Шымкент қаласының көшесін қайта атау туралы
Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі N 41/412-3с шешімі және Шымкент қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 31 шілдедегі N 1474 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 3 қыркүйекте N 14-1-61 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңының 13-бабы 4 тармағына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шымкент қалалық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ       және Шымкент қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1.Әль-Фараби ауданының Партизанская көшесіне Назармат Ерметовтің есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы

О переименовании улицы города Шымкента
Решение Шымкентского городского маслихата от 24 июля 2007 года N 41/412-3с и Постановление акимата города Шымкента N 1474 от 31 июля 2007 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента от 3 сентября 2007 года N 14-1-61
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Шымкента ПОСТАНОВИЛ:
1. Улицу Партизанскую Аль-Фарабийского района переименовать на улицу Назармата Ерметова.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата
Секретарь городского маслихата