Петропавл қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 56 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2007 жылғы 14 ақпандағы N 194 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 22 ақпандағы N 13-1-63 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 2083 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  N 148 Заңының 31-ші бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы»"Халықты жұмыспен қамту туралы" N 149 Заңының 7 бабына, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2006 жылғы 28 наурыздағы»"Қоғамдық жұмыстарды, жұмыссыздардың кәсіби дайындығын, біліктілігін арттыру және қайта даярлауды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі Ережені бекіту туралы"»облыс әкімдігінің 2001 жылғы 19 шілдедегі N 38 қаулысына  толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы N 57 қаулысының 7 тармағының 21 тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 56 қаулысына (2007 жылғы 31 қаңтардағы мемлекеттік тіркеу N 13-1-61; "Проспект СК" газетінің 2007 жылғы 16 ақпандағы N 7 саны), мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған қаулымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, еңбекақы мөлшерлері" қосымшасында:
1) реттік нөмірі 9-ші жолдағы "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің аппараты ММ" "Ай сайынғы жұмыс орындары" бағанындағы "20" саны "45" санымен ауыстырылсын;
2) "Жиынтығы" жолындағы "Ай сайынғы жұмыс орындары" бағанындағы "277" саны "302" санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Қ.Қ. Кәрібаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарыққа шыққан күнінен соң қүнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Қала әкімі

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 15 января 2007 года N 56 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 февраля 2007 года N 194. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 22 февраля 2007 года N 13-1-63. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2007 года N 2083
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 24.12.2007 N 2083
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения",  подпунктом 21 пункта 7 постановления акимата Северо-Казахстанской области от 28 марта 2006 года N 57 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 19 июля 2001 года N 38 "Об утверждении Положений по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города от 15 января 2007 года N 56 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и организациях города Петропавловска" (государственная регистрация от 31 января 2007 года N 13-1-61; газета "Проспект СК" от 16 февраля 2007 года N 7), следующие изменения:
В приложении "Перечень предприятий и организаций, виды, объемы, размеры оплаты труда по видам общественных работ", утвержденного указанным постановлением:
1) в строке 9 "ГУ "Аппарат акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области" в графе "Рабочих мест ежемесячно"» цифру "20" заменить цифрой "45";
2) в строке "Итого" в графе "Рабочих мест ежемесячно" цифру "277" заменить цифрой "302".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима города Каребаева К.К.
3. Настоящее постановление вступает в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города