"2007 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
III шақырылған Өскемен қалалық мәслихатының XXХI сессиясының 2007 жылғы 15 ақпандағы N 31/4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2007 жылғы 21 ақпанда N 5-1-55 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2008.01.29 № 03-07/51 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2008.01.29 № 03-07/51 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына , Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне , Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2006 жылғы 5 желтоқсандағы N 20/304-III шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 3 ақпандағы N 21/330-III шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "2007 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне(тіркелген нөмірі 5-1-51, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 2-3, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы N 1 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 622 303" деген цифрлар "9 291 196" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5 078 050" деген цифрлар "5 029 701" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 657 705" деген цифрлар "1 706 054" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"869 556" деген цифрлар "2 538 449" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "6 223 133" деген цифрлар "9 081 558,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада "1 399 170" деген цифрлар "209 637,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "0" деген цифр "273 578" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақша өзгертілсін және келесі редакцияда жазылсын: "бюджет тапшылығы - -63 940,6";
7) тармақша өзгертілсін және келесі редакцияда жазылсын: "бюджет тапшылығын қаржыландыру - 63 940,6".
2) 5 тармақта:
бірінші абзацтағы "10 000" деген цифрлар "11 800" деген цифрлармен ауыстырылсын.
3) 8 тармақ мынандай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің типтік штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге - 74 076 мың теңге;
жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік жинақтарды сатып алу және жеткізуге - 6 547 мың теңге;
орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді меңгеру бойынша оқу, анықтамалық және электрондық әдебиеттерді сатып алу және жеткізуге - 1 688 мың теңге;

О внесении изменений в решение от 13 декабря 2006 года N 28/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2007 год"
Решение XXXI сессии Усть-Каменогорского городского Маслихата третьего созыва от 15 февраля 2007 года N 31/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 февраля 2007 года за N 5-1-55. Утратило силу - в связи с истечением срока действия, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 29 января 2008 года № 03-07/51
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 29.01.2008 № 03-07/51.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 февраля 2007 года N 21/330 - III "О внесении изменений и дополнений в решение от 5 декабря 2006 года N 20/304 - III "Об областном бюджете на 2007 год" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N 28/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2007 год" (регистрационный номер 5-1-51, опубликовано в газетах: "Дидар" от 9 января 2007 года N 2-3, "Рудный Алтай" от 5 января 2007 года N 1) следующие изменения:
1) В пункте 1:
подпункте 1):
цифры "7 622 303" заменить цифрами "9 291 196";
цифры "5 078 050" заменить цифрами "5 029 701";
цифры "1 657 705" заменить цифрами "1 706 054";
цифры "869 556" заменить цифрами "2 538 449";
подпункте 2) цифры "6 223 133" заменить цифрами "9 081 558,6";
подпункте 3) цифры "1 399 170" заменить цифрами "209 637,4";
подпункте 5) цифру "0" заменить цифрами "273 578";
подпункт 6) изменить и читать в следующей редакции: "дефицит бюджета - -63 940,6";
подпункт 7) изменить и читать в следующей редакции: "финансирование дефицита бюджета - 63 940,6".
2) В пункте 5:
в абзаце первом цифры "10 000" заменить цифрами "11 800".
3) Пункт 8 дополнить абзацами следующего содержания:
74 076 тысяч тенге - на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования;
6 547 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования;
1 688 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования;

жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосу және трафикті төлеуге - 1 500 мың теңге;
жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға - 5 549 мың теңге;
жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтауға - 29 611 мың теңге;
мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық заттармен және тілді түсіндіру мамандарының қызметін, жеке көмекшілерді ұсынуға - 14 029 мың теңге, оның ішінде арнайы гигиеналық заттарға 4 377 мың теңге, жеке көмекшілердің қызметін ұсынуға 5 702 мың теңге, тілді түсіндіру қызметін ұсынуға 3 950 мың теңге;
қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын әлеуметтік қорғалған азаматтардың телефоны үшін абоненттік төлем тарифтерін көтерудің жәрдемақысына - 2 236 мың теңге;
жер қатынастары мемлекеттік басқармасы деңгейлері арасында өкілеттілікті шектеу аясындағы әкімшілік функцияларды беруге - 2 555 мың теңге;
"Үлбі" халыққа әлеуметтік қызмет көрсету қалалық аумақтық орталығы" мемлекеттік мекемесіне ағымдағы жөндеу және материалдық-техникалық жабдықтауға - 2 000 мың теңге.
4) 9 тармақта:
1) тармақша мынандай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
электрондық Үкімет аясында адам капиталын дамыту - 7 124 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және орнату - 1 140 000 мың теңге;
әуежайдан Ленин алаңына дейінгі учаскеде Өскемен қаласының басты магистральдарын жарықтандыруды қайта жаңарту - 85 000 мың теңге;
Өскемен қаласында Жеңіс даңғылының құрылысы - 160 000 мың теңге;
бизнесті дамыту зонасын құру бойынша жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталын қалыптастыру - 136 978 мың теңге;
2) тармақшада:
алтыншы абзацтағы "50 884" деген цифрлар "54400" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "1 000" деген цифрлар "2 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "68 830" деген цифрлар "218 830" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынандай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
Өскемен қаласының 14 тұрғын ауданының 1 ықшам ауданында 1 позицияда тұрғын үйдің құрылысы - 35 550 мың теңге;
14 тұрғын ауданында 29 позицияда, 46 позицияда және 1 позицияда тұрғын үйлердің құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы түзету - 800 мың теңге;
19 тұрғын ауданында монолиттік тұрғын үйлердің құрылысы - 68 604 мың теңге;
жаңа тұрғын аудандарында аулалық аумақтарды көріктендіру мен көгалдандыру - 2 909 мы теңге;

1 500 тысяч тенге - на подключение сети Интернет и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования;
5 549 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования;
29 611 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования;
14 029 тысяч тенге - на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида, в том числе на обязательные гигиенические средства 4 377 тысяч тенге, предоставление услуг индивидуальными помощниками 5 702 тысяч тенге, предоставление услуг жестового языка 3 950 тысяч тенге;
2 236 тысяч тенге - на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций;
2 555 тысяч тенге - на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления земельных отношений;
2 000 тысяч тенге - на текущий ремонт и материально-техническое оснащение государственного учреждения "Городской территориальный центр социального обслуживания населения "Ульба".
4) В пункте 9:
подпункт 1) дополнить абзацами следующего содержания:
развитие человеческого капитала в рамках электронного Правительства - 7 124 тысяч тенге;
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 1 140 000 тысяч тенге;
реконструкция освещения главной магистрали города Усть-Каменогорска на участке от аэропорта до площади Ленина - 85 000 тысяч тенге;
строительство проспекта Победы в городе Усть-Каменогорске - 160 000 тысяч тенге;
формирование уставного капитала товарищества с ограниченной ответственностью по созданию зоны развития бизнеса - 136 978 тысяч тенге;
в подпункте 2):
в абзаце шестом цифры "50 884" заменить цифрами "54 400";
в абзаце десятом цифры "1 000" заменить цифрами "2 000";
в абзаце тринадцатом цифры "68 830" заменить цифрами "218 830";
дополнить абзацами следующего содержания:
строительство жилого дома позиции 1 в 1 микрорайоне 14 жилого района города Усть-Каменогорска - 35 550 тысяч тенге;
корректировка проектно-сметной документации на строительство жилых домов позиции 29, позиции 46 и позиции 1 в 14 жилом районе - 800 тысяч тенге;
строительство монолитных жилых домов в 19 жилом районе - 68 604 тысяч тенге;
благоустройство и озеленение дворовых территорий в новых жилых районах - 2 909 тысяч тенге;

