"Алкоголь өнімімен (сырадан басқа) бөлшек сауда жасауды лицензиялау мәселелері туралы" қала әкімдігінің 2005 жылғы 13 шілдедегі N 830 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2007 жылғы 25 маусымдағы N 786 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 10 шілдеде N 13-1-71 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 1419 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2007.10.01 N 1419 Қаулысымен
"Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңының 28 бабына сәйкес, Петропавл қаласы әкімінің аппараты құрылымының өзгеруіне байланысты қала әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қала әкімдігінің "Алкоголь өнiмiмен (сырадан басқа) бөлшек сауда жасауды лицензиялау мәселелері туралы"»2005 жылғы 13 шілдедегі N 830 қаулысына (2005 жылғы 26 шілдедегі N 13-1-13 мемлекеттік тіркеу, "Добрый вечер"»газетінің 2005 жылғы 12 тамыздағы N 32 саны), ("Петропавл қаласы әкімдігінің»"Алкоголь өнiмiмен (сырадан басқа) бөлшек сауда жасауды лицензиялау мәселелері туралы"»2005 жылғы 13 шілдедегі N 830 қаулысына өзгерістер енгізу туралы"»Петропавл қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 6 наурыздағы N 293 қаулысымен өзгерістер енгізілген), 2006 жылғы 3 сәуірдегі мемлекеттік тіркеу N 13-1-35,»"Проспект-СК"»газетінің 2006 жылғы 14 сәуірдегі N 14 саны), (Петропавл қаласы әкімдігінің "Алкоголь өнiмiмен (сырадан басқа) бөлшек сауда жасауды лицензиялау мәселелері туралы"»2005 жылғы 13 шілдедегі N 830 қаулысына өзгерістер енгізу туралы"»Петропавл қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 28 шілдедегі N 1202 қаулысымен өзгерістер енгізілген, 2006 жылғы 2 тамыздағы мемлекеттік тіркеу N 13-1-46, 2006 жылғы 18 тамыздағы»"Проспект-СК"»газеті) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қаулының 1 тармағындағы»"Кәрібаев Қайрат Қалелханұлына" сөздері»"Құлжанова Тотыкамал Ниязқызына"»сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Н.Құлжановаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Қала әкiмiнің м.а.

О внесении изменений в постановление акимата города от 13 июля 2005 года N 830 "О вопросах лицензирования розничной торговли алкогольной продукцией (кроме пива)"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25 июня 2007 года N 786. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 10 июля 2007 года N 13-1-71. Утратило силу - постановлением Акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 1 октября 2007 года N 1419
Сноска. Утратило силу - постановлением Акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 01.10.2007 N 1419
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" в связи с изменением структуры аппарата акима города акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города от 13 июля 2005 года N 830 "О вопросах лицензирования розничной торговли алкогольной продукцией (кроме пива)" (государственная регистрация от 26.07.05 г. N 13-1-13, газета "Добрый вечер" от 12 августа 2005 года N 32), (внесены изменения постановлением акимата города Петропавловска от 6 марта 2006 года N 293 "О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 13 июля 2005 года N 830 "О вопросах лицензирования розничной торговли алкогольной продукцией (кроме пива)", государственная регистрация от 3 апреля 2006 года N 13-1-35, газета "Проспект СК" от 14 апреля 2006 года N 14), (внесены изменения постановлением акимата города Петропавловска от 28 июля 2006 года N 1202 "О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 13 июля 2005 года N 830 "О вопросах лицензирования розничной торговли алкогольной продукцией (кроме пива)", государственная регистрация от 2 августа 2006 года N 13-1-46, газета "Проспект СК" от 18 августа 2006 года) внести следующие изменения:
в пункте 1 постановления слова "Каребаева Кайрата Калелхановича" заменить словами "Кульжанову Тотикамал Ниязовну".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
3. Настоящее постановление вступает в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
И.о. акима города