Петропавл қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 23 наурыздағы "Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік көмек беру ережесін бекіту туралы" N 215 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігінің 2007 жылғы 22 ақпандағы N 226 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 19 наурызда N 13-1-64 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 432 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010.04.16 N 432 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148  Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала әкімдігінің 2005 жылғы 23 наурыздағы "Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік көмек беру ережесін бекіту туралы" N 215 қаулысына (әділет органдарында 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 1578 мемлекеттік тіркеу, 2005 жылғы 6 мамырдағы "Добрый вечер" газеті) мынадай өзгертулер мен қосымшалар енгізілсін:
1) атаулы қаулымен бекітілген Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік көмек беру ережесінде:
1 тармақтағы "жергілікті маңыздағы" сөздері "санаторийлер мен пансионаттардағы" сөздерімен ауыстырылсын;
2) N 2 қосымшадағы "профилакторийдің" сөзінен кейін»"санаторийдің, пансионаттың" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Н.Құлжановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарыққа шыққан күнінен соң күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Қала әкімі

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Петропавловска от 23 марта 2005 года N 215 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан"
Постановление Акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 22 февраля 2007 года N 226. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 19 марта 2007 года N 13-1-64. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года N 432
Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16.04.2010 N 432
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики  Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города от 23 марта 2005 года N 215 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи  на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан" (государственная регистрация в органах юстиции от 15 апреля 2005 года N 1578; газета "Добрый вечер" от 6 мая 2005 года) следующие изменения и дополнения:
1) в Правилах предоставления социальной помощи на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова "местного значения" заменить словами "санаториях и пансионатах";
2) в Приложении N 2 после слов "профилактория" дополнить словами "санатория, пансионата".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
3. Настоящее постановление вступает в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города