Павлодар облысы Шарбақты ауданы Алексеевка селолық округінің Степное селосын қайта атау туралы
Павлодар облысының әкімдігі мен мәслихатының 2008 жылғы 14 қаңтардағы біріккен N 4, 51/3 қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 24 қаңтарда N 3101 тіркелген.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  6- бабы 1- тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы  11 бабының 4)тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 наурыздағы "Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектiлердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясынөөзгертудiң Тәртiбiн бекiту туралы" N 281 қаулысына, Шарбақты ауданының мәслихаты мен әкiмдiгiнiң 2007 жылғы 27 сәуiрдегi N 166/28 бiрлескен шешiмiне, облыстық ономастика комиссиясының 2007 жылғы 12 наурыздағы қорытындысына, облыс әкiмдiгiнiң 2007 жылғы 28 қазандағы "Павлодар облысы Шарбақты ауданы Алексеевка селолық округінің "Степное" селосын қайта атау туралы" N 247/8 қаулысына сәйкес және тұрғындардың пiкiрлерiн ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ  және облыстық мәслихат  ШЕШIМ ЕТЕДI :
1. Шарбақты ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Шарбақты ауданының Алексеевка селолық округiнiң "Степное" селосы "Бөрiктал" ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қамтамасыз ету мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі

О переименовании села "Степное" Алексеевского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области
Совместное постановление и решение акимата, маслихата Павлодарской области от 14 января 2008 года N 4, 51/3. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 24 января 2008 года за N 3101.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктами 4) статьи 11   Закона  Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий", совместным решением маслихата и акимата Щербактинского района от 27 апреля 2007 года N 166/28, заключением областной ономастической комиссии от 12 марта 2007 года, и постановлением областного акимата N 247/8 от 28 октября 2007 года "О переименовании села Степное Алексеевского сельского округа  Щербактинского района", с учетом мнения населения, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в административно - территориальное устройство   Щербактинского района   следующие изменения:
переименовать село "Степное" Алексеевского сельского округа Щербактинского района в село "Бөріктал".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии  Р. Гафуров
Аким области  К. Нурпеисов