Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы" N№ 5/989 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 22 ақпандағы N 2/264 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 14 наурызда N 739 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 5/803 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.12.11 N 5/803 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия туралы үлгі ережені бекіту туралы" N 689  қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы»N№5/989  қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 8 тамызда 709 нөмірмен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2006 жылғы 12 тамыздағы N№156 санында, "Алматы ақшамы" газетінің 2006 жылғы 12 тамыздағы N№94 санында жарияланған, Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 24 қазандағы«"Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы" N№5/989 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»N 7/1252 қаулысымен енгізілген өзгерістері мен толықтыруларымен бірге, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 1 желтоқсанда 719 нөмірмен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N№240 және 243 сандарында, "Алматы ақшамы" газетінің 2006 жылғы 9 желтоқсандағы N№142 санында жарияланған, Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы "Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы"»N№5/989 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»N№1/58 қаулысымен енгізілген өзгерістері мен толықтыруларымен бірге, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 19 қаңтарда 730 нөмірмен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2007 жылғы 1 ақпандағы N№22-24 (10600-10602) сандарында, "Алматы ақшамы" газетінің 2007 жылғы 8 ақпандағы N№16 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының қосымшасында Алматы қаласы әкімдігінің жанындағы комиссиялар құрамына мынадай тұлғалар енгізілсін:
Әуезов ауданы бойынша:
Жасұлан Тоққожаұлы Естенов
-
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
Алмалы ауданы бойынша:
Ернат Елубайұлы Байғалық
-
Алматы қаласының Алмалы ауданы бойынша Салық комитеті өндірістік емес төлемдер бөлімінің жетекші салық инспекторы;
Қалбүбі Балсейітқызы Мұсаева
-
Алматы қаласы Алмалы аудандық әділет басқармасының бастығы міндетін атқарушы;
Бостандық ауданы бойынша:
Бахытжан Шаймұхаметұлы Сапиев
-
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
Медеу ауданы бойынша:
Жәнібек Амангелдіұлы Сұлтанғалиев
-
Алматы қаласының Медеу ауданы әкімі аппараты мемлекеттік-құқықтық бөлімінің бас маманы, комиссия хатшысы;
Талапқали Әбішұлы Ізмұхамбетов
-
Алматы қалалық мәслихатының депутаты
аталған комиссиялар құрамынан А.М. Сарымсақов,
Б.Б. Найманқанов, Е.Ш. Ибраев, М.С. Жартенов,
Т.К. Әбдіжапаров, С.Д.Жандыбаев шығарылсын.

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 3 августа 2006 года N 5/989 "Об образовании комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан"
Постановление Акимата города Алматы от 22 февраля 2007 года N 2/264. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 марта 2007 года за N 739. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11 декабря 2009 года № 5/803
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11.12.2009 № 5/803.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Типового положения о комиссии по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории Республики Казахстан, права, на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан" от 19 июля 2006 года N 689, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата города Алматы "Об образовании комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан" от 3 августа 2006 года N 5/989 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 709 от 8 августа 2006 года, опубликовано 12 августа 2006 года в газете "Вечерний Алматы" N 156, 12 августа 2006 года в газете "Алматы Акшамы" N 94, с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 24 октября 2006 года N 7/1252 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 3 августа 2006 года N 5/989 "Об образований комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 719 от 1 декабря 2006 года, опубликовано 14 декабря 2006 года в газете "Вечерний Алматы" N 240 и 243, 9 декабря 2006 года в газете "Алматы Акшамы" N 142, с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 9 января 2007 года N 1/58 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 3 августа 2006 года N 5/989 "Об образований комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 730 от 19 января 2007 года, опубликовано 1 февраля 2007 года в газете "Вечерний Алматы" N 22-24 (10600-10602), 8 февраля 2007 года в газете "Алматы Акшамы" N 16) следующие изменения:
в приложении к вышеназванному постановлению ввести в состав комиссии при акимате города Алматы по:
Ауэзовскому району:
Естенова                  - заместителя акима Ауэзовского
Жасулана Токкожаевича       района города Алматы,
председателем комиссии;
Алмалинскому району:
Байгалык                  - ведущего налогового инспектора
Ерната Елюбайулы            отдела непроизводственных
платежей Налогового комитета
по Алмалинскому району города
Алматы;
Мусаеву Калбуби           - И.о. начальника управления
Балсеитовну                 юстиции Алмалинского района
города Алматы;
Бостандыкскому району:
Сапиева Бахытжана         - заместителя акима Бостандыкского
Шаймухаметовича             района города Алматы,
председателем комиссии;
Медеускому району:
Султангалиева             - главного специалиста
Жаныбека                    государственно-правового отдела
Амангельдыевича             аппарата акима Медеуского
района города Алматы,
секретарем комиссии;
Измухамбетова             - депутата Алматинского городского
Талапкали Абишевича         маслихата;
вывести из состава указанных комиссий Сарымсакова А.М., Найманканова Б.Б., Ибраева Е.Ш., Жартенова М.С., Абдижапарова Т.К., Жандыбаева С.Д.

2. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Я.И. Заяцқа жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі      И. Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы             К. Тәжиева

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Заяц Я.И.
Аким города Алматы             И. Тасмагамбетов
Секретарь акимата              К. Тажиева