Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы қаласы мемлекеттік өкілетті органдарының жер құқық қатынастарын реттеу саласындағы қызметінің кейбір мәселелері туралы" N 2/211 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 2/288 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 16 наурызда N 740 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы N 1/56 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2008.01.22 N 1/56 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-т. қараңыз).
Алматы қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы қаласы мемлекеттік өкілетті органдарының жер құқық қатынастарын реттеу саласындағы қызметінің кейбір мәселелері туралы" N 2/211  қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылы 20 мамырда 658 нөмірмен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінде 2005 жылғы 2 маусымда N 111-113 және "Алматы Ақшамы" газетінде 2005 жылғы 28 мамырдағы N 59 (3449) жарияланды, Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 17 маусымдағы "Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы қаласы мемлекеттік өкілетті органдарының жер құқық қатынастарын реттеу саласындағы қызметінің кейбір мәселелері туралы" N 2/211 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 3/364 қаулысымен енгізілген өзгерістерін қоса Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 4 тамызда N 156 және "Алматы Ақшамы" газетінде 2005 жылғы 23 шілдеде N 83 жарияланды, Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 қазандағы "Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы қаласы мемлекеттік өкілетті органдарының жер құқық қатынастарын  реттеу саласындағы қызметінің кейбір мәселелері туралы" N 2/211 қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" N 6/1167 қаулысымен енгізілген өзгерістері мен толықтыруларын қоса, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылы 2 қарашада 715 нөмірмен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінде 2006 жылғы 7 желтоқсанда N 236-238 және "Алматы Ақшамы" газетінде 2006 жылғы 2 желтоқсанда N 139 жарияланды, Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы қаласы мемлекеттік өкілетті органдарының жер құқық қатынастарын реттеу саласындағы қызметінің кейбір мәселелері туралы" N 2/211 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" N 1/71 қаулысымен енгізілген өзгерісін қоса, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылы 24 қаңтарда 733 нөмірмен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінде 2007 жылғы 15 ақпанда N 33-36 және "Алматы Ақшамы" газетінде 2007 жылғы 15 ақпанда N 19 жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, Алматы қаласы Жер комиссиясының құрамына:
Бекқали Нұрғалиұлы - Алматы қаласы жер қатынастары
Торғаев              басқармасының бастығы
енгізілсін;
аталған құрамынан Қ. К. Жабағиев шығарылсын.

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 12 апреля 2005 года N 2/211 "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений"
Постановление Акимата города Алматы от 28 февраля 2007 года N 2/288. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 16 марта 2007 года за N 740. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22 января 2008 года N 1/56
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22.01.2008 N 1/56 (порядок введения в действие см. п.5).
Акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений" от 12 апреля 2005 года N 2/211 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 658 от 20 мая 2005 года, опубликовано 2 июня 2005 года в газете "Вечерний Алматы" N 111-113 и 28 мая 2005 года в газете "Алматы Акшамы"  N 59 (3449), с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 17 июня 2005 года N 3/364 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 12 апреля 2005 года N 2/211 "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 665 от 12 июля 2005 года, опубликовано 4 августа 2005 года в газете "Вечерний Алматы" N 156 и 23 июля 2005 года в газете "Алматы Акшамы" N 83, с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 3 октября 2006 года N 6/1167 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Алматы от 12 апреля 2005 года N 2/211 "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 715 от 2 ноября 2006 года, опубликовано 7 декабря 2006 года в газете "Вечерний Алматы" N 236-238 и 2 декабря 2006 года в газете "Алматы Акшамы" N 139, с изменением, внесенным постановлением акимата города Алматы от 10 января 2007 года N 1/71 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 12 апреля 2005 года N 2/211 "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 733 от 24 января 2007 года, опубликовано 15 февраля 2007 года в газете "Вечерний Алматы" N 33-36 и 15 февраля 2007 года в газете "Алматы Акшамы" N 19) следующие изменение:
Ввести в состав Земельной комиссии города Алматы, утвержденной указанным постановлением:
Торгаева Беккали Нургалиевича
- Начальника Управления Земельных отношений города Алматы;
Вывести из указанного состава Жабагиева К.К.

2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі           И. Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы                  К. Тәжиева

2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции.
Аким города Алматы                  И.Тасмагамбетов
Секретарь акимата                   К.Тажиева