Оқушылардың қалалық қоғамдық көлікте жеңілдікпен жүруі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/41-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 18 қаңтарда N 14-1-68 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 46/340-5с шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент  қалалық мәслихатының 27.03.2015 № 46/340-5с шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Білім туралы" Заңының 6-бабы және 47-бабының 4-тармағына , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кәсіптік мектептерде, колледждерде оқитындарға, күндізгі нысандағы жоғары оқу орындарының студенттеріне қалааралық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге іс жүзіндегі тарифтің елу пайыздық төлемімен жолақысына жеңілдік берілсін.
2. Шымкент қалалық әкімдігіне осы шешімді іс жүзіне асыру жөнінде шаралар қабылдау ұсынылсын.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы

О льготном проезде обучающихся на городском общественном транспорте
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 25 декабря 2007 года № 5/41-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента от 18 января 2008 года № 14-1-68. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 46/340-5с
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.03.2015 № 46/340-5с.
В соответствии со статьей 6 и пунктом 4 статьи 47  Закона Республики Казахстан "Об образовании", статьей 6 Закона Республики Казахстан "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить льготный проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) учащимся профессиональных школ, колледжей, студентам высших учебных заведений очной формы обучения с оплатой 50 процентов от существующего тарифа.
2. Рекомендовать акимату города Шымкента принять меры по реализации настоящего решения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Секретарь городского маслихата