енгізілетін тұрғын үйлерді жылжымайтын мүлік орталығында меншік құқығына тіркеу және тұрғын үйлерді қолданысқа енгізуді түгендеу - 1 700 мың теңге;
ТП - 68, ТП - 71, ТП - 73 (1 кезектегі) трансформаторлық станциялардың құрылысы - 10 453 мың теңге;
ТК-6 Тоқымашылар даңғылы бойынша Северная магистралі қиылысының камерасына дейінгі жылу жүйесінің құрылысы - 4 898 мың теңге;
Северная магистралінен ТНС - 57 дейінгі жылу жүйесінің құрылысы - 8 591 мың теңге;
ТНС - 57 жылу насос станциясының құрылысын аяқтау - 1 482 мың теңге;
ТНС - 56 насос станциясының құрылысы - 3 002 мың теңге;
ТНС N 56 және N 57 жөндеу іске қосу жұмыстары, автоматтандыру, диспетчеризациялау - 5 635 мың теңге;
5-6 ықшам ауданында 29 позицияда тұрғын үйге инженерлік желілердің құрылысы - 1 601 мың теңге;
Вешний кентіндегі тұрғын үйге инженерлік желілердің құрылысы - 2 693 мың теңге;
1 ықшам ауданында 1 позицияда тұрғын үйге инженерлік желілердің құрылысы - 2 789 мың теңге;
5-6 ықшам ауданында 41 позицияда тұрғын үйге инженерлік желілердің құрылысы - 2 177 мың теңге;
қолданысқа енгізілетін магистральдық инженерлік желілердің, трансформаторлық станциялардың құнын еркін бағалау және түгендеу - 1 500 мың теңге;
N 185, N 192 тұрғын үйлерінің жылу камерасынан Ворошилов көшесі бойынша Салық комитетінің ғимаратына дейінгі Ленин даңғылы бойынша жылу жүйесінің құрылысы - 7 266 мың теңге;
ЖМК-дан Ахмер аулына дейінгі суөткізгіштің екінші желісінің құрылысы - 5 606 мың теңге;
Ново-Явленка аулының сумен жабдықтау желілерін қайта жаңартудың жобалық-сметалық құжаттамасын түзету - 1 196 мың теңге;
Өнер мұражайы аумағындағы Тохтаров көшесі, 56 үйдің құрылысы - 2 300 мың теңге;
Өскемен қаласының Спорт сарайының ғимаратына суқұбырын тарту - 10 800 мың теңге;
Өскемен қаласындағы "Жаңа Согра" мемлекеттік кәсіпорны Богородск учаскесіндегі жерасты суларын пайдалану қорлары базасында сутоған жағалауын кеңейту - 10 000 мың теңге;
3) тармақша мынандай мазмұнмен толықтырылсын: "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нөл ставка сияпаты бойынша тұрғын үй құрылысына республикалық бюджеттің қаражаты есебінен несие" - 882 000 мың теңге.

инвентаризация вводимых в эксплуатацию жилых домов и регистрация прав собственности в центре недвижимости вводимого жилья - 1 700 тысяч тенге;
строительство трансформаторных подстанций ТП - 68, ТП - 71, ТП - 73 (1-я очередь) - 10 453 тысяч тенге;
строительство теплосети от ТК-6 по проспекту Текстильщиков до камеры на перекрестке магистрали Северная - 4 898 тысяч тенге;
строительство тепловой сети от магистрали Северная до ТНС - 57 - 8 591 тысяч тенге;
завершение строительства тепловой насосной станции ТНС - 57 - 1 482 тысяч тенге;
строительство тепловой насосной станции ТНС - 56 - 3 002 тысяч тенге;
пуско-наладочные работы, автоматизация, диспетчеризация ТНС N 56 и N 457 - 5 635 тысяч тенге;
строительство инженерных сетей к жилому дому позиции 29 в 5-6 микрорайоне - 1 601 тысяч тенге;
строительство инженерных сетей к жилому дому в п. Вешний - 2 693 тысяч тенге;
строительство сетей к жилому дому позиции 1 в 1 микрорайоне - 2 789 тысяч тенге;
строительство инженерных сетей к жилому дому позиции 41 в 5-6 микрорайоне - 2 177 тысяч тенге;
инвентаризация и независимая оценка стоимости вводимых в эксплуатацию магистральных инженерных сетей, трансформаторных подстанций - 1 500 тысяч тенге;
строительство теплосети от теплокамеры у жилого дома N 185, N 192 по улице Ворошилова до здания Налогового Комитета по проспекту Ленина - 7 266 тысяч тенге;
строительство второй нитки водовода от КШТ до села Ахмирово - 5 606 тысяч тенге;
корректировка проектно-сметной документации реконструкции сетей водоснабжения села Ново-Явленка - 1 196 тысяч тенге;
строительство дома по улице Тохтарова, 56 на территории Музея Искусств - 2 300 тысяч тенге;
перекладка водопровода к зданию Дворца Спорта города Усть-Каменогорска - 10 800 тысяч тенге;
расширение берегового водозабора на базе эксплуатационных запасов подземных вод Богородского участка государственного предприятия "Новая Согра" в городе Усть-Каменогорске - 10 000 тысяч тенге;
дополнить подпунктом 3) следующего содержания: "кредиты за счет средств республиканского бюджета на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы - 882 000 тысяч тенге.