Петропавл қалалық мәслихатының "Петропавл қаласы бойынша төлемдердің жекелеген түрлеріне ставкаларды белгілеу туралы" 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс 7 сессиясының N 9 шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 25 қаңтарда N 13-1-60 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтарда N 2 Шешімімен
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2010.01.29 N 2 Шешімімен
Қазақстан Республикасы  Кодексінің "Салық және басқа да бюджетке міндетті төлемдер туралы" 394 бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының "Петропавл қаласы бойынша төлемдердің жекелеген түрлеріне ставкаларды белгілеу туралы" (2004 жылғы 18 тамыздағы, мемлекеттік тіркеу нөмірі 1331, 2004 жылғы 27 тамыздағы N 35 "Добрый вечер") 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс 7 сессиясының N 9 шешіміне мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
2. Көрсетілген шешімнің 3 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім әділет органдарында тіркелгеннен және бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші рет ресми жария етілгеннен 10 күнтізбелік күн өткеннен соң өз күшіне енеді.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қалалық  мәслихат
хатшысы
"Петропавл қаласы бойынша төлемдердің
жекелеген түрлеріне ставкаларды
белгілеу туралы" 2004 жылғы 14 шілдедегі
кезектен тыс сессиясының N 9 шешіміне
толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы"
Петропавл қалалық мәслихаттың
2006 жылғы 21 желтоқсанға кезектен 29
сессиясының N 5 шешіміне N 3 қосымша
Петропавл қаласы бойынша қызметтің жекелеген түрлеріне
тіркелген жиынтық салық ставкалары
№ т/т
Салық салу объектiсi
Тiркелген жиынтық салық  ставкалары айлық есептiк көрсеткiш (АЕК)
1 айдағы
1
Ойын мекемесi өз өкiлдерi арқылы тарап ретiнде қатысатын, құмар ойындарды өткiзу үшiн арналған ойын үстелi

О внесении дополнений и изменений в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 9 "Об установлении ставок по отдельным платежам по г. Петропавловску"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2006 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 25 января 2007 года N 13-1-60. Утратило силу - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 января 2010 года N 2
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.01.2010 г. N 2
В соответствии со статьей 394 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 12 июня 2001 года Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 9 "Об установлении ставок по отдельным видам платежей по г. Петропавловску" (номер государственной регистрации 1331 от 18.08.04, "Добрый вечер" от 27.08.04, N 35) следующие изменения и дополнения:
2. Приложение 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения 3 к настоящему решению
3. Настоящее решение вводится в действие после регистрации в органах юстиции и по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель                               Секретарь сессии
городского маслихата                      городского маслихата
Приложение N 3
к решению 29 сессии
от 21 декабря 2006 года N 5
"О внесении изменения
и дополнения в решение
внеочередной 7 сессии
Петропавловского городского маслихата
от 14 июля 2004 года N 9
"Об установлении ставок по отдельным
видам платежейпо городу Петропавловску"
Ставки фиксированного суммарного налога на отдельные виды деятельности по г. Петропавловску
N
п/п
Объект налогообложения
Ставки фиксированного
суммарного налога
за 1 месяц в МРП
1
Игровой стол, предназначенный для проведения азартных игр, в которых игровое заведение участвует через своих представителей как организатор и (или) наблюдатель