III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVII сессиясының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXХІ сессиясының 2007 жылғы 20 шілдедегі N 380 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 24 шілдеде N 752 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
"Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің  85,    111   баптарына және Казақстан Республикасының "Казақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  6, 7 баптарына сәйкес III сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVII сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303  шешіміне  (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 723 рет санымен 2006 жылғы 28 желтоқсанда тіркелген, 2007 жылғы 6 қаңтарда "Алматы Ақшамы", 2007 жылғы 6 қаңтарда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVIII сессиясының "III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVII сессиясының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 303 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 324 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, 2007 жылғы 31 қаңтарда N 736 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 10 ақпанда "Алматы Ақшамы" газетінің N 17 санында, 2007 жылғы 10 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінің N 31 санында жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXIX сессиясының "III сайланған Алматы қаласы мәслихаты 2006 жылғы 14 желтоқсандағы XXVII сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 329 шешімімен өзгерістер енгізілген, 2007 жылғы 27 сәуірде N 744 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 31 мамырда "Алматы Ақшамы" газетінің N 65 санында, 2007 жылғы 24 мамырда "Вечерний Алматы" газетінің N 122-125 санында жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXI сессиясының "III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVII сессиясының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 3 шілдедегі N 371 шешімімен өзгерістер енгізілген, 2007 жылғы 12 шілдедегі N 750 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 21 шілдеде "Алматы Ақшамы" газетінің N 89 санында, 2007 жылғы 21 шілдеде "Вечерний Алматы" газетінің N 182 санында жарияланған) мынадай өзгертулер енгізілсін:
1.1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год"
Решение XXХI сессии Маслихата города Алматы III созыва от 20 июля 2007 года N 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 июля 2007 года за N 752. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
В соответствии со статьей  85,   111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и со статьями 6, 7  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
Внести в  решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "О бюджете города Алматы на 2007 год" от 14 декабря 2006 года N 303 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 723 от 28 декабря 2006 года, опубликовано в газетах от 6 января 2007 года "Алматы Акшамы", от 6 января 2007 года "Вечерний Алматы"; внесены изменения и дополнения: решением XXVIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 15 января 2007 года N 324 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 736 от 31 января 2007 года, опубликовано в газетах от 10 февраля 2007 года "Алматы Акшамы" N 17, от 10 февраля "Вечерний Алматы" N 31; внесены изменения: решением XXIX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 2 апреля 2007 года N 329 "О внесении изменений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 744 от 27 апреля 2007 года, опубликовано в газетах от 31 мая 2007 года "Алматы Акшамы" N 65, от 24 мая "Вечерний Алматы" N 122-125); внесены изменения: решением XXXI-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 3 июля 2007 года N 371 "О внесении изменений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 750 от 12 июля 2007 года, опубликовано в газетах от 21 июля 2007 года "Алматы Акшамы" N 89, от 21 июля "Вечерний Алматы" N 182) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Алматы қаласының 2007 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер - 216 142 002 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 131 623 939 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2 489 712 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 22 270 000 мың теңге;
республикалық бюджеттен түсетін трансферттер - 59 758 351 мың теңге;
2) шығындар - 222 468 882 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 6 326 880 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - - 1 354 256 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 354 256 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
173 431 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 935 524 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 762 093 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - - 5 146 055 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 5 146 055 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 6 544 900 мың теңге;
қарызды өтеу - 7 476 395 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 6 077 550 мың теңге";
6-тармақтағы "3 796 543" цифрлары "3 821 543" цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "23 136 236" цифрлары "23 371 030" цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "21 539 311" цифрлары "21 521 681" цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "3 144 695" цифрлары "3 124 180" цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "23 574 376" цифрлары "23 557 376" цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "4 861 760" цифрлары "7 861 760" цифрларымен ауыстырылсын;

"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 216 142 002 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 131 623 939 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2 489 712 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 22 270 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов из республиканского бюджета - 59 758 351 тысяч тенге;
2) затраты - 222 468 882 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 6 326 880 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 1 354 256 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 1 354 256 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 173 431 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 935 524 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 762 093 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - - 5 146 055 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 5 146 055 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 6 544 900 тысяч тенге;
погашение займов - 7 476 395 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 6 077 550 тысяч тенге";
в пункте 6 цифры "3 796 543" заменить цифрами "3 821 543";
в пункте 9 цифры "23 136 236" заменить цифрами "23 371 030";
в пункте 10 цифры "21 539 311" заменить цифрами "21 521 681";
в пункте 11 цифры "3 144 695" заменить цифрами "3 124 180";
в пункте 12 цифры "23 574 376" заменить цифрами "23 557 376";
в пункте 14 цифры "4 861 760" заменить цифрами "7 861 760";

15-тармақтағы "1 754 288" цифрлары "1 837 605" цифрларымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "638 425" цифрлары "684 770" цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "41 738 422" цифрлары "51 940 822" цифрларымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "1 324 993" цифрлары "1 395 588" цифрларымен ауыстырылсын;
20-тармақтағы "700 000" цифрлары "423 000" цифрларымен ауыстырылсын.
1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасымен сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Алматы қаласы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
III сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXXI сессиясының
төрағасы                         Б. Шин
III сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы             Т. Мұқашев
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫНЫҢ 2007 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН
НАҚТЫ БЮДЖЕТІ
Санаты
Барлығы   (мың теңге)
Сыныбы              Атауы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
1
2
3
4
5
6
I. КІРІСТЕР

в пункте 15 цифры "1 754 288" заменить цифрами "1 837 605";
в пункте 16 цифры "638 425" заменить цифрами "684 770";
в пункте 17 цифры "41 738 422" заменить цифрами "51 940 822";
в пункте 18 цифры "1 324 993" заменить цифрами "1 395 588";
в пункте 20 цифры "700 000" заменить цифрами "423 000".|
Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 данного решения.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации в департаменте юстиции города Алматы.
Председатель XXXI-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва                Б. Шин
Секретарь маслихата
города Алматы III-го созыва                Т.Мукашев
Приложение 1 к решению
ХХХІ сессии маслихата
города Алматы III-го созыва
от 20 июля 2007 года N 380
УТОЧНЕННЫЙ БЮДЖЕТ ГОРОДА АЛМАТЫ НА 2007 ГОД
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс               Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ

560000
04
Азаматтық хал актілерін
тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта
куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын
өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге
байланысты куәліктерді
бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
22000
05
Шетелге баруға және
Қазақстан Республикасына
басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық
беретін құжаттарды
ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін
алынатын мемлекеттік баж

560000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам  повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
22000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы

4000
06
Шетелдіктердің
паспорттарына немесе
олардың орнына қолданылатынқұжаттарына Қазақстан
Республикасынан кету және
Қазақстан Республикасына
келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік
баж
71000
07
Қазақстан Республикасының
азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және
Қазақстан Республикасының
азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшіналынатын мемлекеттік баж
1700
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік
баж
12000
09
Аңшылық құқығына рұқсат
бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
1000
10
Азаматтық, қарудың (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық
шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе
тітіркендіретін заттар
толтырылған аэрозольді жәнебасқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын
пневматикалық қаруды
қоспағанда және калибрі 4.5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта
тіркегені үшін алынатын
мемлекеттік баж

4000
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
71000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
1700
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
12000
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
1000
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского оружия  (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)