"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 27/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 17 қаңтарда N 28/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті 2007 жылғы 30 қаңтарда N 1639 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.06.18 N 26/15 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі  N 548-П  Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әділет департаментінде 2006 жылғы 29 желтоқсанда N 1634 тіркелген және 2007 жылғы 8 қаңтардағы "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 27/2 облыстық мәслихаттың үшінші шақырылымның XXVII сессиясының шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
тармақшада
"40 616 462" цифрлары "40 793 276" цифрларымен ауыстырылсын;
"7 204 583" цифрлары "7 267 463" цифрларымен ауыстырылсын;
"33 282 586" цифрлары "33 396 520" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"40 627 462" цифрлары "41 168 178" цифрларымен ауыстырылсын;
тармақшада
"- 11 000" цифрлары "- 374 902" цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
"- 1 000" цифрлары "17 000" цифрларымен ауыстырылсын;
"4 000" цифрлары "22 000" цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
"592 000" цифрлары "210 098" цифрларымен ауыстырылсын;
7) тармақшада
"- 592 000" цифрлары "-210 098" цифрларымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы 9.1. тармағымен толықтырылсын:
"5 қосымшаға сәйкес жылдың басында қалыптасқан облыстық бюджет қаражаттарының бос қалдықтары есебінен облыстық бюджеттің шығыстарына бюджеттік бағдарламалар бойынша қаражат бөлінсін";
мына мазмұндағы 9.2. тармағымен толықтырылсын:
"6 қосымшаға сәйкес Облыстық бюджеттің кірістерінде сомасы 113 934 мың теңге 401202 "Аудан (қала) бюджеттерінің трансферттері" коды бойынша аудан және Петропавл қаласының бюджеттерінен алынатын нысаналы трансферттерді қайтару; облыстық бюджеттің шығыстарында 2006 қаржы жылы ағымында пайдаланбаған (пайдаланып болмаған) республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері сомасы 313 109 мың теңге 257.011.000 "Нысаналы трансферттерді қайтару" бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделсін";
14 тармақта:
"100 000" цифрлары "43 858" цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Северо - Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2006 года N 27/2 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 17 января 2007 года N 28/2. Зарегистрировано департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 января 2007 года N 1639. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2010 года N 26/15
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18.06.2010 г. N 26/15
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24  апреля 2004 года N 548-П, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата ХХVII сессии третьего созыва от 21 декабря 2006 года N 27/2 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Департаменте юстиции за N 1634 от 29 декабря 2006 года и опубликованное 8 января 2007 года в газетах "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры "40 616 462" заменить цифрами "40 793 276";
цифры "7 204 583" заменить цифрами "7 267 463";
цифры "33 282 586" заменить цифрами "33 396 520";
подпункте 2)
цифры "40 627 462" заменить цифрами "41 168 178";
подпункте 3)
цифры "- 11 000" заменить цифрами "- 374 902";
подпункте 5)
цифры "- 1 000" заменить цифрами "17 000";
цифры "4 000" заменить цифрами "22 000";
подпункте 6)
цифры "592 000" заменить цифрами "210 098";
подпункте 7)
цифры "- 592 000" заменить цифрами "- 210 098";
дополнить пунктом 9.1.следующего содержания:
"Выделить за счет свободных остатков средств областного бюджета, сложившихся на начало года, на расходы областного бюджета по бюджетным программам согласно приложению 5";
дополнить пунктом 9.2.следующего содержания:
"Предусмотреть в доходах областного бюджета возврат целевых трансфертов из районных бюджетов и города Петропавловска по коду 401202 "Трансферты из районных (городских) бюджетов" в сумме 113 934 тыс. тенге; в расходах областного бюджета - возврат недоиспользованных в течение 2006 финансового года целевых трансфертов республиканского бюджета по бюджетной программе 257.011.000 "Возврат целевых трансфертов»в сумме 313 109 тыс. тенге согласно приложению 6";
в пункте 14:
цифры "100 000" заменить цифрами "43 858";

75 344
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
921 081
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 007 641
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
51 044
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
65 200
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
133 173
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 575
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 806
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
91 380
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
4 285
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 600 406
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 600 406
5
Денсаулық сақтау
12 175 814
253
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
11 186 489
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
59 457
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
5 001 797
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның компоненттерi мен препараттарын өндiру
162 325
006
Ана мен баланы қорғау
73 367
007
Салауатты өмір сүруді насихаттау
5 913
008
СПИД-тың  алдын алу және оған қарсы күрес жүргізу жөніндегі іс-шараларды іске асыру
7 199
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1 591 795
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитралық көмек көрсету
3 270 061
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету
57 950
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету

75 344
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
921 081
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
1 007 641
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
51 044
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
65 200
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
133 173
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
6 575
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования
17 806
113
Трансферты из местных бюджетов
91 380
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
4 285
271
Департамент (Управление) строительства
1 600 406
005
Развитие объектов образования
1 600 406
5
Здравоохранение
12 175 814
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
11 186 489
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения области
59 457
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
5 001 797
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
162 325
006
Охрана материнства и детства
73 367
007
Пропаганда здорового образа жизни
5 913
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
7 199
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
1 591 795
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
3 270 061
011
Оказание скорой и неотложной помощи
57 950
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях

225 981
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
16 286
014
Халықтың жекелген санаттарын дәрілік заттармен және мамандандырылған емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
291 177
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
11 647
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
718
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12 152
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
54 600
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
206 265
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
111 225
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
26 574
269
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті (басқармасы)
597 163
001
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
253 840
002
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
238 910
003
Індетке қарсы күрес
3 397
007
Халыққа иммундық алдын алуды жүргізу үшін дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа иммунды биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
101 016
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
392 162
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
7 952
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
384 210
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 458 331
256
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
1 052 100
001
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасы) қызметін қамтамасыз ету
48 388
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
670 324
003
Мүгедектерге  әлеуметтік қолдау көрсету
68 901
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
7 050
015
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызды қала) бюджеттеріне аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
221 000
016
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызды қала) бюджеттеріне мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер

