Индер ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 23 қаңтардағы N 18 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 31 қаңтардағы N 369-ІІІ шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 23 ақпанда N 2483 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 Заңының 11-бабы 4-тармағына сәйкес, облыстық ономастикалық комиссияның 2006 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы, Индер аудандық әкімияты мен аудандық мәслихатының 2006 жылғы 30 мамырдағы № 171-ІІІ "Индер ауданының кейбір елді мекендерінің атауы өзгертілуі, қайта аталуы туралы" қаулысы мен шешімі негізінде облыс әкімияты қаулы етеді және облыстық мәслихат шешім етті:
1. Индер ауданының келесі әкімшілік-аумақтық бірліктері:
1) Кулагино ауылдық округі - Есбол ауылдық округі;
2) Кулагино ауылдық округінің Кулагино ауылы - Есбол ауылы;
3) Горы ауылдық округі - Елтай ауылдық округі;
4) Кулагино ауылдық округінің Гребенщик ауылы - Ынтымақ ауылы;
5) Көктоғай ауылдық округінің Зеленое ауылы - Көктоғай ауылы болып қайта аталсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 10.10.2014 № 315 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 10.10.2014 № 325-V бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Облыс әкімі аппаратының ұйымдастыру-инспекторлық бөлімі қазіргі әкімшілік-аумақтық бірліктердің есептік деректеріне өзгерістер енгізсін.
3. Осы қаулы мен шешім Атырау облысы бойынша әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
4. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың
ХХІІІ сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы

О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Индерского района
Постановление Атырауского областного Акимата от 23 января 2007 года N 18 и решение Атырауского областного Маслихата от 31 января 2007 года N 369-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 февраля 2007 года за N 2483
Сноска. В тексте совместного решения на государственном языке в пункте 1 слово "селолық" заменено словом "ауылдық" совместным постановлением акимата Атырауской области от 10.10.2014 № 315 и решением Атырауского областного маслихата от 10.10.2014 № 325-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 27 декабря 2006 года, постановления и решения Индерского районного акимата и районного маслихата от 30 мая 2006 года N 171-ІІІ "Об изменении названия, переименовании некоторых населенных пунктов Индерского района акимат области постановляет и областной маслихат решил:
1. Переименовать следующие административно-территориальные единицы Индерского района:
1) Сельский округ Кулагино - в сельский округ Есбол;
2) Село Кулагино Кулагинского сельского округа - в село Есбол;
3) Сельский округ Горы - в сельский округ Елтай;
4) Село Гребенщик Кулагинского сельского округа - в село Ынтымак;
5) Село Зеленое Коктогайского сельского округа - в село Коктогай.
2. Организационно-инспекторскому отделу аппарата акима области внести изменения в учетные данные существующих административно-территориальных единиц.
3. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Атырауской области.
4. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области
Председатель ХХІІІ сессии
областного маслихата
Секретарь областного маслихата