"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тістерін протездеуге әлеуметтік көмек ұсыну ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2006 жылғы 12 сәуірдегі N 71 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 46 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет Департаменті 2007 жылғы 12 наурызда N 1642 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 30 маусымдағы N 177 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009.06.30 N 177 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы 27-бабы 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңы 28-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тістерін протездеуге әлеуметтік көмек ұсынудың ережесін бекіту туралы облыс әкімдігінің 2006 жылғы 12 сәуірдегі N 71 қаулысына (тіркеу N 1619,   2006 жылғы 28 сәуірдегі "Солтүстік Қазақстан" газеті, 2006 жылғы 28 сәуірдегі "Северный Казахстан" газеті) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2, 3, 4 тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі

О внесении изменений в постановление акимата области от 12 апреля 2006 года N 71 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны"
Постановление Акимата Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2007 года N 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 марта 2007 года N 1642. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2009 года N 177
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30.06.2009 N 177
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 12 апреля 2006 года N 71 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" (регистрационный N№1619, 28 апреля 2006 года газета "Солтүстік Қазақстан", 28 апреля 2006 года газета "Северный Казахстан") следующие изменения:
пункты 2, 3 и 4 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области