Павлодар қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 553/10 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар қаласы әкімиятының 2007 жылғы 8 тамыздағы N 1085/18 қаулысы. Павлодар қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 13 қыркүйекте N 93 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 424/10 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 424/10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджеттік кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, 2007 жылғы арналған Павлодар қаласының бюджетін нақтылауға байланысты Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 553/10 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
3 - бөлімдегі "Біржолғы әлеуметтік көмек" 18 - тармақ:
23 - тармақшамен мынадай мазмұнда: "Алматы, Щучинск қалаларына санаторлық-курорттық емделуге Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына жолақы құнын төлеу түрінде; Көмек мөлшері құнын төлеу бойынша Алматы қаласына бір демалушыға 11000 теңгеден артық емес, Щучинск қаласына бір демалушыға 5400 теңгеден артық емес. Төлем, берілген жол жүру билетіне сәйкес бірақ купе - вагон билетінің құнына артық емес, жылына бір рет жүргізіледі";
24 - тармақшамен мынадай мазмұнда: "Павлодар облысы 70-жылдығына орай қала және облыс ардагерлерімен және еңбегі сіңген  адамдармен Астана қаласына саяхат түрінде жол жүру; көмек мөлшері бір саяхатшыға 43717 теңгені құрайды";
25 - тармақшамен мынадай мазмұнда: "студенттік еңбек отрядтары жасақтарының жолақысына әлеуметтік көмек көрсету; бір жасаққа көмек мөлшері 1200 теңгені құрайды" толықтырылсын;
6 бөлім "Павлодар қаласының тұрғындарына әлеуметтік көмек көрсету қалалық бағдарламасын іске асыру шеңберіндегі, үкіметтік емес ұйымдар арқылы көрсетілген әлеуметтік көмек":
35.1 тармақпен мынадай мазмұнда: "Мүмкіндігі шектеулі балаларға әлеуметтік көмек көрсету. Осы қызмет түрі заңнамада белгіленген тәртіппен, психикалық немесе дене бітімінің кемшіліктері бар, өмірдің тыныс тіршілігінен шектеулі, туғаннан жарымжан, тұқым қуалаушылық, жарақат алудан немесе аурудың салдарынан болған 18 жасқа толмаған балалар үшін тағайындалған" толықтырылсын.

О внесении дополнений в постановление акимата города Павлодара от 20 апреля 2007 года N 553/10 "Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи"
Постановление Павлодарского городского акимата от 23 августа 2007 года N 1085/18. Зарегестрировано управлением юстиции города Павлодара 13 сентября 2007 года N 93. Утратило силу - постановлением акимата города Павлодар Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 424/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодар Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 424/10.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в связи с уточнением бюджета города Павлодара на 2007 год акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 20 апреля 2007 года N 553/10 «Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи» следующие изменения и дополнения:
в главе 3 "Единовременная социальная помощь" пункт 18 дополнить:
подпунктом 23 следующего содержания: "инвалидам и участникам Великой Отечественной войны в виде возмещения стоимости проезда на санаторно-курортное лечение в города Алматы, Щучинск; размер помощи по возмещению стоимости проезда в город Алматы не более 11000 тенге на одного отдыхающего, в город Щучинск не более 5400 тенге на одного отдыхающего, в город Щучинск не более 5400 тенге на одного отдыхающего. Выплата производится один раз в год, согласно предоставляемым проездным билетам, но не более стоимости билета купе-вагона";
подпунктом 24 следующего содержания: "в честь 70-летия Павлодарской области ветеранам и заслуженным людям города и области в виде экскурсионной поездки в город Астану; размер помощи на одного экскурсанта составляет 43717 тенге";
подпунктом 25 следующего содержания:«"оказание социальной помощи на проезд бойцам студенческих трудовых отрядов; размер помощи на одного бойца составляет 1200 тенге";
главу 6«"Социальная помощь, оказываемая через неправительственные организации в рамках реализации городской программы оказания социальной помощи населению города Павлодара"»дополнить:
слово«помощь заменить словом«услуга;
дополнить:
пунктом 35.1 следующего содержания:«"Оказание социальной услуги детям с ограниченными возможностями. Данный вид услуги предназначен для детей, не достигших 18 лет, с физическими или психическими недостатками, имеющих ограничения жизнедеятельности, обусловленные врожденными, наследственными, приобретенными заболеваниями или последствиями травм, подтвержденными в установленном законодательством порядке.

2. "Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің сұранысы бойынша "Жәрдемақы және зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Павлодар қалалық филиалы әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықта көрсетілген (келісім бойынша) азаматтардың тізімін ұсынсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары В. А. Берковскийге жүктелсін.
Павлодар қаласының әкімі Б. Демеуов

2. Павлодарскому городскому филиалу республиканского государственного казенного предприятия«Государственный центр по выплате пенсий и пособий по запросу государственного учреждения «"Отдел занятости и социальных программ города Павлодара» предоставлять списки граждан, указанных в инструкции по назначению социальной помощи и социальных услуг (по согласованию).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня первого его официального опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Берковского В. А.
Аким города Павлодара          Б. Демеуов