Оңтүстік Қазақстан облысының жекелеген әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 31 мамырдағы N 33/361-III шешімі және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімиятының 2007 жылғы 11 маусымдағы N 199 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 28 маусымда N 1956 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының  11 бабына  сәйкес, тиісті аумақтардағы тұрғындардың пікірлерін ескере отырып және Түркістан қаласы, Қазығұрт, Мақтаарал, Сайрам, Түлкібас және Шардара аудандары мәслихаттары мен әкімдіктерінің ұсыныстары бойынша Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ  және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының жекелеген әкімшілік-аумақтық бірліктері:
Түркістан қаласы бойынша
Жүйнек ауылдық округінің Коммуна ауылы - Жүйнек ауылы болып;
Жүйнек ауылдық округінің Қызыл жол ауылы - Шекербұлақ ауылы болып;
Шаға ауылдық округінің Чапаев ауылы - Бершінтөбе ауылы болып;
Шаға ауылдық округінің Пушкин ауылы - Шоқтас ауылы болып;
Үшқайық ауылдық округінің Спецхозобъединение ауылы - Сұлтанбек Қожанов ауылы болып;
Шорнақ ауылдық округінің М.Горький ауылы - Аша ауылы болып;
Қазығұрт ауданы бойынша
Қызылқия ауылдық округінің Калинин ауылы - Тұғыртас ауылы болып;
Мақтаарал ауданы бойынша
Жаңа ауыл ауылдық округінің Красная звезда ауылы - Әбдіхалық ауылы болып;
Сайрам ауданы бойынша
Сайрам ауылдық округінің Артель ауылы - Исфиджаб ауылы болып;
Көлкент ауылдық округінің Қызыл Қазақстан ауылы - Молыбай Оразалиев ауылы болып;
Түлкібас ауданы бойынша
Кемербастау ауылдық округінің екінші Түлкібас ауылы - Мәнтай Жәрімбетов ауылы болып;
Мичурин ауылдық округінің Кенаф ауылы - Таусағыз ауылы болып;
Мичурин ауылдық округінің Мичурин ауылы - Майтөбе ауылы болып;
Мичурин ауылдық округінің Каучук ауылы - Көксағыз ауылы болып;
Т.Рысқұлов ауылдық округінің Қызыл-Әскер ауылы - Тастыбұлақ ауылы болып;
Түлкібас поселкелік округінің Казарма ауылы - Ақбура ауылы болып;
Шардара ауданы бойынша
Шардара ауылдық округі - Қауысбек Тұрысбеков ауылдық округі болып қайта аталсын.
2.Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың
хатшысы

О переименовании отдельных административно-территориальных единиц Южно-Казахстанской области
Совместное решение Маслихата Южно-Казахстанской области от 31 мая 2007 года N 33/361-III и постановление Акимата Южно-Казахстанской области N 199 от 11 июня 2007 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 июня 2007 года за N 1956
В соответствии со  статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения соответствующих территорий и по предложению маслихатов и акиматов города Туркестан, Казыгуртского, Махтааральского, Сайрамского, Тюлькубасского и Шардаринского районов Южно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ   и акимат Южно-Казахстанской области  ПОСТАНОВИЛ:
1. Переименовать отдельные административно-территориальные единицы Южно-Казахстанской области:
по городу Туркестан
аул Коммуна Жуйнекского аульного округа - в аул Жуйнек;
аул Кызыл жол Жуйнекского аульного округа - в аул Шекербулак;
аул Чапаева Шагинского аульного округа - в аул Бершинтобе;
аул Пушкина Шагинского аульного округа - в аул Шоктас;
аул Спецхозобъединение Ушкайыкского аульного округа - в аул Султанбека Кожанова;
аул М. Горького Шорнакского аульного округа - в аул Аша;
по Казыгуртскому району
аул Калинина аульного округа Кызылкия - в аул Тугыртас;
по Махтааральскому району
аул Красная звезда аульного округа Жана ауыл - в аул Абдихалыка;
по Сайрамскому району
аул Артель Сайрамского аульного округа - в аул Исфиджаб;
аул Кызыл Казахстан Колькентского аульного округа - в аул Молыбая Оразалиева;
по Тюлькубасскому району
аул второй Тюлькубас Кемербастауского аульного округа - в аул Мантая Жаримбетова;
аул Кенаф Мичуринского аульного округа - в аул Таусагыз;
аул Мичурина Мичуринского аульного округа - в аул Майтобе;
аул Каучук Мичуринского аульного округа - в аул Коксагыз;
аул Кызыл-Аскер аульного округа Т.Рыскулова - в аул Тастыбулак;
аул Казарма Тюлькубасского поселкового округа - в аул Акбура;
по Шардаринскому району
аульный округ Шардара - в аульный округ Кауысбека Турысбекова.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Аким области
Секретарь областного
маслихата