"2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 21 желтоқсандағы Петропавл қалалық мәслихатының 29 сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 27 ақпандағы N 9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропаавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 9 сәуірде N 13-1-66 тіркелді.
Қазақстан Республикасының   2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттiк кодексiнің 116 бабына сәйкес, "2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" 2006 жылғы 21 желтоқсандағы қалалық мәслихаттың N 29/2 шешiмiне қаржы бөлімінің қортындысы және қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің өтініштері негізінде мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:

О внесении изменений и дополнений в решение 29 сессии Петропавловского городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2007 год"
Решение Маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2007 года N 9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 9 апреля 2007 года N 13-1-66.
В соответствии со статьей 116 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II, на основании ходатайства администратора городских бюджетных программ и заключения отдела финансов внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 29/2 "О бюджете города Петропавловска на 2007 год" следующие изменения:

1. Аталған шешiмнің 1 қосымшасы осы шешiмге 1 қосымшаға сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм әдiлет органында тiркелгеннен кейiн күшiне енедi және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға жатады.
3. 2007 жылғы 1 қаңтарынан әрекет ету күшіне енеді.
Қалалық мәслихат            Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы         хатшысы
Петропавл қалалық
2007 жылғы 27 ақпандағы
31 сесиясының N 9 шешіміне
N 1 қосымша
2007 жылға арналған петропавл қаласының бюджеті туралы
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кiрiстер

1. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу после регистрации в органах юстиции и подлежит опубликованию в средствах массовой информации.
3. Введение в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии городского Маслихата
Секретарь городского Маслихата
Приложение 1
к решению 31 сессии
городского маслихата N 9
от 27 февраля 2007 года
Бюджет города Петропавловска на 2007 год
Категория
Сумма
(тыс тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы