Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 8 желтоқсандағы ХХІІ сессиясындағы N 330-ІІІ "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 31 қаңтардағы N 366-ІІІ шешімі Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 26 ақпанда N 2484 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"
Заңына , 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-II Қазақстан Республикасының
Бюджет кодексіне сәйкес және облыстық әкімияттың 2007 жылғы облыс
бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарай отырып, облыстық мәслихат
XXIII сессиясында шешім етті:
1. Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N№330-III
"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (2007 жылғы 9
қаңтарда Атырау облысының Әділет Департаментінде N№2479 санымен
тіркелген ("Атырау" газетінің 2007 жылғы 1 ақпандағы 13 нөмірінде
жарияланған)) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2007 жылға арналған облыс бюджеті қосымшаға сәйкес
мынадай көлемде атқарылуға қабылдансын:
1) кірістер - 76 976 285 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 30 975 981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 398 815 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері - 44 601 489 мың теңге;
2) шығындар - 76 788 536 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 187 749 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - -1 175 948 мың теңге, соның
ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1 590 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 765 948 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
56 840 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 58 840 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 2 000
мың теңге;
6) бюджет тапшылығы (профициті) - 1 306 857 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - -1
306 857 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 970 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 3 308 690 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 1 031 833 мың
теңге.";
2) 31-тармақта:
екінші абзацтағы "10 237" цифрлары "6 675" цифрларымен
ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "5 628" цифрлары "3 366" цифрларымен
ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "4 739" цифрлары "3 000" цифрларымен
ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "12 437" цифрлары "10 000" цифрларымен
ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XXII сессии областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 330-III "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Атырауского областного Маслихата от 31 января 2007 года N 366-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 февраля 2007 года за N 2484. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3 октября 2011 года № 275/1711/-МШ
Сноска. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января
2001 года N 148 "О местном "О государственном управлении в
Республике Казахстан", Бюджетным кодексом Республики Казахстан от
24 апреля 2004 года N 548-II и рассмотрев предложение акимата
области об уточнении областного бюджета на 2007 год, областной
маслихат на XXIII сессии решил:
1. Внести в решение областного маслихата от 8 декабря 2006
года N№330-III "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрирован
в Департаменте Юстиции Атырауской области N№2479 от 9 января 2007
года (опубликовано в газете "Атырау"»1 февраля 2007 года 13)
следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2007 год согласно приложению
1 в следующих объемах:
1) доходы - 76 976 285 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 30 975 981 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1 398 815 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 44 601 489 тысяч тенге;
2) затраты - 76 788 536 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 187 749 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование -1 175 948 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1 590 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2 765 948 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 56 840 тысяч
тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 58 840 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 2 000
тысяч тенге;
6) дефицит (профицит) - 1 306 857 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета -1 306 857 тысяч тенге, в том числе:
поступлению займов - 970 000 тысяч тенге;
погашению займов - 3 308 690 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 1 031 833 тысяч тенге.";
2) в пункте 31:
в абзаце втором цифры "10 237" заменить цифрами "6 675";
в абзаце пятом цифры "5 628" заменить цифрами "3 366";
в абзаце шестом цифры "4 739" заменить цифрами "3 000";
в абзаце восьмом цифры "12 437" заменить цифрами "10 000";

тоғызыншы абзацтағы "2 667" цифрлары "12 667" цифрларымен
ауыстырылсын;
3) 32-тармақта:
бірінші абзацтағы "69 800" цифрлары "124 300" цифрларымен
ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "9 750" цифрлары "26 750" цифрларымен
ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "35 000" цифрлары "42 000" цифрларымен
ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "1 540" цифрлары "32 040" цифрларымен
ауыстырылсын;
4) 33-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"33. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар
бюджеттеріне қысқы мерзімге дайындық үшін 118 100 мың теңге
сомасында, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 60 000 мың теңге;
Қызылқоға ауданы - 38 100 мың теңге;
Мақат ауданы - 20 000 мың теңге ағымдағы нысаналы
трансферттер көзделгені ескерілсін.";
5) 37-тармақта:
бірінші абзацтағы "39 000" цифрлары "69 000" цифрларымен
ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "10 000" цифрлары "20 000" цифрларымен
ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "29 000" цифрлары "49 000" цифрларымен
ауыстырылсын;
6) 44-тармақта:
"1 537 800" цифрлары "103 000" цифрларымен ауыстырылсын;
7) 45-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"45. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және
аудандар бюджеттеріне Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын
дамытудағы 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын
іске асыру шеңберінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрлымды
дамыту мен абаттандыруға 2 638 000 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Махамбет ауданы - 296 000 мың теңге;
Атырау қаласы - 2 342 000 мың теңге нысаналы даму
трансферттері көзделгені ескерілсін.";
8) 46-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"46. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және
аудандар бюджеттеріне 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік
тұрғын үй құрылысы бағдарламасын іске асыру шеңберінде нөлдік
сыйақы /мүлде/ ставкасы бойынша тұрғын үй салу үшін 1 590 000 мың
теңге сомасында, оның ішінде:
Махамбет ауданы - 620 000 мың теңге;
Атырау қаласы - 970 000 мың теңге кредит көзделгені
ескерілсін.";
9) 60 -тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"60. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар
бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін 25 400 мың теңге
сомасында, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 20 000 мың теңге;
Қызылқоға ауданы - 5 400 мың теңге нысаналы даму
трансферттері көзделгені ескерілсін.";
10) 61-тармақта:
бірінші абзацтағы "50 000" цифрлары "71 000" цифрларымен
ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Қызылқоға ауданы - 8000 мың теңге;";
келесідей мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Жылыой ауданы - 13 000 мың теңге.";
11) 64-тармақта:
"567 087" цифрлары "219 000" цифрларымен ауыстырылсын;

в абзаце девятом цифры "2 667" заменить цифрами "12 667";
3) в пункте 32:
в абзаце первом цифры "69 800" заменить цифрами "124 300";
в абзаце третьем цифры "9 750" заменить цифрами "26 750";
в абзаце пятом цифры "35 000" заменить цифрами "42 000";
в абзаце шестом цифры "1 540" заменить цифрами "32 040";
4) пункт 33 изложить в следующей редакции:
«33. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые текущие трансферты районным бюджетам на подготовку к
зимнему периоду в сумме 118 100 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району - 60 000 тысяч тенге;
Кзылкугинскому району - 38 100 тысяч тенге;
Макатскому району - 20 000 тысяч тенге.";
5) в пункте 37:
в абзаце первом цифры "39 000" заменить цифрами "69 000";
в абзаце втором цифры "10 000" заменить цифрами "20 000";
в абзаце пятом цифры "29 000" заменить цифрами "49 000";
6) в пункте 44:
цифры "1 537 800" заменить цифрами "103 000";
7) пункт 45 изложить в следующей редакции:
45. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые трансферты на развитие районным бюджетам и бюджету города
Атырау на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной
инфраструктуры в рамках реализации государственной программы
жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы в
сумме 2 638 000 тысяч тенге, в том числе:
Махамбетскому району - 296 000 тысяч тенге;
городу Атырау - 2 342 000 тысяч тенге.";
8) пункт 46 изложить в следующей редакции:
«46. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
кредиты районным бюджетам и бюджету города Атырау на строительство
жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в рамках
реализации государственной программы жилищного строительства на
2005-2007 годы в сумме 1 590 000 тысяч тенге, в том числе:
Махамбетскому району - 620 000 тысяч тенге;
городу Атырау - 970 000 тысяч тенге.";
9) пункт 60 изложить в следующей редакции:
60. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые трансферты на развитие районным бюджетам на развитие
коммунального хозяйства в сумме 25 400 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району - 20 000 тысяч тенге;
Кзылкугинскому району - 5 400 тысяч тенге.";
10) в пункте 61:
в абзаце первом цифры "50 000" заменить цифрами "71 000";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"Кзылкугинскому району - 8 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"Жылыойскому району - 13 000 тысяч тенге.";
11) в пункте 64:
цифры "567 087" заменить цифрами "219 000";

