Атырау облысы Жылыой ауданы Жем селолық округінің шекарасын өзгерту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 38-ІV шешімі және Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы N 279 қаулысы Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 16 қаңтарда N 2504 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңының 11 бабына сәйкес, Жылыой аудандық мәслихатының 2007 жылғы 19 қазандағы N 2-7 шешімі мен Жылыой ауданы әкімиятының 2007 жылғы 17 қазандағы N 243 қаулысы негізінде облыстық мәслихат шешім етті және облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Жылыой ауданы Жем селолық округінің шекарасы оған Жылыой ауданы аумағының босалқы учаскелерінен 5600 гектар жер қосу арқылы өзгертілсін.
2. Осы қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың ІІІ                   Облыс әкімі
сессиясының төрағасы                       Б. Рысқалиев
Ж. Дүйсенғалиев
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ж. Дүйсенғалиев

Об изменении границы Жемского сельского округа Жылыойского района Атырауской области
Решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 38-IV и постановление областного акимата от 6 декабря 2007 года N 279 зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 января 2008 года за N 2504
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения Жылыойского районного маслихата от 19 октября 2007 года N 2-7 и постановления
Жылыойского районного акимата от 17 октября 2007 года N 253 областной маслихат решил и акимат области постановляет:
1. Изменить границу Жемского сельского округа Жылыойского района с добавлением 5600 гектар земли из свободных участков территории Жылыойского района.
2. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого опубликования.
Председатель III сессии                    Аким области
областного маслихата                       Б. Рыскалиев
Ж. Дюсенгалиев
Секретарь областного маслихата             Ж. Дюсенгалиев