2007 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының су пайдаланушылары арасында су пайдалану лимитін болу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 11 шілдедегі N 162 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 31 шілдеде N 1649 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы 27 бабы 1 тармағы 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі N 481 Су кодексінің 39 бабы 11) тармақшасына және 82 бабы 2 тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қосымшаға сәйкес 2007 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының су пайдаланушылары арасында су пайдалану лимиті бөлінсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.С.Біләловке жүктелсін.
Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыс әкімдігінің

О распределении лимита водопользования среди водопользователей Северо-Казахстанской области на 2007 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области N 162 от 11 июля 2007 года. Зарегистрировано департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 июля 2007 года N 1649. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 11) статьи 39 и пунктом 2 статьи 82 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года N 481, акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Распределить лимит водопользования среди водопользователей Северо-Казахстанской области на 2007 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на  заместителя акима области Билялова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Приложение
к постановлению акимата области