12) келесі мазмұндағы 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
тармақтарымен толықтырылсын:
"69. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте пайдаланбаған
нысаналы трансферттерді республикалық бюджетке қайтару үшін 3 854
мың теңге сомасы көзделгені ескерілсін.
70. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Жылыой ауданының
бюджетіне коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды
ұйымдастыру үшін 10 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы
трансферттер көзделгені ескерілсін.
71. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Құрманғазы
ауданының бюджетіне мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру үшін 3 600 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы
трансферттер көзделгені ескерілсін.
72. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласының
бюджетіне автомобиль жолдарын күрделі жөндеуден өткізу үшін 342 000
мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені
ескерілсін.
73. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласының
бюджетіне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін
салу үшін 200 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері
көзделгені ескерілсін.
74. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар
бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және қайта жаңарту үшін
118 200 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қызылқоға ауданы - 18 200 мың теңге;
Жылыой ауданы - 100 000 мың теңге нысаналы даму трансферттері
көзделгені ескерілсін.
75. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар
бюджеттеріне инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және
абаттандыру үшін 108 200 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Индер ауданы - 38200 мың теңге;
Жылыой ауданы - 70 000 мың теңге нысаналы даму трансферттері
көзделгені ескерілсін.".1) 3 тармақ алып тасталсын;
2) көрсетілген шешімнің 4 тармағы мынадай редакцияда
мазмұндалсын:
"4. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа
енгізіледі."
2. Аталған шешімнің 1, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2
қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. алып тасталынды.  <*>
4. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа
енгізіледі.  <*>
Ескерту: 2007 жылғы 11 сәуірдегі N 399-ІІІ  шешімімен
өзгерістер мен толықтырулар енгізілді.
Облыстық мәслихаттың XXIII
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Облыстық мәслихаттың

12) дополнить пунктами 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 следующего
содержания:
"69. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрен
возврат недоиспользованных целевых трансфертов в республиканский
бюджет в сумме 3 854 тысяч тенге.
70. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые текущие трансферты бюджету Жылыойского района на
организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной
собственности в сумме 10 000 тысяч тенге.
71. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые текущие трансферты бюджету Курмангазинского района на
материально-техническое оснащение государственных органов в сумме
3 600 тысяч тенге.
72. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые текущие трансферты бюджету города Атырау на капитальный
ремонт автомобильных дорог в сумме 342 000 тысяч тенге.
73. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые трансферты на развитие бюджету города Атырау на
строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
в сумме 200 000 тысяч тенге.
74. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые трансферты на развитие районным бюджетам на строительство и
реконструкцию объектов образования в сумме 118 200 тысяч тенге, в
том числе:
Кзылкугинскому району - 18 200 тысяч тенге;
Жылыойскому району - 100 000 тысяч тенге.
75. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые трансферты на развитие районным бюджетам на развитие и
обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме
108 200 тысяч тенге, в том числе:
Индерскому району - 38 200 тысяч тенге;
Жылыойскому району - 70 000 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 8 к указанному решению изложить в новой
редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. исключен.  <*>
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007
года.  <*>
Сноска: внесено изменение и дополнение  решением областного маслихата от 11 апреля 2007 года N 399-ІІІ .
Председатель XXIII сессии
областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Приложение 1
к решению сессии областного маслихата

32 122
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 991
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4 087
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
1 396 808
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
1 396 808
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
940 385
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
670 555
256
Облыстық жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
254 595
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
254 595
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
158 960
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
158 960
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
257 000
008
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
257 000
2
Әлеуметтiк көмек
227 139
256
Облыстық жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
227 139
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
39 639
005
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
11 077
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы берілетін нысаналы трансферттер
373
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
154 800
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
21 250
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42 691
256
Облыстық жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
42 691
001
Жұмыспен амту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
42 324
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
367
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 973 740
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 987 995
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
2 987 995
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

32 122
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 991
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитических центров
4 087
271
Департамент (Управление) строительства области
1 396 808
007
Развитие объектов здравоохранения
1 396 808
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
940 385
1
Социальное обеспечение
670 555
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
254 595
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
254 595
261
Департамент (Управление) образования области
158 960
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
158 960
271
Департамент (Управление) строительства области
257 000
008
Развитие объектов социального обеспечения
257 000
2
Социальная помощь
227 139
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
227 139
003
Социальная поддержка инвалидов
39 639
005
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на материальное обеспечение детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 077
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов ( городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
373
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
154 800
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21 250
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42 691
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
42 691
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных программ
42 324
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
367
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 973 740
1
Жилищное хозяйство
2 987 995
271
Департамент (Управление) строительства области
2 987 995
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда