Арнайы кәсіпорындардың субсидиялар алу құқығына арналған тізімін, 2007 жылға арнайы кәсіпорындарға берілетін квоталар мен сатылатын өнімнің жоспарланып отырған көлеміне арналған субсидиялардың көлемін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2007 жылғы 8 маусымдағы N 18 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті 2007 жылғы 27 маусымдағы N 1648 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  N 148 Заңы 29 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 ақпандағы  N 129 қаулысымен бекітілген Мал шаруашылығының өнімділігі мен өнімінің сапасын арттыруды субсидиялауға 2007 жылдың республикалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесінің 11 тармағына сәйкес облыс әкімі  ШЕШТІ:
1. Бекітілсін:
1 қосымшаға сәйкес арнайы кәсіпорындардың субсидиялар алу құқығына арналған тізімі;
2 қосымшаға сәйкес 2007 жылға арнайы кәсіпорындарға берілетін квоталар мен сатылатын өнімнің жоспарланып отырған көлеміне арналған субсидиялардың көлемі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.С.Біләловке жүктелсін.
3. Осы шешім оның бірінші рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыс әкімінің 2007 жылғы
21 желтоқсандағы N 35 1 қосымша
Облыс әкімінің 2007 жылғы
8 маусымдағы N 18 1 қосымша

Об утверждении списка спецпредприятий на право получения субсидий, квоты спецпредприятиям и объемов субсидий на планируемые объемы реализуемой продукции на 2007 год
Решение акима Северо-Казахстанской области от 8 июня 2007 года N 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 июня 2007 года N 1648. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года  N№148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 11 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2007 года на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2007 года  N 129 , аким области  РЕШИЛ:
1. Утвердить:
список спецпредприятий на право получения субсидий, согласно приложению 1;
квоты спецпредприятиям и объемы субсидий на планируемые объемы реализуемой продукции на 2007 год согласно приложению 2.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Билялова С.С.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Приложение 1
к решению акима области
от 21 декабря 2007 года N 35
Приложение 1
к решению акима области
от 8 июня 2007 года N 18

Субсидия көлемі 193 500,0 мың. теңге

Объем субсидий 193 500,0 тыс. тенге