Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 31 қаңтардағы № 366-ІІІ "Облыстық мәслихаттың ХХІІ сессиясындағы 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № 330-ІІІ "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шешіміне ?згеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 сәуірдегі N 399-ІІІ шешімі Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 7 мамырда N 2487 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару
туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148
Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24
сәуірдегі № 548 Бюджет кодексінің 2 бабының 3 тармағына сәйкес
ІІІ-сайланған облыстық мәслихат ХХІV сессиясында шешім етті:
1. Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 31 қаңтардағы № 366-ІІІ
"Облыстық мәслихаттың ХХІІ сессиясындағы 2006 жылғы 8 желтоқсандағы
N№330-ІІІ "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (2007 жылғы 26
ақпанда Атырау облысының Әділет Департаментінде N№2484 санымен
тіркелген ("Атырау" газетінің 2007 жылғы 31 наурыздағы 36 нөмірінде
жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1) 3 тармақ алып тасталсын;
2) көрсетілген шешімнің 4 тармағы мынадай редакцияда
мазмұндалсын:
"4. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа
енгізіледі."
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа
енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың ХХІV сессиясының
төрайымы, мәслихат хатшысы

О внесении изменения в решение областного маслихата от 31 января 2007 года N 366-III "О внесении изменений и дополнений в решение ХХII сессии областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 330-III "Об областном бюджете на 2007 год" «
Решение Атырауского областного Маслихата от 11 апреля 2007 года N 399-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 мая 2007 года за N 2487. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3 октября 2011 года № 275/1711/-МШ
Сноска. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии со ст. 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и п. 3 ст. 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548 областной маслихат ІІІ-созыва на ХХІV сессии решил:
1. Внести в решение областного маслихата от 31 января 2007 года N 366-ІІІ "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 330-ІІІ "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрирован в Департаменте Юстиции
Атырауской области за N 2484 от 26 февраля 2007 года, (опубликовано в газете "Атырау" от 31 марта 2007 года N 36)) следующее изменение:
1) пункт 3 исключить;
2) пункт 4 данного решения изложить в следующей редакции:
"4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007
года.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007года.
Председатель ХХІV сессии
областного маслихата,
секретарь маслихата