Ленгір қаласы мен Төлеби ауданының кейбір ауылдық округтарының шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 31 мамырдағы N 33/362-III шешімі және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімиятының 2007 жылғы 11 маусымдағы N 198 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 28 маусымда N 1957 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының  11-бабына  сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты мен әкімиятының ұсынысы негізінде Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ  және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімияты  ҚАУЛЫ ЕТТІ :
1. Ленгір қаласының әкімшілік шекарасына Төлеби ауданының Аққұм ауыл округінен жалпы көлемі 258,8 гектар, Алатау ауыл округінен жалпы көлемі 271,2 гектар, Қазығұрт ауыл округінен жалпы көлемі 93,6 гектар, Зертас ауыл округінен жалпы көлемі 121,5 гектар, жалпы барлығы 745,1 гектар жер бөлігінің қосылуымен Ленгір қаласының және Аққұм, Алатау, Қазығұрт, Зертас ауыл округтерінің шекаралары өзгертілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың
хатшысы

Об изменении границ города Ленгера и некоторых сельских округов Толебийского района
Совместное решение Маслихата Южно-Казахстанской области от 31 мая 2007 года N 33/362-III и постановление Акимата Южно-Казахстанской области N 198 от 11 июня 2007 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 июня 2007 года за N 1957
В соотвествии со  статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании предложения Толебийского районного маслихата и акимата, Южно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области  ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы города Ленгера и сельских округов Аккум, Казыгурт, Зертас Толебийского района с включением в административные границы города Ленгера части земель Аккумского сельского округа общей площадью 258,8 гектаров, Алатауского сельского округа общей площадью 271,2 гектаров, Казыгуртского сельского округа общей площадью 93,6 гектаров, Зертасского сельского округа общей площадью 121,5 гектаров, итого общей площадью 745,1 гектаров.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата