"2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 21 желтоқсандағы Петропавл қалалық мәслихатының 29 сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 18 қаңтардағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 15 ақпандағы N 13-1-62 тіркелді.
Қазақстан Республикасының   2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттiк кодексiнің 111 бабына сәйкес,»"2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы"»2006 жылғы 21 желтоқсандағы қалалық мәслихаттың N 29/2 шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақтың
1) тармақшасындағы»"6048807"»сандары»"6474234"»сандарымен ауыстырылсын;
"1171240"»сандары»"1588986"»сандарымен ауыстырылсын;
"1570626"»сандары»"1578307"»сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы»"5456807"»сандары»"6484148"»сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы»"592000"»сандары»"-9914"»сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы»"-592000"»сандары»"0" санымен ауыстырылсын;
"473000"»сандары»"0"»санымен ауыстырылсын;
"1065000"»сандары»"0" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы»"0"»саны»"8000"»сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшасындағы»"-592000"»сандары»"-17914"»сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырсын:
"Бюджеттік қаражат қалдықтарының қозғалысы - 609914 мың теңге".
2. Мынадай мазмұндағы 1.1 тармағымен толықтырсын:
"7 қосымшаға сай бюджеттік бағдарламалар бойынша қалалық бюджет шығыстарына, жыл басына қалыптасқан қалалық бюджеттік қаржының бос қалдықтары есебінен бөлінсін".
3. Мынадай мазмұндағы 1.2 тармағымен толықтырсын:
"2007 жылға арналған қалалық бюджеттік шығындарда»"Тұрғын үй құрылыс"»467.003 бюджеттік бағдарламасы бойынша 21783 мың теңге сомадағы инвестициялық жобаларды бюджеттік қаржыландыруды аяқтауға жоспарлы қаржы бөлуді көбейту ескерілсін.
4. 6 тармақтағы»"1578"»сандары»"5968"»сандарымен ауыстырылсын;
"1378"»сандары»"4268"»сандарымен ауыстырылсын;
"200"»сандары»"1700"»сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение 29 сессии Петропавловского городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 2 "О бюджете на 2007 год"
Решение Маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 января 2007 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 15 февраля 2007 года N 13-1-62
В соответствии со статьей 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 29/2 "О бюджете города Петропавловска на 2007 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
в подпункте 1) цифру "6048807" заменить цифрой "6474234";
цифру "1171240" заменить цифрой "1588986";
цифру "1570626" заменить цифрой "1578307";
в подпункте 2) цифру "5456807" заменить цифрой "6484148";
в подпункте 3) цифру "592000" заменить цифрой "-9914";
в подпункте 4) цифру "-592000" заменить цифрой "0";
цифру "473000" заменить цифрой "0";
цифру "1065000" заменить цифрой "0";
в подпункте 5) цифру "0" заменить цифрой "8000";
в подпункте 7) цифру "-592000" заменить цифрой "-17914";
дополнить строкой следующего содержания:
"Движение остатков бюджетных средств - 609914 тыс.тенге".
2. Дополнить пунктом 1.1 следующего содержания:
"Выделить за счет свободных остатков средств городского бюджета, сложившихся на начало года, на расходы городского бюджета по бюджетным программам согласно приложению 7".
3. Дополнить пунктом 1.2 следующего содержания:
"Учесть в расходах городского бюджета на 2007 год увеличение плановых ассигнований на завершение финансирования бюджетных инвестиционных проектов в сумме 21783 тыс. тенге по бюджетной программе 467.003 "Строительство жилья".
4. В пункте 6 цифру "1578" заменить цифрой "5968";
цифру "1378" заменить цифрой "4268";
цифру "200" заменить цифрой "1700".

5. 10 тармақтағы»"24344" сандары»"25883"»сандарымен ауыстырылсын.
6 . Аталған шешiмнің 1, 2, 4 қосымшаларғы осы шешiмге 1, 2, 4 қосымшаларға сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
7. Осы шешiм әдiлет органында тiркелгеннен кейiн күшiне енедi және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға жатады.
8. Оларды респи бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланған күннен кейін он күнтүзбелік күн өткенне соң күшіне енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы
Петропавл қалалық мәслихатының
2007 жылғы 18 қаңтардағы кезектен
тыс 30 сессиясының N 1 шешіміне
N 1 қосымша
2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші
Атауы
1.Кiрiстер

5. В пункте 10 цифру "24344"»заменить цифрой "25883".
6. Приложение 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 4 к настоящему решению.
7. Настоящее решение вступает в силу после регистрации в органах юстиции и подлежит опубликованию в средствах массовой информации.
8. Введение в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования в средствах массовой информации
Председатель сессии городского Маслихата
Секретарь городского Маслихата
Приложение 1
к решению внеочередной 30
сессии городского маслихата
N 1 от 18 января 2007 года
Бюджет города Петропавловска на 2007 год
Категория
Наименование
Сумма тыс тенге
Класс
Под
кл.
1. Доходы