 126 "Звезда Прииртышья" газетiнде жарияланған) N№10/2 шешiмiмен енгiзiлген өзгерiстермен және толықтырулармен облыстық мәслихаттың (III сайланған ХХII сессиясы) 2006 жылғы 12 желтоқсандағы "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2006 жылғы 12 желтоқсандағы мемлекеттiк тiзiлiмде N№3076 болып тiркелген, 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 150 "Сарыарқа самалы" газетiнде, 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 148 "Звезда Прииртышья" газетiнде жарияланған) N№99/22 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген шешiмнiң 1- тармағы мына редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение областного маслихата (ХХХII сессия, III созыв) от 12 декабря 2006 года N 99/22 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Павлодарского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 38/3. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 21 декабря 2007 года N 3098. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 2 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXII сессия, III созыв) от 12 декабря 2006 года N 99/22 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3076 от 12 декабря 2006 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 28 декабря 2006 года N 150, в газете "Звезда Прииртышья" от 26 декабря 2006 года N 148) с внесенными изменениями и дополнениями решением областного маслихата (XXIII сессия, III созыв) от 23 января 2007 года N 3/23 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXII сессия, III созыв) от 12 декабря 2006 года N 99/22 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3078 от 23 января 2007 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 1 февраля 2007 года N 13, в газете "Звезда Прииртышья" от 3 февраля 2007 года N 14), решением областного маслихата (XXIV сессия, III созыв) от 13 апреля 2007 года N 17/24 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXII сессия, III созыв) от 12 декабря 2006 года N 99/22 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3083 от 17 апреля 2007 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 17 мая 2007 года N57, в газете "Звезда Прииртышья" от 28 апреля 2007 года N 48), решением областного маслихата (XXVI сессия, III созыв) от 13 июля 2007 года  55/26 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXII сессия, III созыв) от 12 декабря 2006 года N 99/22 "Об областном бюджете на 2007 год"  (зарегистрированное в государственном реестре за N 3089 от 16 июля 2007 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 9 августа 2007 года N 93, в газете "Звезда Прииртышья" от 28 июля 2007 года N 87), решением областного маслихата (II сессия, IV созыв) от 19 октября 2007 года 10/2 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXII сессия, III созыв) от 12 декабря 2006 года N 99/22 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3095 от 22 октября 2007 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 6 ноября 2007 года N128, в газете "Звезда Прииртышья" от 2 ноября 2007 года N 126) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:

"1. 2007 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес  мына көлемдерде бекiтiлсiн:
кiрiстер - 44727283 мың теңге, соның iшiнде:
салықтық түсiмдер - 14851259 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 135524 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түскен түсiмдер - 360 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi - 29740140 мың теңге;
шығындар - 44821240 мың теңге;
операциялық сальдо - - 93957 мың теңге;
таза бюджеттiк кредит беру - -1340757 мың теңге, соның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 1026748 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 2367505 мың теңге;
5) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - - 239875 мың теңге, соның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу - 248407 мың теңге;
мемлекеттiк қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер - 488282 мың теңге;
бюджет профицитi - 1486675 мың теңге;
бюджет профицитiн пайдалану - 1486675 мың теңге, соның iшiнде:
қарыздың түсiмi - 730000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 2622219 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 405544 мың теңге.";
көрсетiлген шешiмнiң 9-1- тармағындағы "5628" деген сандар "5519" деген сандармен ауыстырылсын;
өрсетiлген шешiмнiң 16-1- тармағындағы "878154" деген сандар "862983" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 17- тармағындағы "277983" деген сандар "267983" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 18- тармағындағы "35165" деген сандар "45165" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмге берiлген 1, 25, 28 - қосымшалар осы шешiмге берiлген 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Павлодар облыстық мәслихатының экономика және бюджет жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
8. Осы шешiм 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енедi.
Сессия төрағасы А. Күзеков
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы
"Облыстық мәслихаттың (III сайланған XXII сессиясы)
2006 жылғы 12 желтоқсандағы "2007 жылға
арналған облыстық бюджет туралы" N 99/22 шешiмiне
өзгерiстер енгiзу туралы" N 38/3 шешiмiне
1-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(III сайланған  XXII сессиясы) 2006 жылғы
12 желтоқсандағы "2007 жылға арналған
облыстық бюджет туралы" N 99/22 шешiмiне
1-қосымша
2007 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстермен)
Санаты
С омасы
(мың теңге)
Сыныбы         Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
I. КIРIСТЕР

"1. Утвердить областной бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 44727283 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 14851259 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 135524 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 360 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 29740140 тысяч тенге;
2) затраты - 44821240 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 93957 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование -  1340757 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1026748 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -  2367505 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - - 239875 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 248407 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 488282 тысячи тенге;
6) профицит бюджета - 1486675 тысяч тенге;
7) использование профицита бюджета - 1486675 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 730000 тысяч тенге;
погашение займов - 2622219 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 405544 тысячи тенге. ";
в пункте 9-1 указанного решения цифры "5628" заменить цифрами "5519";
в пункте 16-1 указанного решения цифры "878154" заменить цифрами "862983";
в пункте 17 указанного решения цифры "277983" заменить цифрами "267983";
в пункте 18 указанного решения цифры "35165" заменить цифрами "45165";
приложения 1, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3  к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель сессии  Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского областного  маслихата
(III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года N 38/3
"О внесении изменений в решение областного маслихата
(XXII сессия, III созыв)от 12 декабря 2006 года N 99/22
"Об областном бюджете на 2007 год"
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(XXII сессия, III созыв) от 12 декабря 2006 года
N 99/22 "Об областном бюджете на 2007 год"
Областной бюджет на 2007 год
(с изменениями)
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс               Наименование
Подкласс
1 2 3 4 5
I. ДОХОДЫ