Индер ауданының әкімшілік-аумақтық бірлігіне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 35-ІV шешімі және Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы N 278 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 17 қаңтарда N 2505 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N№4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңының  3, 11 баптарына сәйкес, Индер аудандық әкімияты мен аудандық мәслихатының 2007 жылғы 22 қазандағы N№11-ІV "Индер ауданының шағын елді мекендерін есептік деректерден шығару туралы" бірлескен шешімі негізінде облыс әкімияты қаулы етеді және облыстық мәслихат шешім етеді:
1. Индер ауданы елді мекендерінің құрамдарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Өрлік селолық округінің Жұлдыз, Жиек ауылдары Өрлік селолық округінің Өрлік селосының құрамына;
2) Елтай селолық округінің Қарой, Жырақұдық ауылдары Елтай селолық округінің Елтай селосының құрамына;
3) Көктоғай селолық округінің Мұқанәлі ауылы Көктоғай селолық округінің Көктоғай селосының құрамына;
4) Есбол селолық округінің Елеусін ауылы Есбол селолық округінің Есбол селосының құрамына енгізілсін.
2. Осы қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың ІІІ           Облыс әкімі
сессиясының төрағасы                 Б.Рысқалиев
Ж.Дүйсенғалиев
Облыстық мәслихат хатшысы      Ж.Дүйсенғалиев

Об внесении изменений в административно-территориальную единицу Индерского района
Решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 35-IV и постановление областного акимата от 6 декабря 2007 года N 278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 января 2008 года за N 2505.
В соответствии со статьями 3, 11  Закона  Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N№4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного решения акимата Индерского района и районного маслихата от 22 октября 2007
года N№11-ІV "Об исключении из учетных данных населенных пунктов Индерского района" акимат области постановляет и областной маслихат решил:
1. Внести следующие изменения в составы населенных пунктов Индерского района:
Включить:
1) аулы Жулдыз, Жиек Орликовского сельского округа в состав села Орлик Орликовского сельского округа;
2) аулы Карой, Жыракудык Елтайского сельского округа в состав села Елтай Елтайского сельского округа;
3) аул Муканали Коктогайского сельского округа в состав села Коктогай Коктогайского сельского округа.
4) аул Елеусин Есболского сельского округа в состав села Есбол Есболского сельского округа
2. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель III сессии             Аким области
областного маслихата                Б.Рыскалиев
Ж.Дюсенгалиев
Секретарь областного маслихата
Ж. Дюсенгалиев