III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVII сессиясының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 303 шешіміне өзгерістер  енгізу туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXХІ сессиясының 2007 жылғы 3 шілдедегі N 371 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 12 шілдеде N 750 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің  85,    111   баптарына және Казақстан Республикасының "Казақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының   6, 7 баптарына сәйкес III сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVII сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303  шешіміне  (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 723 рет санымен 2006 жылғы 28 желтоқсанда тіркелген, 2007 жылғы 6 қаңтарда "Алматы Ақшамы", 2007 жылғы 6 қаңтарда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVIII сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер және толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 324 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, 2007 жылғы 31 қаңтарда N 736  рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 10 ақпанда "Алматы Ақшамы" газетінің N 17 санында, 2007 жылғы 10 ақпанда  "Вечерний Алматы" газетінің N 31 санында жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIX сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер  енгізу туралы" 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 329 шешімімен өзгерістер  енгізілген, 2007 жылғы 27 сәуірде N 744 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 31 мамырда "Алматы Ақшамы" газетінің N 65 санында, 2007 жылғы 24 мамырда "Вечерний Алматы" газетінің N 122-125 санында жарияланған) мынадай өзгертулер енгізілсін:
1.1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Алматы қаласының 2007 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер - 202 534 696 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 131 623 939 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2 489 712 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 22 270 000 мың теңге;

О внесении изменений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год"
Решение XXХI сессии Маслихата города Алматы III созыва от 3 июля 2007 года N 371. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 июля 2007 года за N 750. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
В соответствии со статьей  85,   111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и со статьями 6, 7  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
Внести в  решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "О бюджете города Алматы на 2007 год" от 14 декабря 2006 года N 303 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 723 от 28 декабря 2006 года, опубликовано в газетах от 6 января 2007 года "Алматы Акшамы", от 6 января 2007 года "Вечерний Алматы"; внесены изменения и дополнения: решением XXVIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 15 января 2007 года N 324 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 736 от 31 января 2007 года, опубликовано в газетах от 10 февраля 2007 года "Алматы Акшамы" N 17, от 10 февраля "Вечерний Алматы" N 31; внесены изменения: решением XXIX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 2 апреля 2007 года N 329 "О внесении изменений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 744 от 27 апреля 2007 года, опубликовано в газетах от 31 мая 2007 года "Алматы Акшамы" N 65, от 24 мая "Вечерний Алматы" N 122-125) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 202 534 696 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 131 623 939 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2 489 712 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 22 270 000 тысяч тенге;

республикалық бюджеттен түсетін трансферттер - 46 151 045 мың теңге;
2) шығындар - 208 932 171 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 6 397 475 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - - 1 354 256 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 354 256 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 102 836 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 864 929 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 762 093 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - - 5 146 055 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 5 146 055 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 6 544 900 мың теңге;
қарызды өтеу - 7 476 395 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 6 077 550 мың теңге";
6-тармақтағы "3 465 267" цифрлары "3 796 543" цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 266 608" цифрлары "1 690 382" цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "4 763 191" цифрлары "5 264 414" цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "21 862 962" цифрлары "23 136 236" цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "20 910 172" цифрлары "21 539 311" цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "3 132 480" цифрлары "3 144 695" цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "22 936 383" цифрлары "23 574 376" цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "4 116 075" цифрлары "4 592 657" цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "4 315 910" цифрлары "4 861 760" цифрларымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "1 724 088" цифрлары "1 754 288" цифрларымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "637 556" цифрлары "638 425" цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "35 938 129" цифрлары "41 738 422" цифрларымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "987 681" цифрлары "1 324 993" цифрларымен ауыстырылсын.

поступления трансфертов из республиканского бюджета - 46 151 045 тысяч тенге;
2) затраты - 208 932 171 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 6 397 475 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 1 354 256 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 1 354 256 тыс.тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 102 836 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 864 929 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 762 093 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - - 5 146 055 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 5 146 055 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 6 544 900 тысяч тенге;
погашение займов - 7 476 395 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 6 077 550 тысяч тенге;
в пункте 6 цифры "3 465 267" заменить цифрами "3 796 543";
в пункте 7 цифры "1 266 608" заменить цифрами "1 690 382"
в пункте 8 цифры "4 763 191" заменить цифрами "5 264 414";
в пункте 9 цифры "21 862 962" заменить цифрами "23 136 236";
в пункте 10 цифры "20 910 172" заменить цифрами "21 539 311";
в пункте 11 цифры "3 132 480" заменить цифрами "3 144 695";
в пункте 12 цифры "22 936 383" заменить цифрами "23 574 376";
в пункте 13 цифры "4 116 075" заменить цифрами "4 592 657";
в пункте 14 цифры "4 315 910" заменить цифрами "4 861 760";
в пункте 15 цифры "1 724 088" заменить цифрами "1 754 288";
в пункте 16 цифры "637 556" заменить цифрами "638 425";
в пункте 17 цифры "35 938 129" заменить цифрами "41 738 422";
в пункте 18 цифры "987 681" заменить цифрами "1 324 993".

560000
04
Азаматтық хал актілерін
тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің
жазбаларын өзгерту,толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді
бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
22000
05
Шетелге баруға және ҚазақстанРеспубликасына басқа
мемлекеттерден адамдарды
шақыруға құқық беретін
құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға
өзгерістер енгізгені үшін
алынатын мемлекеттік баж

560000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам  повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
22000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств,  а также за внесение изменений в эти документы

4000
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе олардың орнына
қолданылатын құжаттарына
Қазақстан Республикасынан
кету және Қазақстан
Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
71000
07
Қазақстан Республикасының
азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және
Қазақстан Республикасының
азаматтығын тоқтату туралы
құжаттарды ресімдегені үшін
алынатын мемлекеттік баж
1700
08
Тұрғылықты жерін тіркегені
үшін алынатын мемлекеттік баж
12000
09
Аңшылық құқығына рұқсат
бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
1000
10
Азаматтық, қарудың (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе
тітіркендіретін заттар
толтырылған аэрозольді және
басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын  пневматикалық қаруды
қоспағанда және калибрі 4.5 мм-ге дейінгілерін
қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта
тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

4000
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
71000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
1700
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
12000
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
1000
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского оружия (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)