Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан Облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 31 қазандағы N 4/34-4с шешімі. ОҚО Шымкент қаласының әділет басқармасында 2007 жылы 8 қарашада N 14-1-63 тіркелді. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1-314 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009.11.30 N 1-314 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің  111 бабының 1 тармағына , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 24 қазандағы  N 2/10-IV "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы  N 27/305-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес қалалық мәслихат  ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы  N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 14-1-43 тіркелген, 2007 жылдың 12 қаңтарында "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2007 жылдың 8 ақпандағы  N 36/345-3с "Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 14-1-50 тіркелген, 2007 жылдың 2 наурызында N 9-10 "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2007 жылдың 21 мамырдағы  N 39/385-3с "Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 14-1-54 тіркелген, 2007 жылдың 1 маусымдағы N 22 "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2007 жылдың 24 шілдедегі  N 41/409-3с "Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 14-1-60  тіркелген, 2007 жылдың 10 тамыздағы N 32 "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған, шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақшадағы:

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 35/318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год"
Решение Шымкентского городского маслихата ЮКО N 4/34-4с от 31 октября 2007 года. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента ЮКО за N 14-1-63 от 8 ноября 2007 года. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30 ноября 2009 года N 1-314
Сноска. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30.11.2009 N 1-314.
В соответствии с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2007 года N 2/10-IV "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского маслихата от 7 декабря 2006 года N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 35/318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-43, опубликовано в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" 12 января 2007 года, внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 8 февраля 2007 года N 36/345-3с "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 35/318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-50, опубликовано в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" 2 марта 2007 года, N 9-10; решением городского маслихата от 21 мая 2007 года N 39/385-3с "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 35/318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-54, опубликовано в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" 1 июня 2007 года, N 22; решением городского маслихата от 24 июля 2007 года N 41/409-3с "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 35/318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-60, опубликовано в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" 10 августа 2007 года, N 32) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):