Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі N 41/409-3с шешімі. Шымкент қаласының әділет басқармасында 2007 жылы 31 шілдеде N 14-1-60 тіркелді. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1-314 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009.11.30 N 1-314 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң  111 бабының 1 тармағына , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңына және Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 19 шiлдедегi N 34/379-III "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы  N 27/305-ІІІ шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" шешiмiне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджетi туралы" (нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiмiнде N 14-1-43 тiркелген, 2007 жылдың 12 қаңтарында "Шымкент келбетi", "Панорама Шымкента" газеттерiнде жарияланған, қалалық мәслихаттың 2007 жылдың 8 ақпандағы  N 36/345-3с "Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы", нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiмiнде N 14-1-50 тiркелген, 2007 жылдың 2 наурызында N 9-10 "Шымкент келбетi", "Панорама Шымкента" газеттерiнде жарияланған, қалалық мәслихаттың 2007 жылдың 21 мамырдағы  N 39/385-3с "Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы", нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiмiнде N 14-1-54 тiркелген, 2007 жылдың 1 маусымдағы N 22 "Шымкент келбетi", "Панорама Шымкента" газеттерiнде жарияланған, шешiмiмен өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлген) шешiмiне келесiдей өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1 - тармақта:
1) тармақшадағы:
"36 438 721" деген сандар "39 471 945" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 113 921" деген сандар "16 156 921" деген сандармен ауыстырылсын;
"35 272" деген сандар "24 941" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N35/318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год"
Решение Шымкентского городского маслихата N 41/409-3с от 24 июля 2007 года. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента N 14-1-60 от 31 июля 2007 года. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30 ноября 2009 года N 1-314
Сноска. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30.11.2009 N 1-314.
В соответствии с  пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан,  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 19 июля 2007 года  N 34/379-III "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год" городской маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года  N 35/318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-43, опубликовано в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" 12 января 2007 года, внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 8 февраля 2007 года  N 36/345-3с "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 35-318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-50, опубликовано в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" 2 марта 2007 года, N 9-10; решением городского маслихата от 21 мая 2007 года N 39/385-3с "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 35-318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-54, опубликовано в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" 1 июня 2007 года, N 22) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "36 438 721" заменить цифрами "39 471 945";
цифры "16 113 921" заменить цифрами "16 156 921";
цифры "35 272" заменить цифрами "24 941";