Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі "Жер құқық қатынастарын реттеу саласындағы Алматы қаласының мемлекеттік өкілетті органдары қызметінің кейбір мәселелері туралы" N 2/211 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 10 қаңтардағы N 1/71 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 24 қаңтарда N 733 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы N 1/56 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2008.01.22 N 1/56 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-т. қараңыз).
Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі "Жер құқық қатынастарын реттеу саласындағы Алматы қаласының мемлекеттік өкілетті органдары қызметінің кейбір мәселелері туралы" N 2/211 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің N 658 мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелді, 2005 жылғы 2 маусымда "Вечерний Алматы" және 2005 жылғы 28 мамырда "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланды; Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 17 маусымдағы Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі "Жер құқық қатынастарын реттеу саласындағы Алматы қаласының мемлекеттік өкілетті органдары қызметінің кейбір мәселелері туралы" N 2/211 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 3/364 қаулысына енгізілген өзгерістерін қоса, нормативтік құқықтық актілердің N 665 мемлекеттік тіркеу  Реестрінде тіркелді, 2005 жылғы 4 тамызда N 156 "Вечерний Алматы"№және 2005 жылғы 23 шілдеде N 83 "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланды; 2006 жылғы 5 қазандағы Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі "Жер құқық қатынастарын реттеу саласындағы Алматы қаласының мемлекеттік өкілетті органдары қызметінің кейбір мәселелері туралы" N 2/211 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 6/1167 қаулысы, нормативтік құқықтық актілердің N 715 мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелді, 2006 жылғы 7 желтоқсанда N 236-238 "Вечерний Алматы" және 2006 жылғы 2 желтоқсанда N 139 "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Алматы қаласының Жер комиссиясының құрамына:
Әділ Жүнісұлы  - "Атамекен" кәсіпкерлер мен
Ыбраев            жұмыс берушілердің жалпы
ұлттық одағының Алматы
қаласындағы филиалының директоры
енгізілсін.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Алматы қаласының әкімі        И. Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы               К. Тәжиева

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 12 апреля 2005 года N 2/211 "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений"
Постановление Акимата города Алматы от 10 января 2007 года N 1/71. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 января 2007 года за N 733. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22 января 2008 года N 1/56
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22.01.2008 N 1/56 (порядок введения в действие см. п.5).
Акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений" от 12 апреля 2005 года N 2/211 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 658, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 2 июня 2005 года и "Алматы Акшамы" 28 мая 2005 года; с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Алматы от 17 июня 2005 года N 3/364 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 12 апреля 2005 года N 2/211 "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 665, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 4 августа 2005 года N 156 и "Алматы Акшамы" 23 июля 2005 года N 83; от 5 октября 2006 года N 6/1167 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Алматы от 12 апреля 2005 года N 2/211 "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 715, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 7 декабря 2006 года N 236-238 и "Алматы Акшамы" 2 декабря 2006 года N 139), следующее изменение:
ввести в состав Земельной комиссии города Алматы, утвержденной указанным постановлением:
Ибраева Адиля Жунусовича
директора филиала в городе Алматы Общенационального союза предпринимателей и работодателей "Атамекен"
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
Аким города Алматы                  И. Тасмагамбетов
Секретарь Акимата                   К. Тажиева