225 981
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
16 286
014
Обеспечение специализированными продуктами питания и лекарственными средствами населения  по отдельным видам заболеваний
291 177
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
11 647
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
718
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитическиз центров
12 152
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
54 600
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
206 265
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
111 225
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
26 574
269
Департамент (Управление) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
597 163
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
253 840
002
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения
238 910
003
Борьба с эпидемиями
3 397
007
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
101 016
271
Департамент (Управление) строительства
392 162
006
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
7 952
007
Развитие объектов здравоохранения
384 210
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 458 331
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ
1 052 100
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных  программ
48 388
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
670 324
003
Социальная поддержка инвалидов
68 901
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
7 050
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
221 000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

320 692
Бағдарламаны жергілікті бюджет есебінен іске асыру
63 518
соның ішінде:
Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылында орталық аудандық ауруханасының балалар кеңесінің ғимаратына
24 756
Рижская көшесі, 12 бойынша паталогоанатомиялық бөлімшенің меншікті аумағында ғимаратқа үй-жай қосымша құрылысын салу
38 762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 000
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
10 000
008
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
10 000
Бағдарламаны жергілікті бюджет есебінен іске асыру
10 000
соның ішінде:
Айыртау ауданы Саумалкөл селосында Айыртау психоневрологиялық үй-интернатына арналған қазандық салу
10 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 052 000
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 052 000
012
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызды қала) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 025 000
соның ішінде аудандар бойынша :
Петропавл қ.
1 025 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
27 000
соның ішінде аудандар бойынша :
Тайынша қаласында орталық қазандық салу (қосу-реттеу жұмыстары)
17 000
Тайынша қаласында орталық қазандықтан жылу жолын салу
10 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
12 761
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
12 761
017
Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту
12 761
соның ішінде:
Петропавл қаласы Парковай көшесі, 141 бойынша бокс спорт залын салу
12 761
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
613 640
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
613 640
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
70 780
соның ішінде:
Айыртау ауданы Саумал көл селосындағы тазарту құрылысын реконструкциялау
70 780
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
542 860
соның ішінде:
СҚО Уәлиханов және Ақжар аудандарының селолық елді-мекендерін сумен қамту (2 кезек). Уәлиханов ауданы "Чехов селосында Бас тоғаны-2 көтерме сорғыш стансасы". Чехов селосы
100 000
СҚО Жамбыл ауданында бұталы ұңғымалық бас тоғандар салу (2 кезекте). СҚО Жамбыл ауданының  жер асты суларының Екатериновка телімі Светлое, Матросово, Екатериновка, Чапаев, Сәбит, Святодуховка, Зеленая роща селолары
100 000
М.Жұмабаев ауданы Булаево қ. тарату желілерінің су құбырларын реконструкциялау
100 000
СҚО Уәлиханов және Ақжар аудандары селолық елді-мекендерін сумен қамту (2 кезекте). СҚО Уәлиханов ауданының "Чехов с.-Қарашілік с. Молодая Гвардия" Қарашілік с. және Молодая Гвардия с. сутартқышы

320 692
Реализация программы за счет средств местного бюджета
63 518
в том числе:
Строительство прачечной центральной районной больницы в с.Кишкенеколь Уалихановского района
24 756
Строительство пристройки дополнительных помещений к зданию паталогоанатомического отделения на собственной территории по ул.Рижской, 102
38 762
06
Социальное обеспечение и социальная помощь
10 000
271
Департамент (Управление) строительства
10 000
008
Развитие объектов социального обеспечения
10 000
Реализация программы за счет средств местного бюджета
10 000
в том числе:
Строительство котельной для Айыртауского психоневрологического дома-интерната в с. Саумалколь Айыртауского района
10 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 052 000
271
Департамент (Управление) строительства
1 052 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 025 000
в том числе по районам:
г.Петропавловск
1 025 000
30
Развитие объектов коммунального хозяйства
27 000
Реализация программы за счет средств местного бюджета
27 000
в том числе:
На строительство центральной котельной (пуско-наладочные работы) в г.Тайынша
17 000
Строительство теплотрассы от центральной котельной в г.Тайынша
10 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
12 761
271
Департамент (Управление) строительства
12 761
017
Развитие объектов физической культуры и спорта
12 761
в том числе:
Строительство спортивного зала бокса  по ул. Парковая,141 в г.Петропавловске
12 761
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
613 640
271
Департамент (Управление) строительства
613 640
022
Развитие охраны окружающей среды
70 780
в том числе:
Реконструкция очистных сооружений в с.Саумалколь Айыртауского района
70 780
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
542 860
в том числе:
Водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (2 очередь) СКО. Водовод "Водозабор - насосная станция 2 подъема в селе Чехово". Село Чехово Уалихановского района
100 000
Строительство кустовых скважинных водозаборов в Жамбылском районе (2 очередь) СКО. Екатериновский участок подземных вод село Светлое, Матросово, Екатериновка, Чапаево, Сабит, Святодуховка, Зеленая Роща Жамбылского района
100 000
Реконструкция разводящих сетей водопровода в г.Булаево района М.Жумабаева
100 000
Водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (2 очередь) СКО. Водовод "с.Чехово-с.Карашилык-с.Молодая Гвардия" с.Карашилык и с.Молодая Гвардия Уалихановского района СКО"